PDA

View Full Version : Въпрос !! на който ми трябва отговор!



gincho22
03-08-2012, 15:39
Искам да попитам нещо важно .

Имам си приятелка от 2 -3 месеца . Днес тя ми каза че преди да тръгне с мен , е било у някой неин приятел , който е само приятел и гледали филм. Обаче той тръгнал да я целува , а тя се отдръпнала . На втория път той започнал да я съблича и тя се дърпала ..... ии накрая се получило ... тоя я е изнасилил ... ии сега се чудя какво да правя. Тя ме пита ще ме зарежеш ли ? Аз и казвам , че няма , но още ми е трудно да го осъзная.

Кажете какво да правя?

NomNomNom
03-08-2012, 15:40
Лъже, да се оплаче в полицията, ако я е насилил наистина.

DisappointedDreamer
03-08-2012, 15:44
Лъже, да се оплаче в полицията, ако я е насилил наистина.

Мда. Ако наистина я беше насилил последният въпрос, които щеше да те попита е "ще ме зарежеш ли?"

ShtrudeL
03-08-2012, 15:44
Ако е истина: Единственото, най-трудно и най-ценно, което можеш да направиш, е да спечелиш пълното й доверие.

gincho22
03-08-2012, 15:47
Тя не ме е питала директно. Ще ме зарежеш ли? Просто аз го усещам .
Тя се чуди как да каже на родителите си ... че са я изнасилили.

Мерси за бързите отговори!

smile12345
03-08-2012, 15:54
Лъже, да се оплаче в полицията, ако я е насилил наистина.

Може да не лъже,но просто да я е срам да го сподели с някой или да се оплаче в полицията..


Мисля,че ти не би могъл да й кажеш със сигурност,че няма да я зарежеш,защото все пак всяка(почти) връзка си има край.Важното е да сте щастливи заедно!Ако е била изнасилена едва ли ще има доверие на момчета или трудно ще придобива такова...мисля,че ти има доверие,щом ти е споделила това!...Амии не мисля,че трябва да правиш нещо,просто прояви разбиране към това,което ти е казала и наистина-остави си време за обмисляне.Какво значение има,че я е изнасилил ,тръгнала е с теб значи това е основателна причина отношенията ви да си останат същите..(=

gincho22
03-08-2012, 15:57
Може да не лъже,но просто да я е срам да го сподели с някой или да се оплаче в полицията..


Мисля,че ти не би могъл да й кажеш със сигурност,че няма да я зарежеш,защото все пак всяка(почти) връзка си има край.Важното е да сте щастливи заедно!Ако е била изнасилена едва ли ще има доверие на момчета или трудно ще придобива такова...мисля,че ти има доверие,щом ти е споделила това!...Амии не мисля,че трябва да правиш нещо,просто прояви разбиране към това,което ти е казала и наистина-остави си време за обмисляне.Какво значение има,че я е изнасилил ,тръгнала е с теб значи това е основателна причина отношенията ви да си останат същите..(=

Това е вярно ... самоче ми трябват няколко дена за размисъл .... аа и на нея също

alekota
03-08-2012, 15:59
Дала си му е и не се е дърпала ама хич ! Така се изнасилва то !

fluffy_^
03-08-2012, 16:04
ебахти какви добри приятели има гаджето ти не ми се вярва какво да направил ли да съобщиш ти в полицията ако тя неможе и веднага след тва да го намериш тоя и да му ремонтираш лицето !

gincho22
03-08-2012, 16:07
Само искам да кажа , че в първия момент когато ми каза за това ... аз се замислих за няколко секунди и и казах , че няма да я оставя , и стояхме прегърнати около 10 минути .. и не говорехме.

fluffy_^
03-08-2012, 16:10
Само искам да кажа , че в първия момент когато ми каза за това ... аз се замислих за няколко секунди и и казах , че няма да я оставя , и стояхме прегърнати около 10 минути .. и не говорехме.

уважих.. сега отиваи да му чупиш костите е направо да бъде като оная снощи от бг търси талант да нема кости ! и да не си забравиш феса навънка е студено :д

watergirlblue
03-08-2012, 16:18
Един въпрос, ако момичето наистина беше изнасилено, нямаше ли да е в шок няколко дни? горките родители щяха да са забелязали нещо..силно ме съмнява, най-вероятно пича просто я е ядосал и тя е решила да му отмъсти примерно, щото се надява са да ходиш и да го натупаш яко..:С

anonymous708973
03-08-2012, 16:39
Пълен абсурд. А ти си глупак.