PDA

View Full Version : Когато пазарувате ...



mississippi
03-09-2012, 11:42
Здравейте хора :) Имам следното въпросче: Кое за вас е по-важно когато пазарувате дрехи - качеството или цената? С кое сте по-склонни да направите компромис - да купите нещо по-скъпо, но и по-качествено или предпочитате евтините дрешки, които може би не са толкова качествени? :)

nIkEnCeTy_bE
03-09-2012, 19:08
зависи за какъв вид дрехи говорим. за дънки предпочитам качеството лично аз.

MojoJojo88
03-10-2012, 10:10
Да, и аз подкрепям горния пост-когато става въпрос за дънки, съм готова да дам по 100+ лв. Качеството в денима е много важно. А евтините дънки, от опит знам, се късат доста бързо.
Същото важи и за якетата-подбирам внимателно какво купувам, по-често си ги поръчвам де, склонна съм да отпусна повече средства, защото си купувам яке веднъж на 2-3 години и реално компенсирам сумата с по-дълго носене.
Относно блузи-тениски и такива с дълъг ръкав, не съм претенциозна. Забелязала съм, че колкото и скъпа да е една блуза, ако е черна, или с по-наситен цвят, рано или късно избелява от прането. Така, че няма смисъл да харча огромни суми за блузи, които така или иначе се захабяват.

TheBeliever
03-10-2012, 12:34
Много съм непостоянна в избора си на дрехи, много бързо ми омръзват. Нещо, което вчера ми е харесало в магазина, утре няма да искам да го облека. И доста от дрехите в гардероба ми са обличани по 2 пъти. Затова не си позволявам да давам много пари за дрехи, колкото и качествени да са, като знам, че едва ли ще ги погледна след месец.

MonnyMonsterr
03-10-2012, 13:33
Бих предпочела по-скъпа, но качествена дреха. Разбира се, гледам и цената. Ако е много висока трябва да се помисли дали си струва.

Отвратиловка
03-10-2012, 19:49
Кво имаш предвид под по-качествено? Че шевовете са на мястото си ли ? ;d

MonnyMonsterr
03-12-2012, 09:17
Кво имаш предвид под по-качествено? Че шевовете са на мястото си ли ? ;d

Не само това, исках да кажа, че ако някоя дреха е ушита правилно, както ти казваш за шевовете и ако е използван подходящия плат за определената дреха, тогава е качествена

Отвратиловка
03-13-2012, 10:58
Аммм да не е наелон? Или? Какво ще рече подходящ плат? :)

DesireToFire
03-15-2012, 12:55
Гледам да ми хареса самата дреха :Д Тъй като съм доста претенциозна в избора си, не гледам цена или качество, а модел. Ако ми харесва, материята е хубава и ми стои добре ще ми е все тая дали давам малко пари за нея. За много пари вече се вмествам в граници, но ако ми хареса модел и разполагам с парите бих си го взела.

MojoJojo88
03-15-2012, 13:13
Аммм да не е наелон? Или? Какво ще рече подходящ плат? :)

Подходящ плат ще рече такъв, който не се свива при пране, който не се прокъсва след второто носене, и в който са използвани бои, които остават по-дълготрайно. Има ниско качествени платове, които предизвикват алергии.

kitty02
03-27-2012, 09:33
Предпочитам качествена стока пред евтини боклуци, значи предпочитам да давам много пари за дрехи.