PDA

View Full Version : Според вас трябва ли един хомосексуалист да крие



EinGutesKind
03-09-2012, 17:45
сексуалната си ориентация? Не питам за мен, защото аз съм асексуален, но любопитството ме гложди :razz:

D1esel
03-09-2012, 17:48
Mного ясно, че да! Нали децата по света иначе ще ги гледат и те ще станат гейове също!!!

EinGutesKind
03-09-2012, 17:50
Еми те ще станат или гейове, или асексуални при всички положения :razz:

ZeroPoinT
03-09-2012, 17:53
да, щото прави лошо впечатление и съответно те изоставят

D1esel
03-09-2012, 17:56
да, щото прави лошо впечатление и съответно те изоставят

А ти би ли изоставил някой приятел, ако се разкрие пред всички, че е гей?

ZeroPoinT
03-09-2012, 18:14
Да, защото аз ги подбирам да не са гейове.

D1esel
03-09-2012, 18:19
Да, защото аз ги подбирам да не са гейове.

Значи би изоставил много добър приятел, ако ти признае, че е от другия бряг?

БожиятАгнец
03-10-2012, 05:21
Да крият -не, но не и да парадират.
Ако ги питат (дори и индиректно) няма защо да лъжат, като цяло лъжата до добро не води. Обаче да си правят паради и етц. глупости не одобрявам.

Thrombocyte
03-10-2012, 05:28
Напълно съгласен с мнението над мен.
Мен лично ми е през половия член какво правят хората у дома - дали чукат мъже, жени, животни. Когато нещата започнат да стават публични мнението ми вече става супер негативно.

machoka
03-10-2012, 07:54
В основите на демокрацията е заложено това, вскеи да може да излезе да си парадира, да си протестира или да прави квот' си иска, стига това да протича по установен ред. Мен лично повече ме дразнят ненормалниците със сини коси и половин кило желязо по главата, клатещи се зад някакъв тир с музика и вървящи след него като на погребално шествие, от колкото гей парад. Така че ви награждавам с един дебел член за фалшивите ви, тесногръди и ретроградни разбирания.

А на който не му харесва къде живее и каква идеологична система го заобикаля, лично ще му купя еднопосочен билет за Северна Корея, та Партията Майка да му смачка фасона и да рони сълзи пред статуята на отишлия си Император.

PainMonopoly
03-10-2012, 08:03
Има ситуации в които е наложително да я обявят. Примерно ако ги свалят жени. Или пък на близките и приятелите си. Но "здрасти, аз съм Иван и съм гей" не върви. Все едно аз да тръбя, че имам фуут фетиш. :Д

Това просто са лични неща и на болшинството от хората не им влизат в работата.

D1esel
03-10-2012, 08:46
В основите на демокрацията е заложено това, вскеи да може да излезе да си парадира, да си протестира или да прави квот' си иска, стига това да протича по установен ред. Мен лично повече ме дразнят ненормалниците със сини коси и половин кило желязо по главата, клатещи се зад някакъв тир с музика и вървящи след него като на погребално шествие, от колкото гей парад. Така че ви награждавам с един дебел член за фалшивите ви, тесногръди и ретроградни разбирания.

А на който не му харесва къде живее и каква идеологична система го заобикаля, лично ще му купя еднопосочен билет за Северна Корея, та Партията Майка да му смачка фасона и да рони сълзи пред статуята на отишлия си Император.

Подркепям! Eвала Мачок! :D Иначе може и в Уганда да ги пратиш, там още повече ще им хареса :D

D1esel
03-10-2012, 08:48
Има ситуации в които е наложително да я обявят. Примерно ако ги свалят жени. Или пък на близките и приятелите си. Но "здрасти, аз съм Иван и съм гей" не върви. Все едно аз да тръбя, че имам фуут фетиш. :Д

Това просто са лични неща и на болшинството от хората не им влизат в работата.

E ти да не мислиш, че наистина така се представят? Аз нямам спомен досега, като съм се запознавал с някой гей да ми е казвал: "здрасти, аз съм иван и съм гей" :razz: Напротив, дори имаше случай, когато ходих на един курс с един гей в продължение на месеци и чак когато ме добави във лицекнигата разбрах, че е такъв. Направо бях потресен :D

PainMonopoly
03-10-2012, 08:52
Сигурно не. Но го натвърдват много рано в познанството си с тях. Примерно "заебете ги тия тъпи жени, ако искате да се забавлявате с хубави мъже, елате с мен" (истинска история).

Работата е там, че и в консервативно общество като българското, 90% от хората биха съжителствали нормално с гей (под нормално имам предвид да не го тормозят), стига той да не парадира с това. Под парадира се има предвид да показва т.нар. гей гордост. Това, че сексуалните ти практики са нестандартни не е срамно, но не е и повод за гордост. Никой не обича хората, които се мислят за по-добри от него, особено ако е заради тъпа причина. Затова е и цялата драма с парадите.

D1esel
03-10-2012, 08:56
Сигурно не. Но го натвърдват много рано в познанството си с тях. Примерно "заебете ги тия тъпи жени, ако искате да се забавлявате с хубави мъже, елате с мен" (истинска история).

Слава Богу, досега не ми се е случвало такова нещо на мен :D Ама това на теб ли се е случило или някой много мъжествен тип ти го е казал, докато е разказвал колко са гадни педалите? :D Защото, ако не се е случило на теб, има голяма вероятност просто да не се е случило, или в по-добрия случай - да преувеличава. :D

PainMonopoly
03-10-2012, 08:57
На един приятел, но е напълно възможно да е вярно, защото му се е случило в Швеция, а там такива неща са обичайни.

D1esel
03-10-2012, 09:03
На един приятел, но е напълно възможно да е вярно, защото му се е случило в Швеция, а там такива неща са обичайни.

Да, и като гледам Швеция има по-голям прираст от България, въпреки че там такива неща са напълно нормални :D Но в крайна сметка, ако някой гей харесва някой хетеро мъж, според мен е по-добре да се пробва, отколкото да остане на сухо. Хетерото не е длъжен да спи с гея, ако онзи просто го попита дали иска, в крайна сметка :D

PainMonopoly
03-10-2012, 09:11
Аз и не твърдя, че педерастията може да е причина за отрицателен естествен прираст. Педали винаги е имало, винаги и ще има. На всичкото отгоре няма как да станат повече като процент, нито по-малко. Изводът е, че естествения прираст приема съществуването им за константа и се влияе от други фактори.

Друг е въпросът, че доста хора са склонни да възприемат ценностите на богати държави като Швеция като нормални, на българските като грешни. Това не е задължително да е така, защото в историята силните често стават слаби, а богатите често стават бедни. Не се знае как ще се извъртят нещата и кой ще е на върха след 100 години. И дали падението няма да се дължи на практикуването на толерантност само заради нуждата да се покажеш като много прогресивен и отворен.

D1esel
03-10-2012, 09:15
Аз и не твърдя, че педерастията може да е причина за отрицателен естествен прираст. Педали винаги е имало, винаги и ще има. На всичкото отгоре няма как да станат повече като процент, нито по-малко. Изводът е, че естествения прираст приема съществуването им за константа и се влияе от други фактори.

Друг е въпросът, че доста хора са склонни да възприемат ценностите на богати държави като Швеция като нормални, на българските като грешни. Това не е задължително да е така, защото в историята силните често стават слаби, а богатите често стават бедни. Не се знае как ще се извъртят нещата и кой ще е на върха след 100 години. И дали падението няма да се дължи на практикуването на толерантност само заради нуждата да се покажеш като много прогресивен и отворен.

Прав си. Но толерантността към гейовете не е толерантност към ислямските фанатици на запад. Има голяма разлика между толерантността към едните и тази към другите. Иначе според мен с толерантността си към мюсюлманите днес и евтината работна ръка, която представляват, на запад това ще е голям проблем за в бъдеще. Но няма да е нещо кой знае колко страшно, че да изпадаме в паника :D

PainMonopoly
03-10-2012, 09:20
Толерантността към гейовете и към имигрантите се корени в един и същи комплекс, който имат западняците. Относно гейовете е просто изключително тъпо да бъдат изобразявани като нежни, сладки и чувствителни души, които всички трябва да харесват (често биват представяни така по филмите, а филмите са един вид пропаганда), но не се очакват по-дълбоки проблеми. Относно отношението към имигрантите, определени държави провеждат изключително немъдра политика спрямо тях, вече имат проблеми заради това и скоро тези проблеми ще се задълбочат. Това е друга тема обаче.

D1esel
03-10-2012, 09:27
Толерантността към гейовете и към имигрантите се корени в един и същи комплекс, който имат западняците. Относно гейовете е просто изключително тъпо да бъдат изобразявани като нежни, сладки и чувствителни души, които всички трябва да харесват (често биват представяни така по филмите, а филмите са един вид пропаганда), но не се очакват по-дълбоки проблеми. Относно отношението към имигрантите, определени държави провеждат изключително немъдра политика спрямо тях, вече имат проблеми заради това и скоро тези проблеми ще се задълбочат. Това е друга тема обаче.

Прав си за всичко, което казваш. Много се кефя, когато някой е толкова добре запознат и изчерпателен с нещата и изказва мнение, ако това мнение съпвада и с моето - направо се чувстван божествено :D Съгласен съм за всичко, което казваш! ЕВАЛА! :) Евала за изчерпателността, интелигентността и възпитаният тон! ;)

А относно това, че гейовете трябва да са нежни, кокетни и шик издокарани - тази пропаганда наистина много ме дразни и мен :D Според мен най-хубаво си е, когато мъжът си е мъж, пък било то и гей ;) Наистина пропагандата, която се води по филмите, в шоубизнеса и шоупрограмите по телевизията и т.н., изграждат един образ на гейовете на вечно подскачащи като пеперудки, което е много тъпо и грешно, поне според мен.

EinGutesKind
03-10-2012, 10:34
Ау, каква интересна и сериозна дискусия се е заформила :D

Oy7ofCon7roL
03-10-2012, 11:14
Геноцид за хомотата в България

EinGutesKind
03-10-2012, 11:24
Геноцид за хомотата в България

Ти за това ли все женички си слагаш за аватар, да не те мислим за хомо :oops:

Oy7ofCon7roL
03-10-2012, 12:30
Ти за това ли все женички си слагаш за аватар, да не те мислим за хомо :oops:

Не, слагам си женички за аватар , защото ми харесва да гледам женички :oops:

D1esel
03-10-2012, 12:35
Ти за това ли все женички си слагаш за аватар, да не те мислим за хомо :oops:
Насьо е най-добрият затапвач в кофата :razz:

D1esel
03-10-2012, 12:37
Не, слагам си женички за аватар , защото ми харесва да гледам женички :oops:

E то това, че харесваш женички не пречи да харесваш и мъжлички :D

MonnyMonsterr
03-10-2012, 12:42
Повечето се крият, но не мисля, че е нужно. Според мен хората трябва да се приемат каквито са. Не разбирам, защо сме такива, защо се делим на гейове или хетеро.. глупаво е. Аз съм бисексуална и не го крия, не се срамувам от това и се радвам, че повечето хора ме приемат такава.

Oy7ofCon7roL
03-10-2012, 12:42
E то това, че харесваш женички не пречи да харесваш и мъжлички :D

Да кажем , че предпочитам да гледам женички

D1esel
03-10-2012, 13:17
Да кажем , че предпочитам да гледам женички

Значи все пак се кефиш и на мъжлички?

:razz: :razz: :razz:

D1esel
03-10-2012, 13:17
Повечето се крият, но не мисля, че е нужно. Според мен хората трябва да се приемат каквито са. Не разбирам, защо сме такива, защо се делим на гейове или хетеро.. глупаво е. Аз съм бисексуална и не го крия, не се срамувам от това и се радвам, че повечето хора ме приемат такава.

Еваларка ;)

flo0pY
03-10-2012, 13:46
Да кажем , че предпочитам да гледам женички

И аз така ама на дизела му пречим с тия разголени момичета той си пада само по яки батковци с големи .. мускули

D1esel
03-10-2012, 13:47
И аз така ама на дизела му пречим с тия разголени момичета той си пада само по яки батковци с големи .. мускули

Не е верно! :D И по WAX си падам :D

flo0pY
03-10-2012, 14:12
Не е верно! :D И по WAX си падам :D
Ето защо бяха ония глупости с темата за него ахх тии вкара ли го във кашона си?

EinGutesKind
03-10-2012, 14:52
Повечето се крият, но не мисля, че е нужно. Според мен хората трябва да се приемат каквито са. Не разбирам, защо сме такива, защо се делим на гейове или хетеро.. глупаво е. Аз съм бисексуална и не го крия, не се срамувам от това и се радвам, че повечето хора ме приемат такава.

За жените е лесно, всеки се кефи и се възбужда от лесбийки, ама мъжете ... :D

EinGutesKind
03-10-2012, 14:53
Да кажем , че предпочитам да гледам женички

Предпочиташ, или баба така ти каза :D

RagioL
03-10-2012, 15:09
Бих казал че не ми дреме за гейовете.

D1esel
03-10-2012, 16:07
Ето защо бяха ония глупости с темата за него ахх тии вкара ли го във кашона си?

:oops: :oops: :oops:

M257
03-10-2012, 23:14
В основите на демокрацията е заложено това, вскеи да може да излезе да си парадира, да си протестира или да прави квот' си иска, стига това да протича по установен ред.
Така че ви награждавам с един дебел член за фалшивите ви, тесногръди и ретроградни разбирания.
А на който не му харесва къде живее и каква идеологична система го заобикаля, лично ще му купя еднопосочен билет за Северна Корея, та Партията Майка да му смачка фасона и да рони сълзи пред статуята на отишлия си Император.
Форумният диктатор Кадафи чете морал за демокрацията! В Северна Корея има много добър установен ред за паради и протести - точно като в този демократичен форум. Най-добре е да си купиш билет сам - ще ти хареса установения ред. Фалшивите, тесногръди и ретроградни разбирания са твои, което демонстрираш, откакто си станал модератор.

D1esel
03-10-2012, 23:25
Глобале, ама и ти не се даваш :D :razz:

пAteNцЕ
03-11-2012, 07:59
само най-близките да знаят...защо трябва да се показва всичко на целия свят?

D1esel
03-11-2012, 10:01
само най-близките да знаят...защо трябва да се показва всичко на целия свят?

И аз така мисля, но все пак - защо не?

пAteNцЕ
03-11-2012, 10:49
И аз така мисля, но все пак - защо не?

защото са близки и роднини и ако крие дори от тях тайни то няма да си има никого...

Mo6no
03-11-2012, 22:28
Крайностите са лошо нещо. Тъпо е както да го крие, така и да парадира с това. Едно е да си гей, съвсем друго да се държиш и да изглеждаш педерастки. Друг е въпросът и нашето общество, доколко е дозряло да приема различните неща в хората.