PDA

View Full Version : Question???



Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 12:12
Защо всяко второ момиче вижда в едно момче първо материалното му положение и външния вид, а не качеството на дадения човек. Знам, че повечето ще кажете " Теб като те е зарязла някоя такава не значи,че всички са такива" бля бля бля. Но от наблюденията ми това започва да става практика на повечето момичета. :)

Irti
03-07-2012, 12:19
Различни хора - различно мислене, с различни подходи.

Защо не мога да си намеря някоя богата мадама да ме издържа, а не да бъхтя по цял ден в повечето случай за неблагодарници. Няма да откажа една старица на 60г, ама милионерка. xD

Не обръщай внимание на курволята, които ходят само по парите.

Беден, но щастлив, нали знаеш.. :)

PlayeRR
03-07-2012, 12:20
Всичко зависи от конкретния човек и моментната ситуация. Всеки влиза в една връзка с определен багаж ( нагласа, очаквания, моментно психичско състояние и т.н. ). И последващото й развитие определя какво ще стане приоритет. Ако хората виждат в теб парите ще привличаш материални момичета. Идеята е да впечатлиш една жена с нещо друго - черта от характера, жест, постъпка и да я спечелиш с личността си. Тогава дали имаш BMW от магазина или ходиш с рейса...няма да е от значение.

fluffy_^
03-07-2012, 12:26
Ми защото няма как да те опознае за един ден два.. затова виждат първо външен вид -_- duhh .. е смисъл те си забелязват дали си мил добър и т.н ама долу горе тва си е според мен :)..

Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 12:35
Различни хора - различно мислене, с различни подходи.

Защо не мога да си намеря някоя богата мадама да ме издържа, а не да бъхтя по цял ден в повечето случай за неблагодарници. Няма да откажа една старица на 60г, ама милионерка. xD

Не обръщай внимание на курволята, които ходят само по парите.

Беден, но щастлив, нали знаеш.. :)


Как да не обръщаш внимание на курволята като всяка втора е такава. :Д

Pamaa
03-07-2012, 12:40
защото не може да прецени какъв човек е, докато не го опознае..

Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 12:55
защото не може да прецени какъв човек е, докато не го опознае..


Ще ти дам един пример. Мналата седмица ходихме на кръчма. И там както винаги има от всичко по много. Един приятел от моята компания си хареса едно момиче от съседното сепаре. Запознаха се и започнаха да флиртуват. И това продължи около час. По едно време в заведението влизат някакви баровци и сядат на бара. И интересното е, че на въпросното момиче му светнаха очите като на сфетофар. И започна да отбягва момчето от компанията ми. Започна да хвърля някакви мръсни погледи на баровците и след много изкривени очи накрая тя си тръгна с тях. Това започвам да го забелязвам много по-често.

Chacho
03-07-2012, 13:13
Давам ти и аз един пример. Отиваме и сядаме на малко по-различен бар. Влизат по-едно време едни сравнително заможни чичковци. Тръгват си по някое време, даже не забелязахме кога. Момичетата си останаха с нас, дрипавите и имаше достатъчно забивки за вечерта.

DisappointedDreamer
03-07-2012, 14:00
Да, точно така е - аз като се запозная с някое момче първо питам какво работят родителите му, после дядовците му и колко изкарват грубо на година. Айде моля ти се.

Колкото до външния вид - еми какво да ти кажа, каквото и да си говорим винаги ще бъдеш привлечен от по-хубавите момичета. Така е и с момичетата - винаги сме привлечени от по -симпатичните момчета, тъй като не познаваме хората, а външният вид е това, което забелязваме.

Колкото до характер и т.н., за да си изградиш представа за характера на даден човек, трябва да си бил с него доста време и трябва да си говорил с него. А дискотеката не е точното място това да се случи.

Оттук нататък всички те ти аргументи са невалидни.

DesireToFire
03-07-2012, 17:39
Давам ти и аз един пример. Отиваме и сядаме на малко по-различен бар. Влизат по-едно време едни сравнително заможни чичковци. Тръгват си по някое време, даже не забелязахме кога. Момичетата си останаха с нас, дрипавите и имаше достатъчно забивки за вечерта.
В това е истината. Ако не си си подбрал средата, няма как да очакваш качество от обкръжението.Като един дето наскоро ми се оплаква как момичетата гледали само парите..Ами той като зарибява 15-годишни момиченца по дискотеките в делнични дни, когато би трябвало да си седят у тях и да се научат как да си пишат имената, няма как да очаква мнозинството от тях да са свестни.

anonymous708973
03-07-2012, 17:43
защото не може да прецени какъв човек е, докато не го опознае..

Далеч не е вярно. Пример: Не ми и трябва да опознавам мадама с минижуп, която се натиска на трима различни за една вечер.

Пф. Честно казано, авторе, няма да тръгна да опознавам човек, който на пръв поглед е изтъкан от комплекси заради липсата (в неговите очи) на пари.

Murzeluvam_i_sportuvam
03-07-2012, 18:03
Далеч не е вярно. Пример: Не ми и трябва да опознавам мадама с минижуп, която се натиска на трима различни за една вечер.

Пф. Честно казано, авторе, няма да тръгна да опознавам човек, който на пръв поглед е изтъкан от комплекси заради липсата (в неговите очи) на пари.



Квото и да говорим, квото и да овъртаме заради пари всеки би направил неща които уж "няма". Ако нещо не се купува с пари, значи се купува с много пари.

БожиятАгнец
03-08-2012, 06:45
Ако нещо не се купува с пари, значи се купува с много пари.

Това значи ли, че ако имам много пари мога да си купя динозавър?


Кур за парите и материалното. Но не знам вие какво разбирате точно под това материално да ти е важно, когато си търсиш партньор. Ако става въпрос за това да търсиш пари, а не човек;някой да те издържа наистина е много подло и непочтено, въобще няма защо да се коментира. Обаче, аз не бих била с човек, който не може да се издържа или го мързи да работи. По този начин гледам материалното състояние -да, но не, защото съм повърхностна или искам да е високо, а точно, защото разкрива за личността на човек и отношението му към самият него.Не мисля,че някой ще отрече, че между един човек, който си осигурява поне минимален комфорт и се труди и между човек, който предпочита бедността пред влагането на усилия има огромна разлика и то не материална.
Външният вид...Е това вече е много субективно. В повечето случаи това, което се смята за външно и повърхностно привличане се обяснява с "химия", излъчване, поведение, отношение, маниери и етц., а не толкова с буквална физическа красота, правилни черти, тяло на Аполон или нещо подобно.

LeprikonA
03-08-2012, 07:09
авторе, за малкото си постове успя да си изградиш образа на ограничен пикльо, с комплекси. не очаквай нищо хубаво да чуеш с ограниченото си мислене.

Murzeluvam_i_sportuvam
03-08-2012, 09:55
авторе, за малкото си постове успя да си изградиш образа на ограничен пикльо, с комплекси. не очаквай нищо хубаво да чуеш с ограниченото си мислене.


Ей дрисльо, не ме познаваш, затова не си прави заключенията така спонтанно. Просто споделям неща които виждам всеки ден по улиците...... Много се нервя на ей такива пики кат тебе, които зад монитора са страшни , но иначе са на т'слата дръжката...

valdesbg
03-08-2012, 10:11
Авторе - нека те поправя малко. "всяко второ момиче вижда в едно момче първо материалното му положение и външния вид, а не качеството на дадения човек" в твоята среда. Сам си си избрал да те оценяват според джоба. И сам си си избрал да движиш сред курветини.

Що примерно аз не съм срещнал една златотърсачка през живота си?

Отделно - етикети можеш да даваш когато капацитета с който разполагаш е достатъчен. В твоя случай само лаеш и се жалваш от собствените си избори. Ако държиш ще ти обясня точно защо си елементарен.

И тъй. Твоя малък свят не е равен на вселената.

soul1199
03-09-2012, 20:35
Първо външния вид се забелязва,това е нормално,не може да те опознае за 1 ден,то става постепенно.