PDA

View Full Version : НОКТИ ! ПОМОЩ !!



Lalalalaa
03-07-2012, 18:06
Хора помогнете ми, моля ви. Имам проблем с ноктите. МНОГО! :
1. Не мога да си ги пиля ;х
2. Чупят ми се много, ползвам заздравител, има много лек ефект
3. какъвто и лак да си сложа, на каквато и да е серия или маникюр да си направя и след 3 дена почва много да се лющи
4. И ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ:Събира ми се много мръсно, мръсни неща под/зад нокъта от вътрешния край ако ме разбирате. Чистя си ги всеки път, но на другия ден ПАК ! Постоянно имам няккви мръсотий, става въпрос за към върха на нокът, ако ме разбирате! И придобива там УЖАСЕН ЗЕЛЕНИКЪВ все едно е много стар нокът ужасно е, дори не мога да го обясня, а лака ми стой все едно е от 1 век на ръката ми с по 100пласта и супер развален ;х дано да сте ме разбрали, всяко мнение е от полза :)

nIkEnCeTy_bE
03-07-2012, 18:08
Колкото и лошо да звучи според мен може да имаш гъбички на ноктите. Ползвай на Икаров маската.

galaxy29
03-07-2012, 21:12
може да идеш на маникюрист, а ако смяташ, че е някъв по-сериозен проблем на дерматолог, сигурно ти липсват някви витамини, а иначе ти препоръчвам маслото на Икаров, много е хубаво и мисля, че беше към 2/3 лв

Lalalalaa
03-08-2012, 12:08
маслото с какво ще ми помогне? Най-голям проблем ми е тва четвъртото ;х

♥gerry♥
03-08-2012, 12:17
И на мен понякога ми влизат мръсотии, но се махат, когато се измия. Мий си ръцете хубаво и по-често и няма да имаш проблеми, предполагам.

galaxy29
03-08-2012, 13:04
маслото с какво ще ми помогне? Най-голям проблем ми е тва четвъртото ;х
еми то е за всичко, подхранва ги .. аз го ползвам вече от дооста време и съм мн доволна (:

FuCKkK13
03-08-2012, 20:15
мисля,че авторката има в предвид,че нокътя и става на слоеве и под слоевете влиза мръсотия,а единствения начин е да обелиш нокътя,а така много изтънява и се чупи и така.. и аз имам подобни г/д същите проблеми.. сега съм в процес на заздравяване пък да видим..

Hayashi
03-08-2012, 20:37
И аз си мисля, че е възможно да имаш гъбички. Консултирай се с маникюрист или лекар.