PDA

View Full Version : Жената на мъжа



edguy
03-07-2012, 16:10
Здравейте,
Интересно ми е дали мъжът е способен да обича повече от една жена и вярно ли е че първата му любов му остава тръпка за цял живот. Вие момчета има ли ли сте такива случей да ходите с дадено момиче , да я цените мн и да я обичате,но в същото време да бихте и изневерили само с една, а именно тази която не сте можели да имате примерно.. истинската ви любов. ..... Питам , защото имах приятел, с който бяхме заедно към 1-2 години , обичахме се мн, но нещата започнаха да се усложняват и аз сложих край .Той ме търсише в продължение на 4-5 месеца,но не отвръщах , после си намери друга приятелка. По всичко личи че я обича, казвал ми го е даже...но всеки път когато изляза с него , той се опитва да ме целуне, почва да говори за миналото и т.н . Когато го питам за какво постъпва толкова гадно спрямо нея ,той отговаря , 4е с друга не би го направил само с мен, защото не съм просто някоя.... И в тва съм сигурна смисъл той е сериозно мом4е попринцип,но не знам какво го прихваща... Знам , че я обича, но и тва дето го прави....

fluffy_^
03-07-2012, 16:19
Може пък да е тръгнал с нея с мисълта че ще го ревнуваш..То на думи всеки може да каже че обича някой. :)

Enchanting
03-07-2012, 16:25
До човек си е. Ако даденото момче/ момиче след време намери Човекът, едвали ще се сеща за първата си любов.
При други наистина си остава тръпка за цял живот.

valdesbg
03-07-2012, 16:56
Не, не е вярно. Това са просто извинения за да чукаме още някоя, наред с гаджето. Причини бол.

По принцип човек не може да обича повече от една жена. Ако обича една - то тя е единствена. Ако >1 значи обичта 100% липсва.

Nich
03-07-2012, 17:27
Не, не е вярно. Това са просто извинения за да чукаме още някоя, наред с гаджето. Причини бол.

По принцип човек не може да обича повече от една жена. Ако обича една - то тя е единствена. Ако >1 значи обичта 100% липсва.

много ми харесва как говориш за жената и за човека :Д

anonymous708973
03-07-2012, 17:35
То нали знаеш... "Хората вървели, а жените ги следвали." :D :D

Относно изневярата. Един близък приятел много пъти ми е казвал, че съм едно от момичетата, на които не би изневерил, ако хипотетично сме заедно. Не мисля обаче, че има някаква връзка с първата любов... При някои си остава тръпка, при други - взаимно уважение (както и трябва да е с всички бивши двойки), при трети - нещо различно.