PDA

View Full Version : Театрален клуб. : )



BreeStaal
03-10-2012, 10:38
Здравейте. От известно време се ровя в интернет и виждам , че има много ученици , които искат да се занимават с актиорско майсторство , но не намират къде. Аз съм от тях. Не можах да си намеря подходящ клуб , школа или каквото и да е. Не можах да си намеря нещо въобще. С изключение на Монтфиз , ама ... И си мислих щом няма това , което ни трябва , за да се занимаваме с това , което искаме , може би сами трябва да си го направим. Идеята ми е хората , които искаме да се занимаваме с актьорско , да го правим. Ако се съберем хора и намерим къде да се събираме останалото е лесно. Ако си от София и искаш да ... Подготвяме пиеси например или каквото имаш на ум , пиши ми. Аз си мислех за началото на юли , когато вече всички сме свободни.

^^

Отвратиловка
03-10-2012, 18:47
Имаш ли проекти?

MonnyMonsterr
03-12-2012, 08:25
От известно време се ровя в интернет и виждам , че има много ученици , които искат да се занимават с актиорско майсторство ,

С тези ученици които си намерил/а (сори, не знам дали си момче или момиче), можете да сформирате групичка, предполагам, че си общуваш с тях. В София трябва да има място където да се обучават хората на актьорско майсторство. Ако не знаеш такова място добре е да разпиташ софиянци. Може и в училище например да се организирате, театралният клуб е доста добра идея и предполагам, училището би разрешило да се направи такава група.