PDA

View Full Version : Приемам съвети всякакви (+ линк ако може :D)



thespring97
03-10-2012, 14:00
Здравейте, имам нужда от малко помощ за един проект по ИТ. По-точно трябва да си направя план за Уебсайт.
Тема, Цели, Потребители. Знаете ли някой сайт с подобни планове, или ако не сайт, моля дайте ми някаква насока, много ще съм благодарен :)

MaGuSs
03-10-2012, 14:58
Дай повече инфо какъв план на сайта, текстов или визуален (под формата на картинка /уеб дизайн/) ?!?

thespring97
03-10-2012, 16:41
Ами.. Аз ще го правя на листове като схема, както иска учителката. След това, гледайки от тоя план (който е индивидуален за всеки от класа), ще си оформям сайта. Примерно може да е на тема "гейминг, форум, etc.. Аз ще се справя с реализирането на сайта, но ще ми трябва помощ при правенето на самия план.

MaGuSs
03-10-2012, 16:58
Т.е. нещо от вида:
Меню:
-начало
-музика
-файлове
-контакти

Content:Left box
-Вход(Username:Password:Log In:Register)
-Календар
-Новини

и т.н. ли ?!?

Мога да ти измисля такава схема, само кажи на каква тематика ще е сайта ?!?

thespring97
03-10-2012, 17:27
Ами, да подобен трябва да е плана
1. Тема
2. Цел
3. Потребители

И след това са страниците, връзките, снимки и т.н. В който също може да има текст, картинка, подстраници и такива.
А за темата.. Може да е подобен на IGN - неща, свързани със света на гейминга ;d

thespring97
03-12-2012, 13:18
Не искам да давам зор, но моля спешно някой да ми помогне!!!!! Времето ми изтича, аз не намирам почти никаква полезна информация ;(

doomkillerr
03-12-2012, 15:51
Не искам да давам зор, но моля спешно някой да ми помогне!!!!! Времето ми изтича, аз не намирам почти никаква полезна информация ;(

Седни помисли малко и си напиши домашното, а не да чакаш на готово някой да ти го направи!

thespring97
03-12-2012, 17:11
Седни помисли малко и си напиши домашното, а не да чакаш на готово някой да ти го направи!

Хаха.. Ако мислиш, че бездействам.. Просто искам помощ, не коментари от професори по даване на акъл!