PDA

View Full Version : Какво е модерно във вашето даскало + анкета



stef98
03-08-2012, 13:38
Тук пишете какво е модерно във вашият град или училище (напр. какви гривни, прически, обувки, чанти и т.н.) :) Надявам се темата да е интересна и гласувайте в анкетата. :))))))

stef98
03-08-2012, 15:21
Ще започна аз, за да ви предразположа. :D Ми в нашето дскл. по едно време буха модерни чанти от плат с 2 къси дръжки, с форма на правоъгълник и с картинки (каквито има на пазара за 10 лв. например), сега са модерни просто чанти през рамо, бяха модерни от онези разноцветни гумени гривнички като спиралки, модерни са сребърни ланци за момичетата, големи цветни кецове също, изправена коса... , ПАНДЕЛКИ са супер модерни (е, не точно сега преди 1-2 мес. бяха бум) за косата, дънки по тялото... айде, ваш ред е !

n3zabrawiimaa
03-08-2012, 15:22
Темата е глупава.

daq96
03-08-2012, 15:25
Навсякъде е едно и също... Гривнички, панделки, глупости...

stef98
03-08-2012, 16:07
според мен е по-хубаво всеки да си има стил, така поне ще има какво да се види :)

Wwwooow
03-08-2012, 16:55
Странно от кой град си стеф98 ? В моя град отдавна не носят ,,онези разноцветни гумени гривнички като спиралки'' , ,,големи цветни кецове също'' , панделки и чанти през рамо , но пък ако си 98 набор е норамално.
В моето училище много често забелязвам момичета с тигрови/леопардови клинчета/дънки, обемни коси, големи часовници, големи чанти тип торби .. Абе нормалното..

FuCKkK13
03-08-2012, 20:04
не гледам кой как се облича.. имам си собствен стил и се обличам така както на мен ми харесва... дори стила ми е на две части ;д как го казах ;д - т.е. според сезона.. все пак не мога да тръгна с кецове лятото и с сандалки зимата или есента като вали... абе г/д според сезона се съобразявам и си имам определен стил.. най-много мразя това да гледаш другите.. хоп 2 приятелки решили да си купят панделки за коса,други ги видели поотделно и решили,че това е новата мода и хоп след 2 седмици цялото училище така,а след месец още няколко училища - не мерси.. мисля,че хората са създадени различни и не би трябвало да се опитват да са еднакви като предмети !

zlatit0o
03-09-2012, 12:44
В моето училище почти всички се обличат еднакво... смисъл кецове,маратонки, ботуши.. съвсем семпли дънки и блузки. Имам чувството, че нашето училище е най-добре.. като минавам през другите и ми се повръща от ученичките наконтени като за дискотека сутрин. Също да ходиш всекидневно на училище с безбожно високи токчета, още по малко ако не можеш да ходиш на тях :D

strawberry88
03-09-2012, 13:21
Темата е глупава.

+1 :?
...

Hayashi
03-09-2012, 14:48
Не се интересувам от модата и малко ме влече да облека каквото носят другите.
В нашето училище сме с униформи. Не съм забелязала да има някакво точно определена мода между другото.

ch0c0late44
03-09-2012, 15:29
В нашето всички са с чанти на Adidas,като тази http://www.skatepirate.de/fotos_2011/adidas/fp_E41588.jpg ,боти или ботуши с холандски ток,тесни дънки,плетени шалове,преобладава кафеникавото като цвят..Абе имам чувството че всички се обличат еднакво.
btw не уча в БГ,ако има значение

stef98
03-11-2012, 13:59
Странно от кой град си стеф98 ? В моя град отдавна не носят ,,онези разноцветни гумени гривнички като спиралки'' , ,,големи цветни кецове също'' , панделки и чанти през рамо , но пък ако си 98 набор е норамално.
В моето училище много често забелязвам момичета с тигрови/леопардови клинчета/дънки, обемни коси, големи часовници, големи чанти тип торби .. Абе нормалното..

Извинявай, и при нас не са модерни отдавна, просто исках да дам пример. На който не му харесва темата, да не пише. ;)

Bonbonchencetyy
03-11-2012, 15:00
Едни и също дрехи,замъкнати анцузи,кецове и зиме,и лете,сребърни гердани,пластмасови обици и гривни от силикон...
Аз,за разлика от моите съученици,съм нещо като моден гуру на класа-всеки ден съм с различни модерни дрехи(малка част от тях са втора употреба...),нося най-различни бижута и експериментирам с грим...

Hayashi
03-11-2012, 16:14
Едни и също дрехи,замъкнати анцузи,кецове и зиме,и лете,сребърни гердани,пластмасови обици и гривни от силикон...
Аз,за разлика от моите съученици,съм нещо като моден гуру на класа-всеки ден съм с различни модерни дрехи(малка част от тях са втора употреба...),нося най-различни бижута и експериментирам с грим...

Изобщо не искам да се заяждам, ама да се самоопределиш за моден гуру на класа е доста грубо. И това, че някои хора нямат пари да си позволят нови дрехи не ги прави по-грозно облечени от теб!

bwef
03-11-2012, 17:07
Изобщо не искам да се заяждам, ама да се самоопределиш за моден гуру на класа е доста грубо. И това, че някои хора нямат пари да си позволят нови дрехи не ги прави по-грозно облечени от теб!
Нямам нищо против теб, определяй си се с каквито си искаш епитети, искам да изкажа мнение относно многото дрехи - според мен човек може да се нарече "моден гуру" когато с малко дрехи прави запомнящи се комбинации. : )))

Тарикатче
03-11-2012, 17:23
АЗ !!!!!!!!!

MyGuiltyPleasure
03-11-2012, 17:31
Ние имаме униформи,но сега тези,които са 7-ми клас не ги носят защото са последна година. :D Има от 7-ми клас едни мадами дето всички ги мислят за "моден-гуру" , лично аз не ги определям като такива.Те отдолу-догоре са облечени с Теранова.Хубаво е магазинчето,ама всеки 2-ри пазарува от там. :D

Hayashi
03-11-2012, 17:48
Модни гурута са известни марки като Шанел, Прада и прочие. Някои, които налагат модата. Не всеки втори е моден гуру. Да носиш дрехите по последна мода изобщо не те прави такъв. Трябва ти да я налагаш.

Извинявам се за спама, но онова мнение беше абсолютно невероятно! xD

MyGuiltyPleasure
03-11-2012, 17:55
Модни гурута са известни марки като Шанел, Прада и прочие. Някои, които налагат модата. Не всеки втори е моден гуру. Да носиш дрехите по последна мода изобщо не те прави такъв. Трябва ти да я налагаш.

Извинявам се за спама, но онова мнение беше абсолютно невероятно! xD
+1 Иначе тези,които са в другата смяна (по-големите от нас) почти няма човек,които да не ми хареса как е облечен.Може да не са най-скъпите дрехи,но са подбрани по супер як начин. : )

SeXy_NauGhTy_BiTcHy_Me
03-20-2012, 21:43
Ами едни блузи на райета сини и бежови и чанти за учебниците на адидас или найк от кожените

__________________________________________________ _________________________________________________

http://images2.fanpop.com/image/photos/14600000/TVD-MOVING-IMAGES-the-vampire-diaries-tv-show-14651170-300-200.gif

♥gerry♥
03-21-2012, 18:43
Ние имаме униформи,но иначе панделките за коса много се носят.Прическите-плитки или изправена коса.Носят се обувки с токчета.Шалчета също..

Poivre
03-21-2012, 19:05
Моето училище си няма мода и всеки си ходи както му харесва.. колко жалко.