PDA

View Full Version : Защо никой не ме харесва?



t1aa
03-06-2012, 22:34
Ами аз съм момиче на 15 години и от 5-ти клас насам не ме е харесвало (поне не ми е кавало/показвало) нито едно момче, но мен до 8-ми клас въобще не ме интересуваха момчета и подобни.. е освен едно момче тази година ми каза ,че ме харесва ,но аз почнах да му говоря за момчето ,което аз харесвам и общо взето го направих на ***:Д а беше супер сладък ,и не мога да повярвам че ме е харесвал...аз се харесвам как изглеждам през повечето време..обличам се добре ,слаба съм, грижа се за себе си и мисля че лицето ми не е грозно ,а според мен е много хубаво но не знам как ме виждат околните. малко съм срамежлива и се движа само с една компания,но се познавам с доста хора от училището.. нямам представа защо никой не ме харесва ,все си мисля че е защото името ми е малко по различно от на другите (полубългарка/полу туркиня съм) и преди няколко човека ми се подиграваха ,но аз им затворих устите така да се каже :Д ... не че съм умряла да ме харесват всички просто всички други момичета на 15 са имали гаджета а аз не :Д а сега харесвам едно момче и се зяпаме постоянно ,но ме е страх че не ме харесва ,а ме зяпа защото си мисли че съм грозна?:(Знам че е ужасно тъп въпрос ,но понякога ми става доста гадно ,а и т'ва мисля че единствения проблем в живота ми (за което съм и благодарна де..:Д)!! ... :( та за какво може да е, за това че не съм хубава или заради името ми?:(

Goddess
03-06-2012, 22:42
Логичното нещо след тези 2 въпроса, е да качиш снимка и да си кажеш името.
Може и нито едно от двете да не е, да те харесват, но да не смеят да направят първата крачка към теб, защото изглеждаш дръпната (примерно). И не е толкова фатално на 15 да не си имала гадже. :)

MaGuSs
03-07-2012, 00:43
Не се притеснявай от външния си вид. Всеки човек е уникален сам по себе си, връзка на 15 не е задължителна, само защото ще дам пример "другите момичета имат авери". Не, ако преди си се влюбвала (като по-малка), не си мисли, че сега ще е същото. Тука вече ще играят роля много повече неща, като за пример да кажем доверието между тебе и момчето, в което си се влюбила. В последствие ще разбереш как преди е било само ей така, а сега е нещо много по-различно и уникално, страхотно чувство. Да заслужава си, но не и, за да не останеш назад в модата...
Ако наистина харесваш едно момче и усещаш, че и то има някакви симпатии към тебе, кажи му какво мислиш за него и вече само ще си проличи всичко. НЕ може да киснеш във форумите и отчаяно да търсиш отговори на въпроси, на които ти сама трябва да можеш да си отговаряш. Да и аз съм бил на твоята възраст, даже ще си призная, че в момента съм 1 година по-голям, но трябва да си решителна в живота, да знаеш какво искаш и какво не.

Сега сигурно ще има потребители които ще ме критикуват или ще изразят негативно мнение по отношение на моя пост, давайте, но аз изказвам моето мнение по въпроса.

@Goddess: не е задължително, момичето да си поставя снимка как изглежда или да си казва името. Тя ако искаше и ако беше преценила щеше да го направи. Важното тука е да се опиташ да и помогнеш по начина, по който тя е описала проблема в първия си пост. В случая мисля (Аз), че твоето е един безсмислен спам :( .

БожиятАгнец
03-07-2012, 01:36
Имаш си приятели, познати, имала си ухажор, но никой не те харесвал..Моля те.

Nakadah
03-07-2012, 06:22
едно момче тази година ми каза ,че ме харесва ,но аз почнах да му говоря за момчето ,което аз харесвам

ХахахахахахахАХахахАХАхах ахахАХахахахахахахахаХАХа хахаха!!!

DisappointedDreamer
03-07-2012, 06:26
Имаш си приятели, познати, имала си ухажор, но никой не те харесвал..Моля те.

+1 На 15 сте, какво искате? Да срещнете любовта на живота ли си? (макар повечето да мислят, че наиситна са го направили).

xoxi
03-07-2012, 06:27
Значи мислиш, че не те харесват или заради външния вид или заради името?
О, мило дете, има много повече фактори, които биха определили това, което си.
Погледни по-навътре в нещата. Виж характера си, държанието си сред хора, интересите си, нещата, които правиш или казваш и тогава може и да намериш къде е проблема.
Погледни се реално, а не гледай само това, което искаш да видиш.

t1aa
03-07-2012, 10:41
:)
снимки
Мерси много за отговорите :)) и нямам представа защо ,затова и питам за какво може да е? смисъл хората ме харесват и искат да сме приятели ,но никой не проявява интерес за нещо повече ,и се чудя дали е заради външността ми или защото съм полу-туркиня ? вие бихте ли излезли с някоя ако знаете ,че не е напълно българка...

cunt
03-07-2012, 11:18
хубава си ,не може да не те харесват момчетата
явно или се държиш надуто и отблъскващо с тях, или са прекалено срамежливи ,за да те заговорят и да ти го кажат

dimitar_ak
03-07-2012, 11:26
Хубава си. Явно е точно обратния ефект и момчетата се притесняват от теб.

Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 12:30
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/420231_103723863091389_100003613265306_11656_59847 9059_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425831_103723836424725_100003613265306_11655_21087 88641_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420644_103723886424720_100003613265306_11657_38130 2844_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420907_103732183090557_100003613265306_11664_77461 1854_n.jpg
снимки
Мерси много за отговорите :)) и нямам представа защо ,затова и питам за какво може да е? смисъл хората ме харесват и искат да сме приятели ,но никой не проявява интерес за нещо повече ,и се чудя дали е заради външността ми или защото съм полу-туркиня ? вие бихте ли излезли с някоя ако знаете ,че не е напълно българка...


Красива си няма спор. А колкото до въпроса защо не те харесват като нещо повече от приятел- еми може да са слепи хората. Ти каза че си полу туркиня. Шанса да не те харесват затова не е голям, въпреки че в България има много расисти.
За мен лично знам, че бих излязъл с туркиня. И няма нищо лошо - на 1во място всички сме хора. Другото което е на 15 си-не се притеснявай, че нямаш сериозна връзка(Аз съм на 20 и също нямам, но не се опплаквам. Нали знаеш, че за всеки влак си има пътници.). Моят съвет към теб е остави нещата да тръгнат сами. Не се тормози, че нямаш приятел. Все пак си на 15 имаш много време за любов. Ще ти дам един пример за подобна ситуация - бях на 18 и бях напълно отчаян от любовта. И аз си мислех същото, че никоя не ме харесва. И тогава си казах, че оставям нещата на времето. И След няколко месеца тругнах с едно момиче. Ходехме почти година и половина. И сега пак съм така чакам времето да ми довее някоя. :)

kuklichka_bg
03-07-2012, 13:42
Жените са като ябълките по дърветата. Най-хубавите са на върха на дървото. Повечето мъже не искат да ги достигнат, защото ги е страх, че ще паднат и ще се наранят.

Вместо това, те берат ябълките ниско на дървото които не са толкова хубави. Те дори понякога събират тези от земята, които са най-лесни.

А ябълките на върха на дървото си мислят, че нещо не е наред с тях, когато всъщност са страхотни. Те просто трябва да чакат подходящия мъж, този, който е достатъчно смел и уверен за да се изкачи достатъчно високо, чак до върха на дървото.


сетих се за това,като прочетох темата (:

marilyn
03-07-2012, 14:00
Много си хубава даже, аз си мисля, че те харесват, но ако си по-дръпната ги е страх да те опознаят или не знаят как да ти привлекат вниманието.


вие бихте ли излезли с някоя ако знаете ,че не е напълно българка...
Случвало ми се е подобно нещо.. (разбрах в последствие) но това по никакъв начин не ми промени отношението към момчето. Той беше един от малкото хора, на които наистина му пукаше за мен.. макар че и това го осъзнах по-късно...

Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 14:01
Жените са като ябълките по дърветата. Най-хубавите са на върха на дървото. Повечето мъже не искат да ги достигнат, защото ги е страх, че ще паднат и ще се наранят.

Вместо това, те берат ябълките ниско на дървото които не са толкова хубави. Те дори понякога събират тези от земята, които са най-лесни.

А ябълките на върха на дървото си мислят, че нещо не е наред с тях, когато всъщност са страхотни. Те просто трябва да чакат подходящия мъж, този, който е достатъчно смел и уверен за да се изкачи достатъчно високо, чак до върха на дървото.


сетих се за това,като прочетох темата (:


Много правилно мислиш. Аз съм момче и ми се е случвало подобно нещо.

fluffy_^
03-07-2012, 14:05
Да ти имам проблемите..

Muaythaifighter
03-07-2012, 14:28
вие бихте ли излезли с някоя ако знаете ,че не е напълно българка => да

и ти си сладка , ако си от БС пиши

t1aa
03-07-2012, 14:29
Благодаря ужасно много на всички !! Наистина ми повдигнахте доста самочувствието have a nice day..<3

Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 15:27
Благодаря ужасно много на всички !! Наистина ми повдигнахте доста самочувствието have a nice day..<3

Късмет с търсенето на подходящия :Р :Р

hrisito0o
03-08-2012, 16:57
Мисля,че просто ги е страх да си признаят.И аз имам подобен проблем.Харесвам едно момче тайно от близо 3 години.Казвали са ми,че ме харесва.Един път ме покани на среща,но аз отказах.Все ме прегръща и постоянно е край мен.Познаваме се откакто се помня.Днес бяхме седнали заедно в часа и ние постоянно се дразним.После като свърши часа и каза нещо глупаво както винаги и аз го фраснах по рамото(е не силно ),а той ме прегърна и ми каза и аз те обичам.Но никога не си е признавал истински,няколко пъти ми каза,че ме "обича",но го казва по този начин сякаш винаги ме бъзика.Как да го накарам да ми признае какво чувства към мен.

fluffy_^
03-08-2012, 17:01
Еми кажи му първо ти :) защо все момчето трябва да си признае първо ;д кажи му че искаш да си поговорите на сериозно насаме.. и тогава му кажи :) Problem solved !