PDA

View Full Version : Бяло течение



LuniChkaa
03-07-2012, 18:19
Здравейте! Имам бяло течение, но без никаква миризма, сърбеж, зачервяване, парене и други симптоми. Четах много неща в интернет свързани с бялото течение и болестите, но навсякаде пише, че трябва да има миризма сърбеж и т.н. Дали при мене това течение може да е нормално? Има ли болести чиито симптоми сa само бяло течение без миризма ...


И да ще ходя на гинеколог просто това ще стане другата седмица, а и докато ми излязат изследванията ще мине доста време. Просто искам да чуя малко мнения какво може да е, защото си нямам и на идея и супер много се притеснявам.

пAteNцЕ
03-07-2012, 18:28
ми....аз имам и както го описваш....при мене същото мисля че е нормално

YyoOnNiItTyY
03-09-2012, 12:49
Ми нормално е ..ако е в малки количества. Ако е много ,не е много хубаво и се предполага ,че нещо не е много наред, но не е нищо сериозно.

Hayashi
03-09-2012, 14:55
Глупости! По време на овулация си е съвсем нормално да има дори по-обилно бяло течение.
Иначе щом няма странна миризма и не ти щипе или пари си си съвсем наред.

kalpazanka
03-10-2012, 04:13
Аз не прочетох авторката да уточнява в кой период на МЦ има този проблем.

NomNomNom
03-10-2012, 07:57
Аз не прочетох авторката да уточнява в кой период на МЦ има този проблем.
Трябва да го усетиш, някои неща са невидими за очите.

LuniChkaa
03-11-2012, 17:28
Този проблем го имам всекидневно.

LuniChkaa
03-13-2012, 12:46
Вече ходих на гинеколог, но в момента имам един друг въпрос защото съвсем изключих да я попитам :D . Изписа ми вагинални свещички и ми каза да ги ползвам една седмица, след това да изчакам още една седмица и да и се обадя. Доколкото знам докато използваш вагинални свещички не е препоръчително да се прави секс, но след като ги свърша мога ли да правя или трябва след като отида на преглед при нея след 2 семици.

zoreto
03-13-2012, 15:17
можеш да правиш с презерватив само ,Но изчакай поне 1 ден след поставянето на последната свещичка за да 'изтече' всичкото лекарство,защото е мазно,а това ще повреди презерватива или диафрагмата :)

kalpazanka
03-15-2012, 09:24
А каза ли ти дали и приятелят ти трябва да се лекува?

LuniChkaa
03-15-2012, 15:19
Каза ми че имам гъбички и я попитах дали може да съм ги лепнала и на приятеля си и тя ми каза че не се предавали по полов път и да не се притеснявам, а май е точно обратното доколкото знам .... май съм попаднала на некадърна и за това мисля да го накарам да отиде на преглед.

cyclops
03-16-2012, 08:56
И аз мисля, че си попаднала на некадърна. Предават се разбира се и дори и да сте ползвали презервативи пак е длъжна да предпише лечение и за партньора.
Искам тук да добавя , че когато бялото течение е без миризма и сърбеж не означава, че е нормално. Обикновено бялото течение е признак за проблем. Много момичета живеят с идеята, че е нормално, но не е. Да, по време на овулация жената може да отделя секрет, но когато това се превръща в ежедневие трябва да се вземат мерки. Не се ли вземат навреме после може да се лекувате с месеци.

LuniChkaa
03-16-2012, 16:24
Охх пък какъв проблем ми изникна... останаха ми 3 вагинални свещички трябваше да ми дойде на 22 някъде, но ми подрани. И сега каквоо ?!