PDA

View Full Version : Желание..



YyoOnNiItTyY
03-09-2012, 13:38
Случвало ли ви се е да сте обвързани, да сте сигурни какво чуствате към човека до вас, но въпреки това всеки път щом видите определено момче/момиче..просто да не можете да се сдържите и да ви се иска нещо повече от погледи? И другия въпрос..бихте ли изневерили заради голямо сексуално желание към друг човек?

flo0pY
03-09-2012, 13:40
Ако си курва или курварин да но аз лично не бих стигнал до изневяра най много да се занасям с някоя но нищо повече

cyclops
03-09-2012, 13:43
Да, случвало ми се е. Скоро също ми се случи, но по-добре нещата да си останат така. Все пак съм човек и е нормално да ме привличат и други мъже, но предпочитам така да си остане.
Друг е въпросът - доколкот се чувстваш удовлетворена от връзката ти, дали си сигурна, че искаш да си с него и какво би изгубила ако му изневериш или пък ако се разделиш с него, за да спиш с друг. Но е човешко, не се обвинявай.

marilyn
03-09-2012, 16:10
Случвало ми се е да ме привлича един, докато съм с друг... но не съм била сериозно обвързана...

GreenFairy
03-09-2012, 17:24
Случвало се е да ми трепне нещо като видя някой по-забележителен младеж, но само това. Не бих изневерила и не бих си позволила нещо повече от кратък момент на наслада за окото. Между другото по същият начин се заглеждам и като видя някое хубаво момиче и си отминавам само с хубав образ запазен в съзнанието ми. :)

ShtrudeL
03-09-2012, 17:30
Няма начин да съм щастливо с някой и да искам чак пък толкова ного да съм и с друг. Двете неща просто не вървят.
При мен... когато си имам момченце в сърчицето, което ми дава всичко от което имам нужда, без дори да знае, че ми го дава... когато го имам това, не искам друго. Случвало ми се е да съм привлечена от някой, може да отговаря на всичките ми ъъ 'критерии', но да не го искам и да си искам моето момченце, не друго. Наистина е хубаво и ми е мило. Имам възможност по всяко време да си напраавим хубавото с някой кандидат хаха, но просто не искам и не ми идва отвътре.

djipsito
03-09-2012, 18:36
Слувало ми се е. Не бях влюбена, сигурно за тва. Ама не съм пристъпвала в действие.

soul1199
03-09-2012, 20:54
Аз не бих изневерила.Ти избираш.

psychopath
03-09-2012, 22:12
На момичето, с което съм - не.

lilinnka1
03-10-2012, 07:22
Аз не бих изневерила на човекка до себе си , но ти си решаваш какво да правиш!!!
Ако си момичее на място няма да го направиш и най-вече ако обичаш човека до себе си !!

DarkTemplar
03-10-2012, 08:13
Тц тц, авторке, пак си ме засякла някъде из града. 8-)

anonymous708973
03-10-2012, 08:20
Случвало ли ви се е да сте обвързани, да сте сигурни какво чуствате към човека до вас, но въпреки това всеки път щом видите определено момче/момиче..
--> Случвало ми се е. За съжаление (или радост?), нещата не опират до външен вид (поне за мен). Естествено, че е важен, естествено, че първо това ме привлича. Обаче когато се опознавам с това определено момче, ме привлича с характера си, с действията си, с жестовете си. Теоретично, ако успееш да се откъснеш навреме, има някакъв шанс да запазиш връзката си. Влезе ли ти мухата в главата обаче, край.

просто да не можете да се сдържите и да ви се иска нещо повече от погледи?
--> Да, но пак с уточнението, че ако е просто красавец, който не познавам... абсолютно не би ми представлявало трудност да игнорирам симпатиите си.
И другия въпрос..бихте ли изневерили заради голямо сексуално желание към друг човек?
--> Че то това е основното. Когато въпросният човек те привлича чисто като личност, опознаваш го в различни ситуации, това напрежение се натрупва и в един момент ескалира.
Пиша тия неща с уточнението, че поне за мен не съществува толкова всепоглъщащо сексуално желание към човек, който не познавам. Точно опознаването ми изяжда главата.