PDA

View Full Version : Много гаден проблем



SandraTheOne
03-10-2012, 12:16
От малка имам някаква супер гадна срамежливост,срам ме е да танцувам в дискотека,защото имам чувството че изглеждам нелепа,а всъщност ми се иска да ходя и да се забавлявам,от тоя срам сигурно няма и едно гадже да си хвана,ще ме е срам да го прегърна,да го целуна,още повече ако сме в компания :( какво да правя,как да го излекувам тоя гаден срам?

watergirlblue
03-10-2012, 12:27
не съм големия играч, но и аз преди бях егати срамежливото парче...пиши на лично..:) :*

npp
03-10-2012, 12:57
това е афект идващ от света на верческото/духовното беззаконие, най-важно е да знаеш че злити сили не могат да имат власт над човека когато той е наясно че е създание на истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, старай се да не смущаваш другите с поглед или поведение и да не говориш лоши думи за тях, понеже силата на греха да афектира определен човека с конфузен дух е когато този човек е склонен да смущава другиго, не казвам че ти си такъв тип, но част от хитростта/механизма на греха е не само да бъде натрапен конфузен дух но също и да бъде наложено предизвикателно поведение у афектирания и то с лъжата че той/тя се държи лошо към другите още отпреди появата на афекта, нещо като: "ти си беше такава още в предишните реинкарнации", или, "ти си си такава още от малка", но разбира се че нито е имало предишни прераждания, защото в рамките на една вечност човек може да се роди само веднъж в този физически свят, нито пък човек сам афектирва себе си, но всички афекти са причинявани от греха, така че вината не е в теб но в греха, понеже греха се опитва не само да комплексира човека но и да го превърне в лош човек, като казвам това нямам предвид че в твоят случай е или ще бъде точно така, но казвам просто какво би било възможно в такива случаи

"това ли, което е добро, стана смърт за мене? Да не бъде! Но грехът ми причинява смърт(т.е. зло) чрез това добро нещо, за да се показва, че е(т.е. за да изявява себе си като) грях, тъй щото чрез заповедта(т.е. чрез клеветата), грехът да стане много грешен(т.е. грехът се опитва да умножи властта си над човека)." Римляни 7: 13

punksss
03-10-2012, 14:25
Ох, аз съм същата и супер много се дразня, че ме е срам от някакви нормални неща :D

SHPAIdURmeN
03-10-2012, 14:28
това е афект идващ от света на верческото/духовното беззаконие, най-важно е да знаеш че злити сили не могат да имат власт над човека когато той е наясно че е създание на истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, старай се да не смущаваш другите с поглед или поведение и да не говориш лоши думи за тях, понеже силата на греха да афектира определен човека с конфузен дух е когато този човек е склонен да смущава другиго, не казвам че ти си такъв тип, но част от хитростта/механизма на греха е не само да бъде натрапен конфузен дух но също и да бъде наложено предизвикателно поведение у афектирания и то с лъжата че той/тя се държи лошо към другите още отпреди появата на афекта, нещо като: "ти си беше такава още в предишните реинкарнации", или, "ти си си такава още от малка", но разбира се че нито е имало предишни прераждания, защото в рамките на една вечност човек може да се роди само веднъж в този физически свят, нито пък човек сам афектирва себе си, но всички афекти са причинявани от греха, така че вината не е в теб но в греха, понеже греха се опитва не само да комплексира човека но и да го превърне в лош човек, като казвам това нямам предвид че в твоят случай е или ще бъде точно така, но казвам просто какво би било възможно в такива случаи

"това ли, което е добро, стана смърт за мене? Да не бъде! Но грехът ми причинява смърт(т.е. зло) чрез това добро нещо, за да се показва, че е(т.е. за да изявява себе си като) грях, тъй щото чрез заповедта(т.е. чрез клеветата), грехът да стане много грешен(т.е. грехът се опитва да умножи властта си над човека)." Римляни 7: 13

:O ти ме разби

balu4ka
03-10-2012, 19:41
^мен ме разби ,двойно повече :D
Според мен ,всичко е до нагласа.Ако си плюеш на ината и започнеш да изграждаш самочувствие ,повярвай ми ще се получи.(:

anonymous708973
03-11-2012, 05:54
Честно казано, напълно възможно е да изглеждаш смотано, но е и напълно възможно да си въобразяваш. Питай някого, който ще ти каже истината.
Когато отидеш на дискотека следващия път, застани до 2-3 приятелки, които могат да танцуват, и имитирай движенията им по такъв начин, че да не си личи. Постепенно ще си изградиш собствен стил на танцуване и когато някой те похвали, ще знаеш, че е прав.

Nakadah
03-11-2012, 06:20
Следващия път като решиш да ранцуваш просто вземи 1 камера и накарай приятелките ти да те снимат докато се кълчиш. После прегледай записа и ще разбереш дали изглеждаш нелепо...

w0sh
03-11-2012, 10:07
Ами просто изпий 3 бири...

anthy g
08-08-2012, 22:16
и т'ва помага по някога :D :D

UNITED2
08-08-2012, 22:22
Аз си помогнах с алкохол първите няколко пъти,сега мога и без,но предпочитам с няколко бирички,или 1-2 водки!
Не ми пука ИЗОБЩО дали изглеждам нелепо щом се забавлявам,и все пак мисля,че не изглеждам.. :D Преди много ми пукаше,но повярвай му на никого не му дреме как танцуваш!Всеки си се забавлява и не гледа другите.Освен ако не танцуваш супер некадърно и разхвърляш израстъци навсякъде като малоумна,но не вярвам.. :D
Може да отида в ада,но пробвай да се подгрееш с една водка на екс като за начинаеща ;) Нищо няма да ти стане,ще усетиш леко замайване в главата и всяка идея която нахлуе в ума ти,ще ти се струва прекрасна!Включително и тази за танвуцането.. :D Заклеам се!

mags991
08-15-2012, 15:20
И аз бях така.....но един ден....Всъщност няколко пъти си казвах: ,,от утрее няма да съм такава'',но уви почти никога не ставаше.И след няколко опита един ден станах и си казах,започнах с малки стъпки,да правя малки неща и след това по-големите от които ме беше срам.Правих това,което искам без да мисля,защото помислиш ли веднъж ти идват всякакви мисли и се разубеждаваш.Така се свиква.В момента работя и върху други неща,но мисля че ще успея!Оттърси се от този срам,не води до нищо хубаво,само така не можеш да покажеш какъв човек наистина си.Вярвай в себе си и ще успееш! :)