PDA

View Full Version : важно за момчето ???



stone4
03-10-2012, 06:54
Така нека споделя моя проблем ( ако е проблем , вече като че ли почвам аз сам да си ги въобразявам , но все пак ..) така когато пениса се възбуди максимално не мога да го задържа така дълго време и нормално ли е някои път главичката да се зачерви (забелязвам че се зачервява тогава когато дълго време мастурбирам ту се вдигне самолета , ту спадне :Д) за всичко това става върпос при мастурбация все още съм девствен. Ще се радвам да ми помогнете Благодаря предварително

thefolenangel
03-11-2012, 10:31
Изгуби си девствеността. :) И спри да мастурбираш поне за 1 седмица... ще си докараш някоя инфекция. :)

DragonLady
03-11-2012, 13:16
Изгуби си девствеността. :) И спри да мастурбираш поне за 1 седмица... ще си докараш някоя инфекция. :)

Инфекция надали, но прекомерната маструбация може да доведе до други не по малко неприятни проблеми. Иначе съвета да си изгуби девствеността не е много адекватен, по добре да го направи когато той се почувства готов и намери подходящото момиче.

CnpauT
03-11-2012, 15:29
нищо не може да ти стане дори и да лъскаш по 10 пъти на ден...стегнете се

l0verch0y
03-11-2012, 15:44
http://www.ellenwhiteexposed.com/bulgaria/Shocking%20quotations/egw42.htm
Извод:Намери си момиче или ще умреш от лъскане :О

chaotic_sunrise
03-12-2012, 00:53
Ако имаш някакви притеснения, посети лекар, няма от какво да се срамуваш.Всички ходим ,при абсурдни съмнения понякога дори.Той най-много ще успее да ти обясни на какво се дължат тези явления.Иначе според мен трябва да си тренираш издръжливостта, както и да не прилагаш особено голям натиск... от това предполагам, че ти е зачервяването, както е възможно и протъркване.Но това са просто някакви мои предположения.По-добре наистина се консултирай с лекар.Успех в решаването на проблема.

stone4
03-12-2012, 11:07
не мога да го задържа така дълго време , това би трябвало да е нормално ??

stone4
03-12-2012, 11:10
все пак не е секс и мисля 4е е нормално ?