PDA

View Full Version : Несподелена любов...



SuNsEt
03-06-2012, 18:26
Големи хора сме вече,знам.
11 клас съм и си харесвам едно момче още от 8ми клас.Той не ме забелязва особено много и е типичният мачо.От онези момчета(не мога да го нарека мъж),на които всичко им е отлично -училище,приятели,външен вид и тн.Известният пичага,който има повърхностно мислене и много момичета след него.Нямаме нищо общо,аз определено мога да кажа,че съм доста по-зряла от него в много неща и не мога да разбера какво все пак намирам в него...Сънувала съм го милион пъти,разтапям се при разговор с него и всякакви такива.Държа се сякаш,че съм 5ти клас...Дори и да му призная няма да се получи нищо,знам.
Как да си го избия от съзнанието ,че всичкото това да приключи??Побърквам се при мисълта,че такъв смешко ми е влязъл под кожата...

nIkEnCeTy_bE
03-06-2012, 18:32
Още една година и завършваш. Ти сама знаеш отговора.

little-bad-girl
03-06-2012, 18:34
Колкото и глупаво да звучи можеш да се запознаеш с нови момчета. Не казвам да се зарибяваш с тях и т.н., но можеш да създадеш нови приятелства и в същото време да намериш новата любов. Нищо не се знае. :)

loveca777
03-06-2012, 18:36
Ей ,кофти ситуация си, но просто недей да го приемаш толкова на сериозно , независимо колко емоционална си
Според моите изводи и това ,което знам е ,че всички на тази възраст са имали подобни чувства ,а много малък процент от всички са успявали да направят някаква връзка особено в първата любов , така че не си единствена
Не се мъчи

loveca777
03-06-2012, 18:36
Ей ,кофти ситуация си, но просто недей да го приемаш толкова на сериозно , независимо колко емоционална си
Според моите изводи и това ,което знам е ,че всички на тази възраст са имали подобни чувства ,а много малък процент от всички са успявали да направят някаква връзка особено в първата любов , така че не си единствена
Не се мъчи

Mitsuhide
03-06-2012, 18:45
може би всичко което искаш от него е физическо удоволствие ;).

Тарикатче
03-06-2012, 18:49
яко зле.. пълна шматка от всякъде

SuNsEt
03-06-2012, 18:53
Мне...не искам само физическо удоволствие.Имала съм много други връзки до сега,но винаги винаги съм си го харесвала.Мисля си ,че ако знаеше какъв човек съм и колко щастлив мога да го направя ,нещата нямаше да са така...

Иначе ...трудно ми е да си намеря нов приятел (причината е дълга за обяснение) и в момента съм отвсякъде сама.

DisappointedDreamer
03-06-2012, 18:54
Завършваш след една година - ще се махнеш от училището, ще почнеш университет живот и здраве, ще срещнеш нови хора и готово.

betty-dimitrova
03-09-2012, 17:20
Не се ли научихте, че несподелена любов няма, има несподелена обич... Любовта е за двама, обичта е индивидуална за всеки.

psychopath
03-09-2012, 18:18
Не се ли научихте, че несподелена любов няма, има несподелена обич... Любовта е за двама, обичта е индивидуална за всеки.
Абсолютна глупост. АХахахаха
Да не говорим, че абстрактните понятия могат да имат персонално значение за всяка личност... : )

На авторката мога да кажа да започне да разсъждава логично иии ако не може да си го избие от главата...да се пробва, ако стане - супер. ако не - по-лесно ще продължи напред, може да е сигурна в това! : )

jghgh
03-09-2012, 18:49
know that feeling : P
защо пък нищо да не стане, ако не му кажеш? или по-право, ПОКАЖЕШ, пофлиртуваш с него и т.н.

щото и аз в 6ти и 7ми клас бях лудо лудо лудо влюбена в мачото на випуска, много красиво момче,че и някак умно, но нещата се провалиха рязко, след като му признах чувствата си. трябваше да приложа други тактики, предполагам :д

не знам какво да ти кажа, освен, че всякакви болки се преодоляват, вкл. и от несподелената любов. преживява се.
не е много успокоително и съчувствено, но е самата истина. ще го забравиш. след време ще се смееш на това, че твърде много си се впримчвала в идеята за него и т.н.

но пък от друга страна ти дори не си опитала с него.. според мен ако получиш едно "не" за отговор, после по-лесно ще го забравиш, отколкото да се чудиш "какво би станало, ако бях опитала поне?".
разбира се, надявам се да не получиш "не" от него, но щом казваш че е някакъв играч..

SuNsEt
03-09-2012, 20:10
Мислила съм си да направя нещо по-така спрямо него,но ме спират някои неща.Всеки ден го виждам с поне 5 момичета целувки,прегръдки,свалки и тн. По едно време си имаше гадже,но дори и през това време продължаваше да опипва момичетата в даскало. Чувствам се все едно съм 3ти клас ;д

Имах една идея,да му кажа истината вечерта на бала в 12 клас хахахаха...Не...няма да го направя ...

Наистина сте прави и знам,че ще мине ,но като го виждам всеки ден и просто всички тези съвети и истини,които казахте ми се изпаряват от ума.

Chacho
03-09-2012, 20:43
Има хора, които ако бяха в твоята позиция, щяха да се откажат още на първия ден. Други обаче биха се нахъсали и действали заради предизвикателството. Трябва да не си като другите момичета, да изпъкваш, да му грабнеш вниманието, да се сближите, да го накараш да хлътне, да го накараш да иска само теб, да му спечелиш цялото внимание. Защо те плаши всичко това? Нали това искаш, защо не се бориш? Страха ти няма да изчезне, докато не скочиш по лице в копривата. И да се ожаркаш, ще ти мине.

anonymous708973
03-10-2012, 07:52
Не се ли научихте, че несподелена любов няма, има несподелена обич... Любовта е за двама, обичта е индивидуална за всеки.

Точно.
И Чачо е супер прав.

alekota
03-10-2012, 14:57
Уж сте големи уж можете да мислите научете се ,че живота не е толкова дълъг и вместо да се чудите на кой как да се обясните взимайте това което искате имате ли и най малка възможност .

myselfyoursef
03-11-2012, 12:37
Според мен това което искаш да стане между вас е нещо невъзможно почти....но пък винаги има изход...говори с него покажи му че изпитваш нещо!