PDA

View Full Version : Абе има ли още д-р Тийн?



D1esel
03-09-2012, 08:34
Защото исках да го питам нещо свързано с простатата :D

kalpazanka
03-09-2012, 09:10
Аз съм д-р Тийн. Питай.

Oy7ofCon7roL
03-09-2012, 09:17
Няква простотия ще да е :D

kalpazanka
03-09-2012, 09:19
То това е ясно :D

nIkEnCeTy_bE
03-09-2012, 09:34
Аз искам сериозно да питам какво стана със раздела? И аз помня, че kalpazanka отговаряше за него.

NomNomNom
03-09-2012, 09:43
"Предпочитано място за тийнейджърите, където те да споделят своите проблеми, задават въпроси "табу" и получават техните отговори от експерти."
http://www.facebook.com/TeenProblem/info

Нищо против калпазанката, обаче тези експерти ми се иска да бъдат назовани, как може такава глупост да пише :D
Както казах, саша93 е първи ескпертен съветник за секс.

NomNomNom
03-09-2012, 09:45
Аз искам сериозно да питам какво стана със раздела? И аз помня, че kalpazanka отговаряше за него.

Имаш училищен психолог + 200 раздели тук и форуми/сайтове в нета, надявам се да не си опряла до д-р Тийн :Д

kalpazanka
03-09-2012, 09:46
Ей, всичко приемате насериозно в Кофата....

NomNomNom
03-09-2012, 09:51
Ей, всичко приемате насериозно в Кофата....
Ние нямаме живот, не знам дали си се надявала на друг отговор, но това е реалността.
Не изпитвам желание да излизам от вкъщи, освен ако не касае някаква лаборатория с навързани много устройства там, в момента това ми трябва :Д

kalpazanka
03-09-2012, 09:54
Преди носехте на майтап, а сега кълвете наред. Даже и плувката налапвате. Егати гладните години са настанали.

D1esel
03-09-2012, 10:30
Аз съм д-р Тийн. Питай.

Значи, искам да те попитам, защо най-силно възбудимата част от тялото на мъжа, за да бъде стимулирана трябва човек да си бърка в г*за? Защо Бог я е създал точно там, а не някъде, където да е по- мъжествено да си я стимулираш :D

Oy7ofCon7roL
03-09-2012, 10:49
Значи, искам да те попитам, защо най-силно възбудимата част от тялото на мъжа, за да бъде стимулирана трябва човек да си бърка в г*за? Защо Бог я е създал точно там, а не някъде, където да е по- мъжествено да си я стимулираш :D

Е, ако ти я стимулира момиче пак си е един вид мъжествено :D

kalpazanka
03-09-2012, 11:16
Значи, искам да те попитам, защо най-силно възбудимата част от тялото на мъжа, за да бъде стимулирана трябва човек да си бърка в г*за? Защо Бог я е създал точно там, а не някъде, където да е по- мъжествено да си я стимулираш :D

Няма как да ти отговоря вместо него. :D

БожиятАгнец
03-09-2012, 11:22
Значи, искам да те попитам, защо най-силно възбудимата част от тялото на мъжа, за да бъде стимулирана трябва човек да си бърка в г*за? Защо Бог я е създал точно там, а не някъде, където да е по- мъжествено да си я стимулираш :D

Така зададен въпроса отговора е...В Библията.Дявола ще те подложи на много изкушения, но ти не трябва да се поддаваш, а да носиш Господ в сърцето и ума си, и да се молиш, за да се опазиш. А секс се прави само, като се ожениш и само, за да имаш деца. Мастурбацията също е грях - семето ти си има предназначение. Така че, ако обичаш Бога и не искаш да отидеш в Ада няма да се стимулираш там.

За протокола: Аз лично не съм вярваща, но пък съм запозната... 8-)

D1esel
03-09-2012, 11:29
Няма как да ти отговоря вместо него. :D

Ама аз искам да ми отговориш в качеството си на Д-р Тийн. :D Мани го Бог :D Защо там е разположена, че за да си докарам удоволствие - да трябва да минавам на другия бряг :razz:

D1esel
03-09-2012, 11:29
Е, ако ти я стимулира момиче пак си е един вид мъжествено :D

Мъжествено е, ако жена ти ближе топките и смуче пениса, но не и ако ти бърка в г*за :D

kalpazanka
03-09-2012, 11:31
Ама аз искам да ми отговориш в качеството си на Д-р Тийн. :D Мани го Бог :D Защо там е разположена, че за да си докарам удоволствие - да трябва да минавам на другия бряг :razz:

Явно това с удоволствието е открито, за да завиждате на хомосексуалистите и по-разкрепостените.

D1esel
03-09-2012, 11:32
Явно това с удоволствието е открито, за да завиждате на хомосексуалистите и по-разкрепостените.

Баси гадното! :D Аз съм истински еблив мъжкар и никога няма да мога да изпитам истинското върховно удоволствие, ако искам да си остана мачо :( :( :( Дайте ми нош :(

kalpazanka
03-09-2012, 11:35
Ти можеш да го изпиташ, но ти трябва разкрепостена мома с по-дълги пръсти. :D :D :D

D1esel
03-09-2012, 11:41
Ти можеш да го изпиташ, но ти трябва разкрепостена мома с по-дълги пръсти. :D :D :D

САКЪН! Г*за ми е само за с*ане! :(

kalpazanka
03-09-2012, 12:02
^В такъв случай няа хленчиш!

D1esel
03-09-2012, 12:03
^В такъв случай няа хленчиш!

Егати психолога си д-р Тийне ... кво ми се караш, вместо да ме успокоиш :(

kalpazanka
03-09-2012, 12:06
Ми аз те успокоих и ти дадох съвет, а ти... добре, че си се цензурирал. :D

D1esel
03-09-2012, 16:12
Така зададен въпроса отговора е...В Библията.Дявола ще те подложи на много изкушения, но ти не трябва да се поддаваш, а да носиш Господ в сърцето и ума си, и да се молиш, за да се опазиш. А секс се прави само, като се ожениш и само, за да имаш деца. Мастурбацията също е грях - семето ти си има предназначение. Така че, ако обичаш Бога и не искаш да отидеш в Ада няма да се стимулираш там.

За протокола: Аз лично не съм вярваща, но пък съм запозната... 8-)

ЯСНО! Е значи вече толкова грехове съм извършил, че ще горя в пламъците на ада :(