PDA

View Full Version : Според вас??



peace94
03-06-2012, 18:50
Здравейте! Имам въпрос - според вас нормално ли е с дъвка в театър, че и на всичкото отгоре да дъвчеш с отворена уста? Аз ли съм сбъркана, че не одобрявам, или вече това се смята за нормално????!?

P.S.: Ако темата не е за този раздел, се извинявам :)

nIkEnCeTy_bE
03-06-2012, 18:56
Е в днешно време младите правят всичко друго в театъра, но не и да гледат. На мен много неща ми са правили впечатление. Това е проява на ниска култура и възпитание. Не е етично, театър е все пак. Хората творят там, трудят се, а ти им дъвчеш насреща. Не го одобрявам, харесвам театъра много. :)

flamesoulbgr
03-06-2012, 21:09
То има ли още театрота в България.. Шегата на страна.. Наистина не е нормално да тръгнеш с дъвка на театър. Все пак си отишъл да гледаш, а не да мляскаш

Happiness1
03-08-2012, 19:46
направо се отчаях.. зимата ходих на театър и некви лигави тийн-ове не само че първо дъвчеха, а после ми за ЗАЛЕПИХА дъвка в косата.. направо като излязох и беше ужасно... имам чувството че никога няма да се избавим от простащина....

Blab
03-08-2012, 21:34
дъвча дъвки и ходя на театър.
понякога едновременно.
това е.

xoxi
03-09-2012, 06:59
Аз не виждам нищо ненормално човек да е с дъвка, когато е на театър.
Тъпо е единствено, ако мляска така, че няколко реда пред и зад него да го чуват.

montana6
03-09-2012, 07:56
Няма какво да се изненадваш. Невъзпитани хора винаги ще има. Аз, например, колкото и пъти да отида на театър, винаги се случва на някого да му звънне телефона по време на постановката, въпреки че преди да започне всички биват помолени учтиво да си изключат звуците.