PDA

View Full Version : здравейте



gilotinator
03-09-2012, 05:26
С приятелката ми правихме секс в началото без презерватив,на моменти усетих че ще свършвам и реших да сложа.Сложих и продължихме,по едн време на нея и се доходи до тоалетна и не бях свършил,тя отиде,аз махнах кондома и видях че съм свършил,поне наполовина де,но даже не съм усетил и сега се притеснявам да не е станало същото и в нея...Не знам,паникьосах се малко,имали ли сте подобни ситуации?

БожиятАгнец
03-09-2012, 06:55
Как така си свършил наполовина и то без да усетиш?
Тя в овулация ли беше?

flamesoulbgr
03-09-2012, 07:31
Няма свършване наполовина :D :D

DragonLady
03-09-2012, 10:04
Или си свършил или не, такова нещо като наполовина няма. Ако е била в овулация и наистина е имало сперма в нея - мислете име и за момиче и за момче ;) Ако не е била в овулация, може и да ви се е разминало, но може и да е забременяла.

БожиятАгнец
03-09-2012, 10:18
Ако не е била в овулация, може и да ви се е разминало, но може и да е забременяла.

Какво имаш предвид? Нещо свързано с 'плодовитите дни', например, или просто си пишеш без да знаеш? 8-)

granger
03-09-2012, 10:29
Аз мисля,че се е объркала. Предполагам тва наполовина свършване е било предеякулационна течност, и ако е била в овулация шанса да е забременяла е една милимунда. Ако не е била - спокс. Научете се ,че няма такова нещо като малко свърших или наполовина свърших,или не усетих как свършвам..няма!

gilotinator
03-10-2012, 19:10
Извинявам се за неправилтоно изразяване там за свършването и затва че не писах,но нямах възможност.Значи,с моето момиче го правихме и и беше за първи път на нея,преди това сме пробвали но едва последният път "проникнах".Тя каза,че е била в 19ти ден от цикъла си,аз го бях врарвал няколко пъти преди да сложа презерватив след което съм свършил в презервативаи така...сега казва че има болки отстрани на корема и в кръстаи след няколко дена по принцип трябвеа да и дойде.Аз четох за тея болки,че били нормални след 1вия път,че на момичето му се променял цикъла и т.н. Не знам колко са верни тея работи.Какво мислите?

granger
03-10-2012, 19:55
Има възможност да и закъснее след 1вия път,нормално е, не се вкарвайте във филма- за инфо го казвам.
Нормални са болките щом евентуално скоро ще и дойде.

DragonLady
03-10-2012, 20:39
Какво имаш предвид? Нещо свързано с 'плодовитите дни', например, или просто си пишеш без да знаеш? 8-)


Казвам, че забременяване е възможно само в овулация и опасните/плодовити дни около нея, но това не означава, че ако момичето не е в овулация няма никакъв шанс, тоест овулацията е промениливо нещо, особено при нередовен цикъл. И не си пиша без да знам. Като не съм сигурна в дадено нещо, просто не го пиша ;)