PDA

View Full Version : какво да правя ?



gecatak95
03-08-2012, 19:09
Здравейте! Реших да пиша тука, щото предполагам, че все някой с по-голям опит ще се намери и ще ме светне какво да правя. Има едно момиче дето съм си харесал. На моите години е ( 16 ) и преди около седмица се запознахме. В едно училище сме, но различни смени и не се виждаме за да можеме да разговаряме. По принцип се виждаме само от едната смяна до другата, което е 10 минути, пък и всеки е с приятели и бърза за някъде. Та контакта ми с нея е само усмивките и погледите, които си хвърляме. Но иначе като си пишем го правим с часове, и винаги ни е забавно и приятно. Точно това ме кара да си давам някви надежди. Писал съм си с много момичета.. но веднага можеш да разбереш дали тя има интерес към теб, или не. В моя случай, мисля че определено тя има. Разказваме си случки, споделяме си и така много си ми харесва! Гледам да се държа добре с нея, щото наистина си прекарвам скучното време зад компютъра вечерта с нея доста добре! Исках да я вида днес, да й купя някво цвете и просто да постоиме малко двамата някъде. Преди 2 дни и писах и я питах иска ли, тя ми каза кога може и аз и казах, че ще се оговориме на деня. Само че така си случи, че 2-3 дни не можахме да си пишеме, а й нямам номера и плана пропадна. Преди малко питах братовчедка й за номера й.. даде ми го и реших да й пиша поне един смс, да види, че съм се сетил за нея.
Не знам дали трябва.. проблема е, че всеки втори човек ми повтаря, че тя е кучка и че просто не си представят какво ще стане ако наистина започне да ми пука за нея. А мен тя супер много ми харесва.. харесва ми още от доста време, но просто не мислех, че със запознанство в нета ще се получи нещо. Но тя взе че първа ми писа, и от там тръгна всичко. Струва ми се добро момиче, ама може и много да греша. Братовчедка й ( с която сме много добри приятели ), ми каза, че тя е станала супер странна. Каза ми, че “ходи по гъза на друг” и ако “се хване” с мен, ще е само за да му вземе вниманието.
Много добре познавам женските лъжи, но лично тя няма абсълютно никаква причина да ми лъже. А аз все повече и повече започвам да мисля за нея, и точно тва ме притеснява! Не съм фен на фейсбук въобще! Сега се прибирам от училище, събувам обуквите и веднага влизам да видя там ли е. Свършвам даскало и се оглеждам пак да видя, дали не е наблизо. Влиза ми под кожата осещам го, а от това нищо хубаво не излиза! Като се замисля, може наистина аз да съм идиота, който го използват. Ходела е с някф пропаднал наркоман, с него й е бил 1вия път и не знам що, ама тоя факт ме дразни. За мен нормално момиче това няма да го направи.. познавам го и знам колко е долен и как живее тоя. Той просто и известен из нашия град, много момичета си падат по него и тя най-вероятно много му се е кефила. А аз… аз съм никой. Нито съм супер умен, нито супер красив ( само супер свестен според повечето момичета ), което ме радва де. Да й пиша ли смс или да я оставя намира и да не се трогвам, щото като гледам наистина може да ме прати за зелен хайвер! С мен се държи добре, но е правила доста кифленски номера а аз не ги ща! Как да разбера какво мисли за мен, смисъл дали съм й нещо като “резервен план” или “идиота, с който ще тръгна за да го дразня” или съм си нещо сериозно в очите й? За нищо на света не искам да тръгна с нея, и след седмица тя да ме зареже. Или ще е истинско или въобще няма да има нищо. Ще съм благодарен на мнения от всички, които могат да помогнат по някф начин. Извинявам се за правописните грешки и ви благодаря предварително! =)

nIkEnCeTy_bE
03-08-2012, 19:16
Поговорете на живо, излезте на живо. По скайп и фейсбук няма как да разбереш какво мисли за теб и какво иска. Има толкова заучени номера.

Enchanting
03-08-2012, 19:48
Щом смяташ, че е свястна й прати смс. По твоите описания сякаш не е много надеждна, но щом си сигурен в нея действай... Както казаха по- горе вижте се на живо.

Не знам дали трябва.. проблема е, че всеки втори човек ми повтаря, че тя е кучка и че просто не си представят какво ще стане ако наистина започне да ми пука за нея.

Явно има за какво да го казват...