PDA

View Full Version : Много странен и също така гаден проблем!



adskikomin
03-10-2012, 15:44
Здравейте съфорумници! Днес стана нещо ужасно и необяснимо. През живота си съм пушил цигари много малко като дори не съм ги дърпал, както трябва. Но да минем по същество: днес с един мой приятел излезнахме да се разходим и решихме е така само да си вземем 1 малка кутия КИНГ. Моят приятел също не пуши! След 1-та цигара ми се зави малко свят и взех да позалитам, но като почнах 2-рата направо ми призля, и се изп*връщах към 4-5 пъти... Чуствах се отпаднало и ме болеше главата... След това седнахме на 1 пейка, поседяхме малко и се прибрахме. И това беше, и от днес вече няма да барам никакви цигари.. Искам сериозни отговори и без да ми се бъзикате, ако някой ще пише нещо лошо по-добре да не си хаби силата! Искам само да знам защо стана така. ;x

SweetySmallDevil
03-10-2012, 18:08
нормално е като не пушиш, по принцип, да те замайва от първата цигара и да се стига до гадене и евентуално повръщане при следващите цигари ... то това е и една от причините хората да започват дa пушат, защото ги замайва и се чувстват яко ... после обаче стaва шибана работа, като се окаже, че не могат без цигарите ...:)

nan4eva
03-10-2012, 18:20
напълно нормално е да ти кажа аз си пуша от близо 5-6 години а вече сам а17 и сега ако сменя цигарите или пуша много тешки повръщтам изпотявам се не знам къде съм не се тревожи това е въздействие на никотина и понеже кинга е тежък затова и съвет към бъдещи пушачи почнете с нещо леко и после с тежко

bowlingForBeer
03-10-2012, 18:25
Първо, Кинг са възможно най-ужасните цигари и имат вкус на свинска мас.
Идеята на цигарите е да те замаят малко, ако обаче не си ял нищо преди това, ти става малко по-тежко на главата и ако не си свикнал, не знаеш как да реагираш, панираш се и драйфаш.

little-bad-girl
03-10-2012, 18:42
+ това което всички ти обясниха аз ще допълня, че от цигарите пада и кръвното, така че ако има следващ път, в който да пушиш може да ти причернее и т.н., което е още по-неприятно. :)

adskikomin
03-10-2012, 20:14
Със сигурност след тая случка няма да пробвам повече! Иначе благодаря за изчерпателните отговори! ; )