PDA

View Full Version : И аз да попитам за лаптоп.



ledenakrasota
03-09-2012, 10:27
Колко време може да издържи един бизнес лаптоп? Казаха ми, че на обикновени им падало нещо си на десетия месец и нямало смисъл да давам толкова много пари. :? Всеки ми казва нещо различно и ме ориентираха към бизнес латопите. Каквото и да е това. втф?! Искам просто да ми върши работа. Нищо не разбирам!

NaOH
03-09-2012, 10:48
Бизнес лаптоп.. wtf? За първи път чувам това.
Ако си го стопанисваш добре, нищо няма да му стане :)

ledenakrasota
03-09-2012, 11:03
Като писано яйце ще си го гледам. :D

bootyboy
03-09-2012, 11:06
но не всеки е компютърен специалист като теб
на теб изобщо не ти трябват майстори
да можех да дам на теб 36 кинта за да ми оправиш софтуерния проблем, отколкото на ония от които го купих.

ledenakrasota
03-09-2012, 11:16
но не всеки е компютърен специалист като теб
на теб изобщо не ти трябват майстори
да можех да дам на теб 36 кинта за да ми оправиш софтуерния проблем, отколкото на ония от които го купих.


На мен ще ми качват някакви джаджи. И ми казаха, че до две години ще спрат ХР и трябва да си инсталирам седмица или осмица. :cry: По тази логика повечето игри няма да вървят въобще. ;(

kalpazanka
03-09-2012, 11:21
Кво ще рече "просто да ми върши работа"? :)

Да ти кажа- седмИцата не е толкова страшна. ;) А и винаги можеш да играеш билярд онлайн. :D

bootyboy
03-09-2012, 11:25
аз игри не играя и бях със оригинален w7
отивам да разбера дали ще става нещо от тоя лаптоп

да можехме всички да сме начетени като Основ4о бая кинти щяхме да спестим

NaOH
03-09-2012, 12:07
Като писано яйце ще си го гледам. :D

Тогава кво се двоумиш? Кажи до колко пари и ще ти дам най-добрия модел за момента :)

Буути, кво е станало?

ledenakrasota
03-09-2012, 12:34
Тогава кво се двоумиш? Кажи до колко пари и ще ти дам най-добрия модел за момента :)

Буути, кво е станало?

Нищо не разбирам и съм длъжна да разпитам навсякъде. И ти би се объркал, ако мненията, които ти дават, са пълна шарения. :? До 750 лв. :)

NaOH
03-09-2012, 13:03
Нищо не разбирам и съм длъжна да разпитам навсякъде. И ти би се объркал, ако мненията, които ти дават, са пълна шарения. :? До 750 лв. :)

http://laptop.bg/laptops-fujitsu-Lifebook_AH531-fujitsu_lifebook_ah531_black_AH531MRKM5EE

Тва много ли ти е? за тези пари ти е идеален :)

Има много пишман разбирачи, които ще те посъветват да си вземеш "бизнес" лаптоп. Идиоти :) Аз ти препоръчвам този, и няма да сгрешиш изобщо, ако го вземеш.

ledenakrasota
03-09-2012, 13:42
Благодаря ти! :)

flo0pY
03-09-2012, 13:47
Много е добър но защо ти е толкова мощен 6 ГБ памет е прекалено ако няма да го натоварваш МНОООГОО

flo0pY
03-09-2012, 13:52
http://laptop.bg/laptops-hp-630-hp_630_A6F41EA Аз лично бих си избрал този ако защото не ги използвам лаптопите за тежки игри аз сега съм на много по скапан и съм си много доволен компютъра ми е 3 пъти по мощен от лаптопа но разлика в бързината не виждам единствената разлика е че там ми тръгват сякви по нови игри с по големи изисквания ти сама си прецени за какво ти трябва ако ти е само за документи презентации, филмчета, програмки не ти трябва толкова мощен лаптоп поне според мен :)

NaOH
03-09-2012, 16:21
http://laptop.bg/laptops-hp-630-hp_630_A6F41EA Аз лично бих си избрал този ако защото не ги използвам лаптопите за тежки игри аз сега съм на много по скапан и съм си много доволен компютъра ми е 3 пъти по мощен от лаптопа но разлика в бързината не виждам единствената разлика е че там ми тръгват сякви по нови игри с по големи изисквания ти сама си прецени за какво ти трябва ако ти е само за документи презентации, филмчета, програмки не ти трябва толкова мощен лаптоп поне според мен :)

Тъп ли си, кретен ли си, идиот ли си, малоумен ли си?
Къде ще слагаш бавния B815 с доста по-бързия от него B960?
С тези 3 гигабайта пуска един фотошоп и цялата памет отива и почва да човърка по swap-а. По-добре да има и да не се използва, отколкото да няма и да трябва. :)

flo0pY
03-10-2012, 14:17
Тъп ли си, кретен ли си, идиот ли си, малоумен ли си?
Къде ще слагаш бавния B815 с доста по-бързия от него B960?
С тези 3 гигабайта пуска един фотошоп и цялата памет отива и почва да човърка по swap-а. По-добре да има и да не се използва, отколкото да няма и да трябва. :)

Тъп ли си, кретен ли си, идиот ли си, малоумен ли си?