PDA

View Full Version : Спане със сутиен



SweetyKitty98
03-08-2012, 18:14
Искам да попитам вредно ли е да се спи със сутиен? На мен са ми казвали, че не трябва, защото се притискали гърдите, обаче аз така със си свикнала, а и не ми стяга... Мерси предварително :)

nIkEnCeTy_bE
03-08-2012, 18:16
Е мисля, че е вредно от една страна да. А и как може да ти е удобно?!

пAteNцЕ
03-08-2012, 18:22
абе дайте си свобода бе кви са тия спанета с сутиени бе ...пу начи кой ще ви гледа като сте в леглото(дори да има гадже не мисля че ще е проблем ако няма сутиен) не е хубаво ни веждам смисъл да се носи това дори да е удобно пак е по-добре по време на сън да има свобода някаква....

SweetyKitty98
03-08-2012, 18:27
абе дайте си свобода бе кви са тия спанета с сутиени бе ...пу начи кой ще ви гледа като сте в леглото(дори да има гадже не мисля че ще е проблем ако няма сутиен) не е хубаво ни веждам смисъл да се носи това дори да е удобно пак е по-добре по време на сън да има свобода някаква....
Ами то не е за това че някой ще ме гледа, обаче просто така съм свикнала и не ми е неудобно не ми е стегнато, нищо... Нямам си гадже, не е заради нещо такова

nIkEnCeTy_bE
03-08-2012, 18:29
Купи си такова бюстие, то все пак прибира бюста по някакъв начин.

SweetyKitty98
03-08-2012, 18:31
Е мисля, че е вредно от една страна да. А и как може да ти е удобно?!

Удобно ми е, не ми пречи. Ако е вредно ще гледам да спра, обаче си мисля дали сега като спя със сутиен след години ще са ми по-запазени, стегнати гърдите... Не съм сигурна дали е така, а и дори да е, не го правя заради това, просто така съм си свикнала.

nIkEnCeTy_bE
03-08-2012, 18:33
Мисля, че трябва да отвикнеш. Може да има странични ефекти, и не дотолкова дали ще са стегнати. Нищо няма да ти пречи да носиш бюстие, ако толкова държиш да са прибрани по някакъв начин и да носиш все пак нещо.

SweetyKitty98
03-08-2012, 18:35
Мисля, че трябва да отвикнеш. Може да има странични ефекти, и не дотолкова дали ще са стегнати. Нищо няма да ти пречи да носиш бюстие, ако толкова държиш да са прибрани по някакъв начин и да носиш все пак нещо.

Добре, мерси за съвета. :)

пAteNцЕ
03-08-2012, 18:36
да за кожата е по-добре да диша и да имат свобода гърдите :)

Hayashi
03-08-2012, 21:08
И аз спя така. Всички много ми се чудят, но на мен дори ми е неудобно без сутиен.

qkakukla2
03-09-2012, 17:08
98 си все пак, гърдите ти още ще ръстът и мисля, че на твоята възраст ще попречи на развитието им.

little-bad-girl
03-09-2012, 18:03
Вредно е за сърцето. :)

SunT
03-09-2012, 18:07
Аз не мога да си представя да си легна със сутиен О.О Просто в момента, в който се прибера, веднага го свалям, защото след цял ден да ме стяга вече не го търпя просто... Не знам за вас, но аз имам леко разместени ребра и като ме стяга и започва една много гадна болка.В никой случай няма да си го причиня умишлено това.

пAteNцЕ
03-09-2012, 18:07
чекай бе кво сърце кви 5 лева? сърцето ти е под кост под гръдния кош откъде накъде някакъв си сутиен ще ми пречи да работи правилно и да е вредно?

SITYSI
03-09-2012, 18:09
И аз спя със сутиен. Просто така ми е по-удобно. А за вредата - наскоро четох в една публикация, че не било вредно или нещо такова

little-bad-girl
03-09-2012, 18:41
чекай бе кво сърце кви 5 лева? сърцето ти е под кост под гръдния кош откъде накъде някакъв си сутиен ще ми пречи да работи правилно и да е вредно?

Казвало ми го е лице с медицинско образование. Тв'а, че вие си имате някаква теория и си я отстоявате аз нищо не мога да направя, но казвам на авторката, че не е хубаво и не и го казвам, защото аз така си мисля, а защото така ми е казал компетентен човек. ;)

wezinka
03-10-2012, 10:35
Казвало ми го е лице с медицинско образование. Тв'а, че вие си имате някаква теория и си я отстоявате аз нищо не мога да направя, но казвам на авторката, че не е хубаво и не и го казвам, защото аз така си мисля, а защото така ми е казал компетентен човек. ;)

Ахам и на мен лекарката ми го е казвала. Сутиен ли е - стяга! Независимо дали е твоя размер. До авторката - много по-добре е да отвикнеш, хем ще ти бъде по-удобно, хем ще предотвратиш навреме някакви болести.

bowlingForBeer
03-10-2012, 17:31
За какво гърди говорим по точно? Обяснете подробно. Снимков материал няма да е излишен.

6y6a
03-17-2012, 09:10
Я се стегнете. И аз преди години си виках да спя без сутиен, да си ходя вкъщи без сутиент абсурд. Една вечер се ядосах свалих го и оттогава като спя и като съм вкъщи и нямаме гости съм без него. Сутиените колкото и хлабаво да ги държите вредят супер много така, че по-добре свиквайте да спите без тях. :)

hailey369
03-17-2012, 09:17
Не мога да спя със сутиени или да съм вкъщи с тях.В момента,в който се прибера в нас веднага го свалям.Не ми е удобно ..

DragonLady
03-18-2012, 21:28
Прави са момичетата, че стяга и притиска бюста. Иначе аз си спя без сутиен дори и когато спя в едно легло с моя, само си слагам една къса нощтничка отгоре. Спомням си един път в самото начало на връзката ми ( преди да се стигне до секс ) се наложи след 8ми декември да спя у тях, легнах с нагласата да спя по бельо, но по едно време ми беше толкова неудобен, че го метнах на стола до мен и си спах само по прашки. Просто мразя да усещам железа ( банелите ) докато заспивам.

AliceSw
03-18-2012, 22:03
Потресена съм...как спите със сутиен...и защо по дяволите спите със сутиен, когато сте си с приятелите?!?

casuall
03-18-2012, 22:17
Някак ми е непонятно как може да ти е удобно да спиш с нещо такова.. и да, наистина не откривам логика в това да спиш със сутиен като си с приятеля си.. сериозно? Щото кво, срам те е от него или какво, че аз наистина нещо не схващам

♫♪FrEsH_gIrL♫♪
04-10-2012, 16:10
Незнам дали е вредно или не ама то се маха ако ти стяга или убива. Аз нямам такива проблеми , така че си спа с него ;)

sun251
04-10-2012, 17:14
^Момичето само е написало,че това е било преди да се стигне до секс - може би съвсем в началото на връзката им затова е възможно може би леко да се е притеснявала.

По темата:Спя без сутиен защото са ми казвали,че не е хубаво! (:

therichbitch
04-10-2012, 17:22
не е полезно, всички ти го казаха

пAteNцЕ
04-10-2012, 17:34
Ами то не е за това че някой ще ме гледа, обаче просто така съм свикнала и не ми е неудобно не ми е стегнато, нищо... Нямам си гадже, не е заради нещо такова


Удобно ми е, не ми пречи. Ако е вредно ще гледам да спра, обаче си мисля дали сега като спя със сутиен след години ще са ми по-запазени, стегнати гърдите... Не съм сигурна дали е така, а и дори да е, не го правя заради това, просто така съм си свикнала.


къде има секс? тя дори няма приятел ....

sun251
04-10-2012, 17:44
къде има секс? тя дори няма приятел ....

Ставаше въпрос за мнението на DragonLady !

пAteNцЕ
04-10-2012, 17:54
[QUOTE=sun251;10116691]Ставаше въпрос за мнението на DragonLady ! [/QUOTE

тцтц няма откъде да разбера :Д мерси че каза
по темата
не искам да спя със сутиен и няма и да спя скоро (макар че ако видяхте втория цитат от авторката бих се замислила на старини обаче :Д)

xoxi
04-10-2012, 22:01
Спете си както ви е удобно.
На момичетата с по-малки гърди предполагам им е по-добре без сутиен.
Моите гърди са по-големи и ми е страшно неудобно без сутиен. Свикнала съм да си спя с него и нямам никакви проблеми все още. (махнала съм банелите обаче, защото ме дразнят)
Приятелят ми също няма проблем с това, когато сме заедно.

xriss
04-11-2012, 02:03
Така казват всички недей спи със сутиен ... така и правя и някой ме попита аз му отговарям пак с това недей спи със сутиен остави тялото да си почине поне през ноща :)

me_gustas_tu
04-14-2012, 11:49
Аз не само, че спя без сутиен, а и понякога излизам навън без сутиен, не ме бърка особено.. :)
Иначе също съм чувала, че не е благоприятно за гърдите да се спи със сутиен, разбира се, че всеки си го намира различно .. удобно/неудобно да спи с него, но все пак както решите.. :) 100 процента независимо дали ще го каже медицинско лице или GOOGLE , да си спиш naked е най- добре за тялото, пък каквото щете ми говорете:)

bellee
04-14-2012, 12:00
И аз спя така. Всички много ми се чудят, но на мен дори ми е неудобно без сутиен.

Същата работа съм и аз. Неудобно ми е.. Макар да знам за някои митове и легенди за вредата и т.н., прекалено трудно ще ми е да отвикна, за това не се и опитвам.

BrokenInnocence
04-14-2012, 14:56
Спя без сутиен. Преди доста време, когато започнах да нося сутиен си спях с него, но сега като се сетя изобщо не знам как съм го правила, супер неудобно ми е.

LoveMeIfYouDare
04-14-2012, 23:11
Наистина е много неудобно и предпочитам да спя без сутиен, а и не е никак полезно за гърдите.