PDA

View Full Version : На горещия стол е Мачока!!!



D1esel
03-09-2012, 19:17
1. Какъв тип човек си - зубар или метащ салфетки по цели дни и нощи?
2. Кой те насочи към това, да се занимаваш с музика?
3. Можеш ли да пееш?
4. Пробвал ли си да композираш музика?
5. Имаш ли, как да кажа, депресивната меланхолия, която по принцип имат хората, които се занимават с изкуства?
6. Мислиш ли, че ако живееше в друга страна, например Германия, щеше да си известен пианист?
7. Как стана администратор на сайта?
8. Освен администратор, работиш ли още нещо?
9. Имаш ли приятелка?
10. Мислиш ли да създадеш семейство в скоро време?
11. Щастлив човек ли си?
12. Какво мислиш за мен?

machoka
03-09-2012, 19:19
ако започна от последният, надали ще искаш да чуеш отговорите и на останалите и тоя горещ стол не го ли забравихме вече )

D1esel
03-09-2012, 19:24
ако започна от последният, надали ще искаш да чуеш отговорите и на останалите и тоя горещ стол не го ли забравихме вече )

Не отговаряй на последния, ако не искаш, но наистина ми е интересно да чуя отговорите на първите 11 въпроса ;)

machoka
03-09-2012, 19:33
е, щом е толкова важно за теб ще ти отделя една минута.

1. Какъв тип човек си - зубар или метащ салфетки по цели дни и нощи?
перфектния баланс между танцуващият на пилони и четящият ))

2. Кой те насочи към това, да се занимаваш с музика?
в детската градина - родителите, а от първите ми съзнателни години сам поех щафетата.


3. Можеш ли да пееш?
мога - в хор и то класическа музика, иначе не искаш да знаеш :D

4. Пробвал ли си да композираш музика?
занимавам се с това от малък, имам музика за театрални пиеси и други

5. Имаш ли, как да кажа, депресивната меланхолия, която по принцип имат хората, които се занимават с изкуства?
много по-често от необходимото

6. Мислиш ли, че ако живееше в друга страна, например Германия, щеше да си известен пианист?
на времето си бях достатъчно известен в България и името ми още се знае в средите, само дето от известно време (вярвам - за малко) не ми е това приоритета. Иначе си имам своите върхове от биографична гледна точка още преди да навърша 16. А бидейки в Германия мога да ти кажа, че там ще получиш много по-бързо и лесно ИМЕ, от колкото тук. По ред причини, които май не е тук мястото да излагам.

7. Как стана администратор на сайта?
подмазвах се на турски бизнесмени

8. Освен администратор, работиш ли още нещо?
кой е казал, че 'работя' администратор ))

9. Имаш ли приятелка?
в момента НЕ - дами, това е за вас ))

10. Мислиш ли да създадеш семейство в скоро време?
Първо човекът - после семейството.

11. Щастлив човек ли си?
много

12. Какво мислиш за мен?
мислех те за голямо лАйно, докато не прочетох 2-3 поста в сериозен тон, които ми допаднаха и съжалих, че ми развали перфектното впечатление до момента.

ledenakrasota
03-09-2012, 19:40
Искам и аз на този стол вЪ.

1. Кой ти е любимият композитор?
2. Какво мислиш за импресионизма (без да ми го обиждаш!) ?
3. Правил ли си секс с Поли Генова? оО
4. Кое е било най-трудното ти произведение за изсвирване?
5. Най-омразната даскалка?
6. Любим предмет и спомен от у-ще.
7. Любим цитат.
8. Как обичаш да релаксираш?
9. Любим отбор и спорт.
10. Въртиш ли кючеци?
11. Харесваш ли японската музика? :-D
12. Ако жена те спре на улицата и те помоли за пари, ще й дадеш ли?
13. Руса или тъмна?
14. Коя ти е любимата книга?
15. Кой е Лев Толстой и какво е написал? >> Не гледай в Гуугъл. :)
16. Пробвал ли си да свириш на друг инструмент и какъв? На флейта можеш ли? :D

D1esel
03-09-2012, 19:40
Мерси :D

А интересно ми е също, има ли днешни театрални пиеси, в които музиката да е твоя?

Би ли уточнил какво работиш?

С кои известни музиканти се познаваш? С кои от тях си работил, какви са ти впечатленията от тях?

С кои от известните български музиканти си работил?

Родителите са те насочили към музиката по времето на детската градина? Те с какво се занимават? Гордеят ли се с теб?

ПП Радвам се, че съм успял да разваля перфектното ти впечатление за мен :D

machoka
03-09-2012, 19:50
еее станахте нахални :smt021

ledenakrasota
03-09-2012, 19:57
Не ни се карай! :cry:

D1esel
03-09-2012, 19:57
еее станахте нахални :smt021

Ами и аз си мисля същото за теб, когато ми затваряш темите, ама днес е петък - приеми го като купон :D

machoka
03-09-2012, 20:01
Искам и аз на този стол вЪ.

1. Кой ти е любимият композитор?
2. Какво мислиш за импресионизма (без да ми го обиждаш!) ?
3. Правил ли си секс с Поли Генова? оО
4. Кое е било най-трудното ти произведение за изсвирване?
5. Най-омразната даскалка?
6. Любим предмет и спомен от у-ще.
7. Любим цитат.
8. Как обичаш да релаксираш?
9. Любим отбор и спорт.
10. Въртиш ли кючеци?
11. Харесваш ли японската музика? :-D
12. Ако жена те спре на улицата и те помоли за пари, ще й дадеш ли?
13. Руса или тъмна?
14. Коя ти е любимата книга?
15. Кой е Лев Толстой и какво е написал? >> Не гледай в Гуугъл. :)
16. Пробвал ли си да свириш на друг инструмент и какъв? На флейта можеш ли? :D

1. Любимият за какво - за инструментална музика, за симфонична, за оперна, за поп и джаз или за фолк?

2. Импресионизмът в какво? АКо е в музиката - по-труден за разбиране, от колкото за изпълнение. А в изпълнението може да стане голяма манджа, ако дозировката от страна на инструменталистът или композиторът не е силно изпипана. За по-чувствителните и емоционални хора може да се превърне в голям ужас да ги слушаш. Иначе си е 'майсторлъшка' епоха.

3. Не и не бих. Иначе е яка мадама, беше голяма лудетина на времето като учихме заедно.

4. Чайковски клавирният концерт

5. Нямам. В музикалното всички даскали са пичове и там нещата седят по различен начин, не като в стандартно училище.

6. Мхм имам само хубави спомени от училище, целодневното свирене, спортната злоба, свиренето в камерни ансамбли и разбира се всички останали 'непрофесионални' неща и глупости общо взето, които сме правили. Но най-хубавите ми спомени си остават свиренето и упражненията по цели нощи в залите на училище, след като всички часове свършват, училището затвори, оставахме групичка 'напреднали' пианисти и блъскахме по цяла вечер 5-6 човека, като си правихме почивки и на едни големи диванчета си говорихме за нещата от живота, за кариери, за връзки, за труд, за всичко.

7. Нямам.

8. По много начини разделени в 2 графи - социални контакти - запознанства с нови хора, заведения, купонясване, живот, и другите са свързни със силни преживявания на четири колела )

9. Нямам любим отбор, ен съм фен на футбола, иначе няколко спорта ми допадат повечко от останалите.

10. Я-КО!

11. Харесвам всяка музика

12. Зависи дали е с дълги крачета, дъъълга черна косица.. etc знаеш как е)

13. Тъмна

14. Стига с това 'любимо' .. не мога да посоча една.

15. Благодаря ви за този въпрос!

16. Купих си китара, ама няма кой да ме научи ((

machoka
03-09-2012, 20:04
Мерси :D

А интересно ми е също, има ли днешни театрални пиеси, в които музиката да е твоя?

Би ли уточнил какво работиш?

С кои известни музиканти се познаваш? С кои от тях си работил, какви са ти впечатленията от тях?

С кои от известните български музиканти си работил?

Родителите са те насочили към музиката по времето на детската градина? Те с какво се занимават? Гордеят ли се с теб?

ПП Радвам се, че съм успял да разваля перфектното ти впечатление за мен :D

работили сме с много и водещите имена в областта, в която съм - но нито едно от тия имена няма да ти говори нещо, щото не включва собствени имена като Галена Ивана Миро Слави )
А хората, с които съм в най-близки отношения и контакти тепърва ще ги чуваш, както в момента навлезе Поли, така и от тук-нататък, новата генерация ще бъдат тези, с които ще можеш да ме свържеш ;)

NightGuardian
03-09-2012, 20:05
тук има нещо по-интересно

http://vbox7.com/play:c10cd97837

Ewok
03-09-2012, 20:07
О и аз наскоро се сетих за гоорещия стол, но докато вляза в тп и забравих.

Колко чифта прашки имаш?

nIkEnCeTy_bE
03-09-2012, 20:08
1. Доколкото помня учиш в Академията (или си завършил вече) - Защо там? Защо не чужбина? И защо с музика? Повечето, които аз лично познавам, завършили средно с музика, в момента не се занимават с това. Какво ти дава музиката?
2. Мнение за фолклора. Слушаш ли такава музика?
3. Имаш ли любимо място, на което обичаш да ходиш сам?
4. И съжалявам за въпроса, ама само аз ли не ти знам името в този форум?!

D1esel
03-09-2012, 20:09
работили сме с много и водещите имена в областта, в която съм - но нито едно от тия имена няма да ти говори нещо, щото не включва собствени имена като Галена Ивана Миро Слави )
А хората, с които съм в най-близки отношения и контакти тепърва ще ги чуваш, както в момента навлезе Поли, така и от тук-нататък, новата генерация ще бъдат тези, с които ще можеш да ме свържеш ;)

Поли Генова много я харесвам. А за да те изненадам още повече, ще ти кажа, че аз вкъщи си имам пиано и от малък мога да свиря, но никога не съм се занимавал професионално с това :D

Значи ли послендото ти изречение, че предстоят добри времена за българската музика? :D Ако е така - жестоко! :)

machoka
03-09-2012, 20:20
1. Доколкото помня учиш в Академията (или си завършил вече) - Защо там? Защо не чужбина? И защо с музика? Повечето, които аз лично познавам, завършили средно с музика, в момента не се занимават с това. Какво ти дава музиката?
2. Мнение за фолклора. Слушаш ли такава музика?
3. Имаш ли любимо място, на което обичаш да ходиш сам?
4. И съжалявам за въпроса, ама само аз ли не ти знам името в този форум?!

1. Още преди 9 клас бях поканен да уча и в Англия и в Джулиърд Скуул в Ню Йорк на пълна стипендия, но и двете дойдоха преди да съм завършил средното си образование в музикалното училище и сметнах, че тук в България ще ми е по-добре, защото така или иначе имАх късмета да попадна на много добри педагози, а в крайна сметка това е от решаващо значение за изграждащ се музикант. А пък и съм малко националист в това отношение.

2. Изучавах фолклора в Консерваторията, имаме огромни поводи за гордост с достиженията на големи наши имена в изследването и пропагандирането на фолклор, за жалост в момента нещата далеч не са такива. Към днешният ден комерсиалното навлиза дори в това, с всякакви ансамбли интерпретиращи далечни форми на 'фолклор', които нямат много общо с натуралния такъв.

3. Имам любими места, на които ходя с хора)

4. Васил ми е името.

--------------

ewok - Имам едни прашки и ми седят превъзходно на стегнатия задник :smt028

D1esel (http://www.teenproblem.net/forum/member.php/216305-D1esel) капацитетите, които се изградиха пред очите ми, предпоставят много професионализъм и достижения в сериозната музика. И на нашата, но на първо място на световната сцена. А ако ме питаш за разни Крумовци и т.н., там нямам идея до къде по-надълбоко можем да достигнем.

D1esel
03-09-2012, 20:23
Мачок, не ми отговори какво работиш? :D Да не би да си учител, след като си завършил консерваторията?
Не ми отговори също на следните въпроси:
Предстоят ли по-добри времена за българската музика?
Има ли днешни пиеси в театрите, в които да звучат твои композиции?
Вашите и те ли са музиканти?

machoka
03-09-2012, 20:30
Както се казва в по-по-най 'работя парички' )

не съм учител

и какво значи 'българската музика'..

няма днешни пиеси с моя музика

'нашите' не са музиканти.

ledenakrasota
03-09-2012, 20:33
Аз имам учебници за свирене на китара и няма как да не си си дръпнал поне от нета някой урок или да си досадил на Дойчинов за някое уроче по китара. :P

1. Любим композитор за каквото и да е. Просто изброй имена.
2. Кое произведение мразиш?
3. Можеш ли да изпееш ла или фа на малка?
4. Любим филм ии актриса?
5. Какъв цвят ти е ягуара?
6. На колко е била най-възрастната жена, с която си спал?
7. Даваш ли пари на уличните музиканти?
8. Гледал ли си "Малкото пони" или "Ледена епоха"? :)

D1esel
03-09-2012, 20:36
Както се казва в по-по-най 'работя парички' )

не съм учител

и какво значи 'българската музика'..

няма днешни пиеси с моя музика

'нашите' не са музиканти.

ОК :D Няма да настоявам повече да ми казваш какво работиш :D Tрябваше още одеве да разбера, че не искаш да кажеш :D

А под българска музика разбирам тази, която се изпълнява от български певци. Не знам дали критерият ми е правилен. Но като цяло сега българската музика според мен е много зле. Не само, защото блика чалга от всеки ъгъл, а и защото повечето поп певци и певици са бездарни и нямат харизма. :D Да кажем, че причината е това, че хората нямат добър вкус- не мисля, че е така.Само един прост пример, през 2011 гласувахме с 12 точки на Евровизия за Блу от UK, а не за гръцката чалга ;) Следователно, след като хората фенове на Блу в България са се организирали да гласуват за Блу, които имат и талант и харизма, значи трябва да се следва този модел и в България.

ShtrudeL
03-09-2012, 20:54
Мен малко ме е страх да питам. За това:

1. С какво спиш?! (гол, полугол, пижамка хаха)
2. Чукаш ли се с яйца на Великден?
3. Как е да си на горещия стол? А на горещия диван/легло/маса или земя?

бум

(примерно)

machoka
03-09-2012, 21:52
Аз имам учебници за свирене на китара и няма как да не си си дръпнал поне от нета някой урок или да си досадил на Дойчинов за някое уроче по китара. :P

1. Любим композитор за каквото и да е. Просто изброй имена.
2. Кое произведение мразиш?
3. Можеш ли да изпееш ла или фа на малка?
4. Любим филм ии актриса?
5. Какъв цвят ти е ягуара?
6. На колко е била най-възрастната жена, с която си спал?
7. Даваш ли пари на уличните музиканти?
8. Гледал ли си "Малкото пони" или "Ледена епоха"? :)

1. Чайковси, Скрябин, Шопен, Монтеверди

2. Няма такова, което да мразя

3. Мога и ре-ми на първа, на фалцет ест, ама ми е добре озвучен. Бидейки баритон, мога успешно в хор да се впиша и в басовата и в теноровата партия за това винаги съм там, където не достига нещо хаха.

4. Любим филм ми е August Rush, както и много добри. Любима актриса нямам, а любим актьор ми е Хю Грант.

5. Нямам ягуар, карам BMW V12 ти казах :D

6. Не им гледам личните карти )

7. Давам

8. Гледал съм ги и двете.

machoka
03-09-2012, 21:54
Мен малко ме е страх да питам. За това:

1. С какво спиш?! (гол, полугол, пижамка хаха)
2. Чукаш ли се с яйца на Великден?
3. Как е да си на горещия стол? А на горещия диван/легло/маса или земя?

бум

(примерно)

1. Спя полу-гол, без пижами хах
2. Чукам се с яйца не само на Великден!
3. На горещата маса/диван/легло винаги е било яко, въпреки че и на стола може да си го направиш горещо.

ledenakrasota
03-10-2012, 09:36
1. Защо харесваш Скрябин? :?
2. БМВ-то да е случайно сиво или тъмносиньо?
3. Какво мислиш за българската политика?
4. Допада ли ти Бойко Борисов?
5. Ако беше Бог за един ден, какво щеше да направиш?
6. На самотен остров си за една седмица. Как щеше да я изкараш? Какво или кого щеше да срещнеш?
7. Улавяш златната рибка. Какви ще са ти трите желания? :)

kalpazanka
03-10-2012, 09:44
Защо се разделихте с последната ти приятелка?
Ревнив ли си?
А момичетата, с които си бил до момента, ревниви ли са?
Живял ли си с твоя /вече бивша/ половинка на семейни начала? Как беше? На какво те научи това съвместно съжителство? Беше ли разочарован?
Ревнуваш ли дадено момиче от предишните й?
Умееш ли да готвиш?
Кое е любимото ти ястие?
Какво последно хапна?
Къде си прекарваш лятната отпуска?
И кога, по дяволите, ще пием по кафе с тебе?

machoka
03-10-2012, 09:59
1. Защо харесваш Скрябин? :?
2. БМВ-то да е случайно сиво или тъмносиньо?
3. Какво мислиш за българската политика?
4. Допада ли ти Бойко Борисов?
5. Ако беше Бог за един ден, какво щеше да направиш?
6. На самотен остров си за една седмица. Как щеше да я изкараш? Какво или кого щеше да срещнеш?
7. Улавяш златната рибка. Какви ще са ти трите желания? :)

1. Защото:
http://www.youtube.com/watch?v=VfXjk7GkCF8 само ще си замълча и ще се заслушам. Едно от любимите ми произведения за изпълнение на сцена.

2. Сиво е

3. Последни напъни на БКП партийците. В следващите 20 години би трябвало да се изчистим напълно от плесента)

4. Да

5. Щях да се хвана за челото и да се скрия сам в пещерата.

6. Щях да я проспя. Най-накрая малко време за сън! Щях да се изтегна на плажа, ще задрема на 10-тата минутиа и просто ще чакам някой да ме събуди.

7. а) здраве за ближните б) по-малко чалга в манталитета на хората в) едно готино момиченце, с което да си поиграем)

yakuza_
03-10-2012, 10:01
като цяло слабо ме инт твоята личност, но какво точно ти допада в ББ ?

D1esel
03-10-2012, 10:05
като цяло слабо ме инт твоята личност, но какво точно ти допада в ББ ?

А теб защо слабо те интересува неговата личност? :razz:

yakuza_
03-10-2012, 10:06
безинтересен ми е

D1esel
03-10-2012, 10:11
безинтересен ми е

Toва го разбрах, ама защо ти е безинтересен? :D Щото е банаджия и дискриминира негърската ти същност ли? :D Базикам се, питам те сериозно. Дали казваш, че ти е безинтересен, защото това е идеален повод да изхейтиш, дали защото това би било добро начало на евентуална шега, която да възникне в бъдеще в резултат от този пост или просто защото въпреки, че пишеш в този форум и си един от най-активните, слабо те вълнува какви са другите, които пишат тук, т.е. ти си над нещата, над нас си, имаш най-голямата негърска пи*ка и си най-големия (след Иван Ангелов от Айтос, разбира се) :D

ledenakrasota
03-10-2012, 10:13
1. Когато чуеш името на Глен Гулд, какво си мислиш? А когато го слушаш?
2. Пушиш ли?
3. Вредни навици? Какви са?

ledenakrasota
03-10-2012, 10:15
Toва го разбрах, ама защо ти е безинтересен? :D Щото е банаджия и дискриминира негърската ти същност ли? :D Базикам се, питам те сериозно. Дали казваш, че ти е безинтересен, защото това е идеален повод да изхейтиш, дали защото това би било добро начало на евентуална шега, която да възникне в бъдеще в резултат от този пост или просто защото въпреки, че пишеш в този форум и си един от най-активните, слабо те вълнува какви са другите, които пишат тук, т.е. ти си над нещата, над нас си, имаш най-голямата негърска пи*ка и си най-големия (след Иван Ангелов от Айтос, разбира се) :D

1. Ако пишката му беше голяма, нямаше да говори за нея.
2. Прави се на идиот.
3. Такъв е.

D1esel
03-10-2012, 10:17
1. Ако пишката му беше голяма, нямаше да говори за нея.
2. Прави се на идиот.
3. Такъв е.

Е, според мен едва ли е идиот :D Просто се прави на мъш. :D :D :D Не мисля, че има идиоти в Кофата изобщо ;)

machoka
03-10-2012, 10:19
Защо се разделихте с последната ти приятелка?
Защото изведнъж нещо и стана и се промени в коренно различен човек.


Ревнив ли си?
2. Да, в добрия смисъл. НЕ проверявам смс-и на телефона на приятелката си и НЕ я питам кой е тоя номер, който го нямам в моя указател .. omg.jpg


А момичетата, с които си бил до момента, ревниви ли са?
в съвсем нормални граници


Живял ли си с твоя /вече бивша/ половинка на семейни начала? Как беше? На какво те научи това съвместно съжителство?
на семейни начала чак не, за по няколко дена/седмица ) съответно на нищо ново не ме е научило освен това, което си знам.

Беше ли разочарован?
напротив

Ревнуваш ли дадено момиче от предишните й?
никога

Умееш ли да готвиш?
твърдо не

Кое е любимото ти ястие?
всичко свързано с пържоли. ям ги гарнирани с всичко ; P

Какво последно хапна?
тая сутрин - палачинки мхмхм

Къде си прекарваш лятната отпуска?
нямам лятна отпуска, взимам си отпуск когато искам и отивам където ми скимне) никога не планирам почивката си предварително, губи се чара. Решавам, че искам да отида някъде, резервирам билети за следващия ден и просто летя или съответно пълня резервоара до горе и тръгвам. Тва е. Импулсивните и непланирани почивки са най-хубавото нещо, което може да ти се случи.

И кога, по дяволите, ще пием по кафе с тебе?
когато се озовем в едно населено място бейбе )))

NightGuardian
03-10-2012, 10:22
мачо го имах за интересен човек , но с времето разбрах ,че е супер ограничен. :Д Той е някакъв гостенин от миналото , затоверена аристократична личност в съвременно тяло. Ледената и тя , нищо общо с реалноста. :D

И все пак бих с запознал с всички ви. :D

machoka
03-10-2012, 10:26
мачо го имах за интересен човек , но с времето разбрах ,че е супер ограничен. :Д Той е някакъв гостенин от миналото , затоверена аристократична личност в съвременно тяло. Ледената и тя , нищо общо с реалноста. :D

И все пак бих с запознал с всички ви. :D

хубаво е, че само ти си 'различен'... да не си от онези, 'специалните' ))

machoka
03-10-2012, 10:27
1. Когато чуеш името на Глен Гулд, какво си мислиш? А когато го слушаш?
2. Пушиш ли?
3. Вредни навици? Какви са?

1. Гледн Гулд е икона, какво има да го коментирам... само мога да се преклоня.
2. Яко напоследък
3. Правя много секс :smt031

NightGuardian
03-10-2012, 10:31
хубаво е, че само ти си 'различен'... да не си от онези, 'специалните' ))

не съм , но аз бих се притеснил на твое място , понеже кой истински мъж , ще си пожелае 1 момиченце от златната рибка?

Изобщо жена....

ledenakrasota
03-10-2012, 10:32
мачо го имах за интересен човек , но с времето разбрах ,че е супер ограничен. :Д Той е някакъв гостенин от миналото , затоверена аристократична личност в съвременно тяло. Ледената и тя , нищо общо с реалноста. :D

И все пак бих с запознал с всички ви. :D

Ти, скъпо дете, знаеш ли какво е "реалност"? Аиде няма да съм като останалите да ти казвам какво да правиш или да се правя, че много разбирам, че съм спец по това да давам акъл на хората като повечето, защото точно такива хора не могат да оправят собствените си проблеми. :)
Просто не съди за хората от един пост. Бъди широко скроен. :)

D1esel
03-10-2012, 10:33
не съм , но аз бих се притеснил на твое място , понеже кой истински мъж , ще си пожелае 1 момиченце от златната рибка?

Изобщо жена....

Човекът е романтичен просто ;)

D1esel
03-10-2012, 10:35
1. Гледн Гулд е икона, какво има да го коментирам... само мога да се преклоня.
2. Яко напоследък
3. Правя много секс :smt031

а тревица пушиш ли? :D :D :D

пп. ама нали знаеш, че сексът със себе си не се брои за секс :razz: :razz: :razz:

NightGuardian
03-10-2012, 10:39
Аз да бъда широкоскроен? При положение половината от тук няма да си пуснете дадена песен , само защото бил черен изпълнителя. За мен тези хора са яко зле и ги срещам само тук :D

ledenakrasota
03-10-2012, 10:46
Аз да бъда широкоскроен? При положение половината от тук няма да си пуснете дадена песен , само защото бил черен изпълнителя. За мен тези хора са яко зле и ги срещам само тук :D

Аз не съм от тях. ;P

yakuza_
03-10-2012, 10:55
.

По принцип слабо ме вълнуват всички, но чета винаги постовете примерно на пайн, просто мачока само като му прочета 1вото изречение и лъха стабилно на скука и путкопоклоничество, както и на путкенско поведение, мое мнение
не мисля, че имаме и сходни интереси

D1esel
03-10-2012, 11:07
По принцип слабо ме вълнуват всички, но чета винаги постовете примерно на пайн, просто мачока само като му прочета 1вото изречение и лъха стабилно на скука и путкопоклоничество, както и на путкенско поведение, мое мнение
не мисля, че имаме и сходни интереси

OK. A моите постове на какво лъхат? :D

yakuza_
03-10-2012, 11:12
бавнизъм основно

AlMiNaToR
03-10-2012, 11:12
OK. A моите постове на какво лъхат? :D
На лук и вкиснало.

D1esel
03-10-2012, 11:25
бавнизъм основно

демек - че съм тъп :D

machoka
03-10-2012, 11:29
Отворих речника на П да потърся двата термина, но не им открих значението. Ако имаш да казваш нещо - казвай в прав текст, че така много завоалирано става и скучната ми душа не го разбира.

NightGuardian
03-10-2012, 12:58
Проверявам те.

ShtrudeL
03-10-2012, 18:24
*Въпрос с повишена трудност:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431724_384465634914879_371440149550761_1329633_171 938635_n.jpg ?

Claymore
03-10-2012, 18:57
Кое те описва по-добре: обичащ или обичан?
Повече даваш отколкото взимаш или обратното?

machoka
03-10-2012, 19:56
Кое те описва по-добре: обичащ или обичан?
Повече даваш отколкото взимаш или обратното?

1. обичащ
2. определено повече давам)

ЩРУД
без лице картинката е непълна)

M257
03-11-2012, 00:12
machoka работи наркотрафикант, не го ли разбрахте? Затова не казва.


Некои въпроси:

Не ти ли е неудобно да си признаваш, че си се подмазвал на турски бизнесмени?

Защо още имаш администраторски права, след като не работиш администратор?

Ако Александър е напуснал, очакваш ли да ти резнат и твоите администраторски права?

Ако ти отнемат администраторските права, ще го преживееш ли тежко?

Бръснеш ли се отзад? Ако да - как точно - бузите, по средата?

Какво пречи на тоя от аватара ти да си вземе стола, за който е вързан и да не стои на пианото?

D1esel
03-11-2012, 00:34
machoka работи наркотрафикант, не го ли разбрахте? Затова не казва.


Некои въпроси:

Не ти ли е неудобно да си признаваш, че си се подмазвал на турски бизнесмени?

Защо още имаш администраторски права, след като не работиш администратор?

Ако Александър е напуснал, очакваш ли да ти резнат и твоите администраторски права?

Ако ти отнемат администраторските права, ще го преживееш ли тежко?

Бръснеш ли се отзад? Ако да - как точно - бузите, по средата?

Какво пречи на тоя от аватара ти да си вземе стола, за който е вързан и да не стои на пианото?

Брутален си :D Ама защо го правиш, наистина не мога да разбера. :D ОК, Мачока не винаги се държи прекрасно, така е. Ама от друга страна, навсякъде другаде, където се регистрирам и напиша някоя простотия - получавам бан по IP веднага. :D В датата пък какви са - не ти дават да питаш нещо. Каквото и да попиташ - веднага те режат ;)

Успокой топката, опитай се да се държиш добре с Мачока, той със сигурност би ти отвърнал с добро, ако и ти се държиш добре. Доста си брутален, наистина. Концерта на Мадона също беше отдавна вече - минало свършено.

И кой има полза от тая вражда помежду ви?

M257
03-11-2012, 00:57
Какво съм брутален - той е брутален - виж колко регистрации е изтрил - и той почна пръв. И какво съм направил - нали се пише голям демократ - ами при демокрацията има свобода на изказванията. И второ, при демокрацията няма такива, които вечно да са на власт - днес са на власт, а утре идват други. Вярно е, че практически във всички форуми има цензура. Но в нашия форум няма - имаме добри правила, да не кажа - идеални, и те се спазват. Тук нито правилата им са добри, нито се спазват. Ти знаеш ли какви обиди е писал по мой адрес - той и към други се е отнасял подобно де - простотии, да не ти казвам. А той между другото, тръгна от дата.бг и там се държеше точно по същия начин, по който казваш, че се държат и днес. Аз се боря за демокрация и свобода на изказванията, а той - за тоталитаризъм и цензура. Както казва Волтер: "Не съм съгласен с това, което казваш, но до смърт ще защитавам правото ти да го казваш".

GregoryHouse
03-11-2012, 02:57
Глобале аз те трия cигурно повече от Мачока...да cи знаеш cамо. :D
И не защото защитавам екипа или нещо подобно. Когото и да питаш от тях, ще ти кажат, че никога не cъм cпеcтил критиката. Проcто ти cи мегабавен. Не знам дали вярваш на това което пишеш, но ако не тролваш а cи вярваш - по-добре потърcи помощ.

Wax
03-11-2012, 06:43
мачо го имах за интересен човек , но с времето разбрах ,че е супер ограничен. :Д Той е някакъв гостенин от миналото , затоверена аристократична личност в съвременно тяло. Ледената и тя , нищо общо с реалноста. :D


Мачока не го знам много добре, май е пич, но за ледената си абсолютно прав. Ръсят се филми на поразия от нея :dd


Мачока не винаги се държи прекрасно, така е. Ама от друга страна, навсякъде другаде, където се регистрирам и напиша някоя простотия - получавам бан по IP веднага. :D В датата пък какви са - не ти дават да питаш нещо. Каквото и да попиташ - веднага те режат ;)


Щото в Датата са сериозни пичове -нз аз закво спрях да пиша там. Беше си перфе форум... имаше там някви филми с функционалността и че пред 1-2 часа им падаха сървърите по едно време и ми писна.
Единствено в лафчето са по-либерални.


.

А ти си най-голямата отрепка от целия форум. Ти си Дон Кихот на новото време - бориш се срещу несъществуващи тирании, за невъзможни каузи и на всичкото отгоре си мислиш, че си направил нещо и се тупаш по гърдите.
Да ти серем на форума аз. По мое мнение твоя форум е просто загуба на място в нечий сървър.



А и накрая да се обърна към едно от първите мнения на мачока - ти хубаво си си променил мнението за дизела, ама не те ли дразни неговата позьорщина и дори да не е педал, и да не е супер прост - да се прави на такъв.
Тва е доста по-лошо от педерастията...


А към темата:

Имаш ли симпатии към някой от администрацията?
Подвластен ли си на емоциите?
Слагаш ли хората понякога под общ знаменател?
С какъв ник беше админ в Датата, щото не помня да е имало "Machoka"?
Грее ли те нечие мнение за тебе от тука?
Въобще влияеш ли се от мнения на хора, с който не си се виждал?
Би ли се променил заради някой и заради кой, ако отговора е да?
Какво е най-ценното качество, което намираш у себе си?

machoka
03-11-2012, 09:42
Wax

А към темата:

Имаш ли симпатии към някой от администрацията?
Не, какво означава симпатии? ))

Подвластен ли си на емоциите?
Да

Слагаш ли хората понякога под общ знаменател?
Понякога жените ги слагам под общ знаменател, с една иконка Go Kitchen като ме подразни някоя ; P

С какъв ник беше админ в Датата, щото не помня да е имало "Machoka"?
Никът си е същия, даже скоро (преди някой друг месец) се разписах с един-два поста заради доброто старо време и видях, че някои от важните ми теми още седят, вече години. Ноо, онова беше друго време, потребителите бяха различни като такива. Въобще, целта на това да 'влезеш' в интернет беше коренно различна.

Грее ли те нечие мнение за тебе от тука?
Ами след толкова трол, хулене и майки, малко съм загрубял откъм чувства по нечие мнение)

Въобще влияеш ли се от мнения на хора, с който не си се виждал?
някой път да.

Би ли се променил заради някой и заради кой, ако отговора е да?
Не бих се променил, бих се усъвършенствал само в някои дейности заради спътника ми в живота)

Какво е най-ценното качество, което намираш у себе си?
разбирам хората и мога да слушам добре.

machoka
03-11-2012, 09:58
Иначе Илко е един жалък и отритнат от всички човек, без приятели и семейство. Жалкото е в това, че не троли, а това е смисъла на живота му - филмите, които сам си режисира, в които вечно водим някакви битки, той е онеправданият, а аз - тиранин и въобще, целия му малък свят се върти около мене. А мизерното му форумче дори е пълно копие, 'капацитета' му не му достигна да драсне един различен и допълнителен раздел, освен раздела 'дайте да плюем срещу тийнрпбоелм и срещу всички останали'... абе въобще, жалкарска история, а наглостта му е като на хлебарка.. ти го триеш, онова пак ти се регистрира и пак ти хвърля помия..това ако не е жалко, не знам кое е. И понеже вече започна да ми става тъжно за него, въобще и не се занимавам с микро-продукциите му.

kalpazanka
03-11-2012, 10:44
Не ти ли писва на моменти от хорска и в частност форумна простотия? Как се справяш тогава?
Идвало ли ти е да плюеш на всичко?

D1esel
03-11-2012, 11:01
Maчок, а с Глобала познавате ли се? Имам предвид, дали сте се виждали на живо някога.

machoka
03-11-2012, 11:21
kalpazanke, не сме тука за да се оплакваме, нали ))

Дизел - виждал съм му мутрата на глобала, ако това ме питаш)

D1esel
03-11-2012, 11:27
kalpazanke, не сме тука за да се оплакваме, нали ))

Дизел - виждал съм му мутрата на глобала, ако това ме питаш)

Имам предвид дали имате лични пререкания в живота, или всичко е на база онлайн :D

machoka
03-11-2012, 11:28
Лични пререкания с тоя плазмодий няма как да имам. Както вече споменах - той ми дава главна роля в сюжета си, а мен въобще не ме е*е кой е и за какво се бори. Това е цялата драма.

D1esel
03-11-2012, 11:43
Лични пререкания с тоя плазмодий няма как да имам. Както вече споменах - той ми дава главна роля в сюжета си, а мен въобще не ме е*е кой е и за какво се бори. Това е цялата драма.

Ясно. :D Бих те посъветвал да се опиташ да му обясниш, че не си виновен за нещастията му, по един съвсем възпитан начин. Според мен е свестен, но сложен човек. Определено не е тъп. С такива хора другите трябва да се отнасят по-деликатно. Пробвай да му обясниш, пък представи си всичко да се оправи. :D Иначе доста трудно би било той да спре пръв. Колкото и бана да му сложиш - все ще се регистрира и ще пише. Той просто има нужда да бъде разбран.

kalpazanka
03-11-2012, 12:00
kalpazanke, не сме тука за да се оплакваме, нали ))


Питах И за хорската простотия. Имало ли е моменти, в които те обезкуражава?

Поправка в 14.13:
От чисто човешка гледна точка ми е инт да разбера как реагираш.

D1esel
03-11-2012, 12:27
Питах И за хорската простотия. Имало ли е моменти, в които те обезкуражава?

Поправка в 14.13:
От чисто човешка гледна точка ми е инт да разбера как реагираш.

Аз лично, когато се срещна с простотия, просто оставам безмълвен. Не знам как да се защитя дори, когато съм под нападките ѝ.

ShtrudeL
03-11-2012, 12:53
Какъв беше?
А какъв стана?
Следваш ли пътя на логиката?
Знам, че не обичаш нещата с 'любимо', но посочи едно (или колкото искаш) детско филмче, което си обичал/обичаш.
Ако трябва да разграфиш/разчлениш/разделиш една връзка на няколко фази, какви щяха да бъдат те?
Какво е за теб секса, когато има любов/чувство/обич/душевен материал (колко яко звучи)/НЕЩО в него?
За какво мечтаеш?
От кога пушиш?
А в какви моменти най-много пушиш?
Какво те натъжава?
А какво те усмихва?
На какво последно се усмихна?
"Колко гледни точки има всяко от нещата,и въпреки че знаем пак избираме само едната." Как ще коментираш това?
"art never comes from happiness" А това?
Дай ми рандом песничка ШЩ

machoka
03-11-2012, 14:52
Какъв беше?
малък и непорочен

А какъв стана?
голям и .. непорочен

Следваш ли пътя на логиката?
почти никога

Знам, че не обичаш нещата с 'любимо', но посочи едно (или колкото искаш) детско филмче, което си обичал/обичаш.
гумените мечета и Аладин

Ако трябва да разграфиш/разчлениш/разделиш една връзка на няколко фази, какви щяха да бъдат те?
1. Виждам задника ти. Кимам одобрително. Обръщаш се с лице към мен - става, значи продължаваме. Разговаряме се, имаш акъл в главата, 'пич' си, започваме контакти, чувствата се разрастват. Първите месеци не знаем къде се намираме. Яко секс, яко гушкане, споделяме всичко включително приятелите си. КРАЙ НА ПЪРВА ФАЗА.. втора фаза - минали са 2 години, знаем си кътните зъби, всички пози сме пробвали..многократно, започват скандалчета, защо съм сложил чорапите при цветното пране, защо капака на чинията е вечно вдигнат.. въобще както се вика - истинското разбирателство. ФАЗА ТРИ - тука търпи различни варианти )
Ест всичко горе на шега, прри мен нещата стоят другояче.

Какво е за теб секса, когато има любов/чувство/обич/душевен материал (колко яко звучи)/НЕЩО в него?
амии СЕКС с паразитни мисли. Сексът е едно плътско задоволяване. Всички тези чувства, които изброи, аз ги споделям и изразявам по други начини, а не чрез секс. Бавният секс на джаз или мадона не винаги означава 'секс, изпълнен с чувства'.

За какво мечтаеш?
за справедливост

От кога пушиш?
от края на първи курс

А в какви моменти най-много пушиш?
когато съм под напрежение

Какво те натъжава?
моментите на раздяла

А какво те усмихва?
лъчезарен човек срещу мен

На какво последно се усмихна?
на всички всекидневни проблеми. също така им показах среден пръст.

"Колко гледни точки има всяко от нещата,и въпреки че знаем пак избираме само едната." Как ще коментираш това?
невярно

"art never comes from happiness" А това?
още по-невярно. иначе всички щяхме да сме емо-вци) 'артът' е продуктовото огледало на същността. не всички сме посърнали allll day alllll night ) Както голямата тъга, така и усещането за безмерно щастие могат да бъдат акумулаторната батерия за твореца.

Дай ми рандом песничка ШЩ
ооооранжево небеееето, оооранжеви децааата)

machoka
03-11-2012, 15:00
Питах И за хорската простотия. Имало ли е моменти, в които те обезкуражава?

Поправка в 14.13:
От чисто човешка гледна точка ми е инт да разбера как реагираш.

Калапанчево слънчице, как да ти кажа това е като при шофирането - първоначално много се палих, когато някой нарпави откровена простотия на пътя покрай мене.. свалях стъкла, нареждах го (но не псувах).. в последствие започнах да псувам само вътре в колата. Е сега в момента отминавам всичко с каменна физиономия, наааай-много нещо наум да си кажа. Ако в Германия видя простотия - ще ахна, ще направя коментар, ще го обсъдя с приятели. Тук, за жалост, вече просто отминавам с каменно лице и това е.
Иначе няма причина да ме обезкуражава, в крайна сметка водя такъв начин на живот, че до простотията почти не мога да се докосна. Работя в сериозна среда, 'членувам в изкл образован приятелски кръг', от колата си не слизам освен по конкретни заведения, в които простотия не можеш да видиш.. в крайна сметка не мога да се оплача, че живея сред простотия, защото на практика не се здрависваме с нея всекидневно.
Примерно скоро реших да се разходя с автобус. Е, останах потресен от това, което се случва вътре. После една седмица пътувах предимно с автобуси, ей така за образователна цел, щото ми беше интересно какво ще се случи и как е възможно това да е реалност и всички да се съобразяват мълчешком с нея.

M257
03-11-2012, 15:26
Глобале аз те трия cигурно повече от Мачока...да cи знаеш cамо. :D
И не защото защитавам екипа или нещо подобно. Когото и да питаш от тях, ще ти кажат, че никога не cъм cпеcтил критиката. Проcто ти cи мегабавен. Не знам дали вярваш на това което пишеш, но ако не тролваш а cи вярваш - по-добре потърcи помощ.
Триеш, защото ти е позволил този, който те държи като модератор. Т.е. за мен отговорен е той. А критиката е два вида - такава, която ще промени нещо съществено и такава, която няма да промени нищо съществено. Явно твоята е от втория вид. Бил съм бавен, а всички ли други са бързи? И да не би да се нарушават някакви правила с това? Отделен е въпроса колко е вярно това и ти ли си този, който да прецени.



А ти си най-голямата отрепка от целия форум. Ти си Дон Кихот на новото време - бориш се срещу несъществуващи тирании, за невъзможни каузи и на всичкото отгоре си мислиш, че си направил нещо и се тупаш по гърдите.
Да ти серем на форума аз. По мое мнение твоя форум е просто загуба на място в нечий сървър.
Нищо не каза. Кое е несъществуваща тирания - 300 бана ли? Кое е невъзможна кауза? Колко неща са изглеждали невъзможни, а съм ги правил. Ами сравни форума - моя е всичко това, което искате да бъде този - дизайн, функции, правила. А и ако нещо не ви харесва, винаги може да се промени. Най-голямата отрепка си ти, защото защитаваш този форум въпреки това, което е.


Пробвай да му обясниш, пък представи си всичко да се оправи.
Неговите обяснения, откакто е пипнал модераторските права, са единствено да цензурира другата страна и така да се реши кой е прав.
Ето го и горе е нахвърлял една торба с кал, но понеже говори за баща си поименно, няма да го коментирам.

Wax
03-11-2012, 16:52
Тва твойто се нарича пропагандиране и рекламиране на чужд сайт. Всеки би ти теглил бана.
Невъзможната кауза, е да имаш повече от 2-3 активни потребителя ти в едвам функционалния ти сайт.
Пък и си виж дизайна...
Както казах излишна загуба на пространство.

D1esel
03-11-2012, 18:41
Калапанчево слънчице, как да ти кажа това е като при шофирането - първоначално много се палих, когато някой нарпави откровена простотия на пътя покрай мене.. свалях стъкла, нареждах го (но не псувах).. в последствие започнах да псувам само вътре в колата. Е сега в момента отминавам всичко с каменна физиономия, наааай-много нещо наум да си кажа. Ако в Германия видя простотия - ще ахна, ще направя коментар, ще го обсъдя с приятели. Тук, за жалост, вече просто отминавам с каменно лице и това е.
Иначе няма причина да ме обезкуражава, в крайна сметка водя такъв начин на живот, че до простотията почти не мога да се докосна. Работя в сериозна среда, 'членувам в изкл образован приятелски кръг', от колата си не слизам освен по конкретни заведения, в които простотия не можеш да видиш.. в крайна сметка не мога да се оплача, че живея сред простотия, защото на практика не се здрависваме с нея всекидневно.
Примерно скоро реших да се разходя с автобус. Е, останах потресен от това, което се случва вътре. После една седмица пътувах предимно с автобуси, ей така за образователна цел, щото ми беше интересно какво ще се случи и как е възможно това да е реалност и всички да се съобразяват мълчешком с нея.

Мачок, хубаво е това, че имаш определен приятелски кръг, че ходиш само с кола (Аз също имам интелигентни приятели и също предимно с кола се движа), но човек винаги трябва да бъде подготвен психически да се разправя с простаците. Най-малкото - не си избираш съседите, нито знаеш дали утре някой селянин няма да те засече на пътя, не дай си боже.

D1esel
03-11-2012, 18:44
Неговите обяснения, откакто е пипнал модераторските права, са единствено да цензурира другата страна и така да се реши кой е прав.
Ето го и горе е нахвърлял една торба с кал, но понеже говори за баща си поименно, няма да го коментирам.

Ама и ти се опитай да направиш нещо, пич! Влез и ти малко в неговото положение ;) Според мен си свестен, съдейки по коментарите ти. :) Горе главата момче! Подай ръка на Мачока ти ;)

Wax
03-11-2012, 18:47
Според мен си свестен, съдейки по коментарите ти. :)

http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/545/OpoQQ.jpg

Абе за тебе май и Ханибал Лектър, Джак Изкормвача и Чарлс Менсън ще ти се струват свестни...

D1esel
03-11-2012, 18:52
http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/545/OpoQQ.jpg

Абе за тебе май и Ханибал Лектър, Джак Изкормвача и Чарлс Менсън ще ти се струват свестни...

Пич, просто не гледам само повърхността. Момчето има проблеми, казвал е сам какви са му. Но въпреки това, аз надниквам много по-надълбоко. Казвам ви - Глобала е свестен, пък вие мислете каквото искате. И ти си свестен според мен, да знаеш :) Псувай ме колкото щеш, но го вярвам :) Не можеш да ми промениш мнението за теб.

Oy7ofCon7roL
03-11-2012, 18:56
Баче Кико президент, Глобала прецедател на народното събрание, само тогава ще се оправи държавата

M257
03-11-2012, 20:07
Тва твойто се нарича пропагандиране и рекламиране на чужд сайт. Всеки би ти теглил бана.
Невъзможната кауза, е да имаш повече от 2-3 активни потребителя ти в едвам функционалния ти сайт.
Пък и си виж дизайна...
Както казах излишна загуба на пространство.
Е, как така хем форумът не можел да събере повече от 2-3 човека, хем ти е проблем пропагандирането и рекламирането. Второ, а на какво основание банваше, когато още не го бях направил и не го "пропагандирах"? Той никога не е казал, че бановете са заради това. Аз направих форума заради бановете, а не обратно. И трето - в кой свят и век живееш - в свободния свят пускането на линкове е разрешено - в нашия форум, във фашистбук, в гугъл+... Свърши се вече с вашата цензура. Гледах си дизайна, гледах и този. Какво да ти кажа... Този номер с дизайна нали го пробва вече - накрая каза, че било не заради дизайна, а защото сайта го управлявам аз. Да питам - ако сложа реклами и започна да превеждам приходите от тях на Инвестор и лично на machoka, ще стане ли сайта хубав?



Ама и ти се опитай да направиш нещо, пич! Влез и ти малко в неговото положение ;) Според мен си свестен, съдейки по коментарите ти. :) Горе главата момче! Подай ръка на Мачока ти ;)
Може, но ще се изтълкува като поражение от моя страна, иначе аз винаги съм бил диалогичен и съм влизал в положението на другите - когато се смирят, а не да се държат като комплексари и да цензурират казаното от мен. Мачока е по своему нещастен - баща му е починал, и то в ръцете му, по ужасен начин, той е сам, няма на кого да разчита в този живот, озлобил го е живота, вижда, че наглите пробиват, пробва и той да бъде такъв, защото иначе всеки ще го подритва. Влязъл е във форума на дата.бг, където администратори са някакви абсолютни келеши с цензорски рабирания и там се е вписал в обстановката, мисли си сигурно, че "се е научил на модераторство", а то това няма нищо общо с нормалното модераторство. Но той не иска да слуша мнения - бие шутовете наред, смята, че светът трябва да се върти около него и да се съобразява с него. Човешка черта е това, но низша. Разбира се, в неговото положение, за него това е постижение. За първи път "значим" в този живот. При това положение никакви разбирания за демократичност по свободата на изказване нямат значение. Пък и за какво, след като масово хората мислят, че това, което той прави, е правилно. За него правилата са някакви писаници, които стоят просто така за красота, но важно е какво мисли той - съдията, прокурора и следователя едновременно - тоталитарист с една дума. И в неговата логика си е "прав" - той си мисли, че най-добре вижда и отсъжда всичко. Но грешката му е, че не се замисля, че може и да греши. По същността си е мошеник. Просто цензурира неудобните. Истината го плаши, защото ще го разобличи и свали от власт като един Кадафи, какъвто му е и манталитета. Но светът си каза думата за Кадафи и мисля, че беше правилно решението. Нищо лично, аз като го победя може и да не го унижавам, което сигурно най-много го плаши, да не бъде унизен. Макар че е редно като толкова време си се борил с някого, да му върнеш това, което ти е причинявал, за да се превъзпита по най-добър начин. Аз не съм дошъл в този форум с лошо.



Абе за тебе май и Ханибал Лектър, Джак Изкормвача и Чарлс Менсън ще ти се струват свестни...
Ти за толкова страшен ли ме имаш?

Wax
03-11-2012, 20:10
По-скоро за толкова прост и побъркан.

D1esel
03-11-2012, 20:32
Глобале, продължаваш да прекаляваш. Можеше да спестиш тази информация, която ни даде за Мачока, не мислиш ли? И пак ти казвам, Мачока, в сравнение с други модератори е цвете. Спри се вече. Харесвам идеята ти за свободата на словото, подкрепям я, но не мисля, че Мачока я нарушава. Наистина, спри се вече.

M257
03-11-2012, 20:49
Можеше ... ако той не беше написал по-горе това, което написа... ето, че пак аз не съм започнал пръв.
Интересно как при 300 бана не мислиш, че я нарушава. Не сравнявай с другите отрепки, сравнявай с мен или с качествените форуми...

D1esel
03-11-2012, 20:55
Можеше ... ако той не беше написал по-горе това, което написа... ето, че пак аз не съм започнал пръв.
Интересно как при 300 бана не мислиш, че я нарушава. Не сравнявай с другите отрепки, сравнявай с мен или с качествените форуми...

Все някой трябва да спре от двама ви първи бе :lol:

M257
03-11-2012, 21:04
Ами аз пробвАх, ама той не се е трогнал много. Предлагам да седнем и да се разберем да не се нападаме взаимно. Впрочем нападките и цензурата са по две отделни линии. Аз това го пуснах не, защото цензурира, а, защото написа това, което написа.

D1esel
03-11-2012, 21:11
Ами аз пробвАх, ама той не се е трогнал много. Предлагам да седнем и да се разберем да не се нападаме взаимно. Впрочем нападките и цензурата са по две отделни линии. Аз това го пуснах не, защото цензурира, а, защото написа това, което написа.

OK. И аз предлагам да се разберете, от колко време вече. Пусни една тема "Мачок, нека се разберем веднъж завинаги!", разберете се, БЕЗ ИЗЛИШНО ДА ДРАМАТИЗИРАТЕ, съвсем възпитано и цивилизовано. В противен случай, ако не се разберете така, просто ще си помисля, че сте свестни, ама не съвсем ;) Айде, пусни ти темата пръв, или му пиши лично съобщение.

machoka
03-11-2012, 21:17
Колкото и да не ти се вярва, аз съм един щастлив човек, който води много добър живот и всеки, който ме познава, ще потвърди че винаги съм в добро настроение, усмихнат и готов да помогна на който има нужда. Животът до сега ме научи поне на това, на такива боклуци като тебе да отвръщам с една усмивка и нищо повече. Ти си мишкарят, който се е заключил у тях с вертолетчето си с дистанционно на 30 години и деня му минава в злоба, злоба, заяждане, плюене и някакви абсурдни каузи. Ти си ментално увреденият, а не аз. И за пореден път повтарям, че въобще не ме интересува какви са ти драмите, не ме интересува за какво се бориш, не желая ника ми да бъде във всяко твое изречение, не аз се конфронтирам за нещо си, а ти си този, който вечно някой му е крив. Ти разбираш ли какво означава израза 'не ми пука за теб'?

Но заради всичко това и много повече, докато аз имам 'власт' там, където я имам - твоето присъствие винаги ще бъде редуцирано до абсолютната нула и ти можеш да бъдеш силно убеден в това. За това и персонално в тази тема и този форум - с теб бяхме до тук.

Дизел, а ти някога да си се усещал, че като си мълчиш и не изливаш постове на килограм, изглеждаш малко по-умен?

M257
03-11-2012, 21:19
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

ShtrudeL
03-11-2012, 21:22
Омг, как можеш да говориш за озлобление, като ти самия говориш със злоба и то гарантирам неща, които нямат нищо общо с действителността!??!?!!
Мачока има всичко, което му е нужно, за да бъде какъвто си поиска. >> Има характера, спокойствието, уравновесеността, хармонията, личния си живот (нещо много важно, понеже май всеки живее илюзорно в нечии чужд) и силата, която много хора не притежават. И боже, как може наистина да говориш за озлобление на човек, който съдиш само по държанието му в интернет?!!??! Васко е изключителен и...адски великодушен и... човек с огромна душа и... не можеш да ми говориш всички тея глупости, само щото си влязъл У филма и до толкова никой не ти обръща внимание, че си търсиш сламка, за която да се хванеш. Нямаш правото да определяш кой е нещастен, злобен и какъвто и да е!
Мисля все пак, че може би заема голяма част от живота ти и си доста зависим от мнението му тук, което не говори добре, при условие, че говориш всякакви небивалици.

machoka
03-11-2012, 21:24
^^ абе да не съм умрял, че ме възпяваш така бе душичке :smt116

приключихме я тая тема, не четеш ли )))

ShtrudeL
03-11-2012, 21:25
пф, сори
подразни ме :>

Wax
03-11-2012, 21:39
Може и найстина да го мисли тва щрудела...

Naaahhhh

Маз, Маз 140%

D1esel
03-11-2012, 22:24
Дизел, а ти някога да си се усещал, че като си мълчиш и не изливаш постове на килограм, изглеждаш малко по-умен?

Постове на килограм вика :razz: Ама, че аз съм си толкова умен, че няма накъде :D Нарочно се правя на глупавичък, че да се изравня и аз със стадото. Чувствам се много изолиран, когато съм умен :D

Иначе сериозно - приемам забележката ти. Доста тъпо се получи от моя страна този ескперимент, да видя дали ще успeя да ви помиря. :D Крайният резултат очаквах да е точно този btw :D Сорка, че възпламених емоциите ви. Сорка и на двама ви :D Иначе мисля, че по-твърдоглавия си е Глобала :D (подмаз)

ПП Сигурен съм, че Глобала няма да спре да се регистрира и да пише :razz:

D1esel
03-11-2012, 22:51
Още въпроси към Мачока:

1. Според теб някога ще се оправи ли България? Ако "да", тогава при какви условия?

2. Някога имал ли си сексуални отношения с модераторка? :D

3. Някога бил ли си пристрастен към форум?

4. Аз като пристрастен форумник, кажи ми моля те, как да се откажа от този наркотик :( Дори и работа като имам, пак отварям тая Кофа :(

5. Кога ще станеш световно известен?

6. По колко часа спиш на денонощие?

7. Вярваш ли на врачки?

8. Вярваш ли в паранормалното?

9. Има ли според теб извънземни?

10. Според теб аз по-скоро имам много свободно време, или по-скоро съм зле с главата?

11. Преслава хубава ли е според теб?

12. Никога ли не си ходил на чалга заведение?

13. Според теб на каква възраст е нормално човек да се ожени и да има деца?

14. Имаш ли домашен любимец?

15. Гледаш ли Стъклен дом или само си мазаруваш от там?

16. От кой квартал си?

17. Някога крал ли си нещо, например като си бил дете?

18. Чувстваш ли се по някакъв начин като баща на всичките тези тийнове, които пишат тук?

19. Не е ли време вече да заключиш тази тема? :D /aма първо да ми отговориш!/ :D

machoka
03-12-2012, 09:05
1. Според теб някога ще се оправи ли България? Ако "да", тогава при какви условия?
Какво значи да се оправи? В момента си е достастъчно оправена. За мен да се оправи означава да заприличаме на западните си съседи, а уж големи напъни полагаме в това отношение

2. Някога имал ли си сексуални отношения с модераторка? :D
е, щом са станали такива, как мислиш ))

3. Някога бил ли си пристрастен към форум?
не разбира се?

4. Аз като пристрастен форумник, кажи ми моля те, как да се откажа от този наркотик :( Дори и работа като имам, пак отварям тая Кофа :(
намери си приятели, с които да пиеш бира, да гледаш мачове и да ходиш по жени с тях

5. Кога ще станеш световно известен?
Не бързам

6. По колко часа спиш на денонощие?
2-3. Един - два пъти седмично се наспивам с по 7-8.

7. Вярваш ли на врачки?
никога

8. Вярваш ли в паранормалното?
Вярвам в научното обяснение на 'паранормалното', дори да не разполагаме с такова към момента

9. Има ли според теб извънземни?
със сигурност има други форми на живот, па било то и микробиологични

10. Според теб аз по-скоро имам много свободно време, или по-скоро съм зле с главата?
по-скоро по много и от двете

11. Преслава хубава ли е според теб?
за нищо не става

12. Никога ли не си ходил на чалга заведение?
кой те излъга, ходя доста редовно.

13. Според теб на каква възраст е нормално човек да се ожени и да има деца?
абсолютен фен съм на младите мама и татко, които възпитават детето си по стереотип на съвремието и са повече приятели с него, от колкото родители

14. Имаш ли домашен любимец?
имах 12 години куче, сега нямам

15. Гледаш ли Стъклен дом или само си мазаруваш от там?
гледах го в началото. сега само мазарувам от там

16. От кой квартал си?
София ЗАПАД ;P

17. Някога крал ли си нещо, например като си бил дете?
никога

18. Чувстваш ли се по някакъв начин като баща на всичките тези тийнове, които пишат тук?
какъв баща бе :D

19. Не е ли време вече да заключиш тази тема? :D /aма първо да ми отговориш!/ :D
много добра идея даваш, по-скоро е време да спрете да пишете ))

D1esel
03-12-2012, 10:24
ХАХАХА Мачока е от Люлин :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GregoryHouse
03-13-2012, 17:11
А, Дон Кихот прегърнал здраво чашатааа...cпореше cъc невернициии... :)