PDA

View Full Version : Странен любовен триъгълник



flawless_
03-10-2012, 17:49
Притеснява ме странното поведение на една позната спрямо брат й, в когото съм лудо влюбена. имам чувството че и тя е влюбена в него и имат нещо повече от отношенията брат-сестра помежду си. пред мен (и не само) неведнъж е говорила колко много много го обича, имат хиляди снимки заедно на които са като гаджета на изгрева и залеза и ги кръщава "аз и той". освен това той е музикант, на едно изпълнение тя получи конвулсии, щеше да припадне още малко. лошото е че започвам сериозно да го ревнувам от нея, както и от всички, искам и аз да участвам в тая идилия. какво да направя?

nIkEnCeTy_bE
03-10-2012, 17:55
Истински брат ли и е или доведен? Съжалявам за въпроса, ама знам ли. Виж, не мисля, че има нещо повече. Ако той е по-голям или просто са много близки и си споделят, нормално е. Не виждам повод за ревност.

FairyTales
03-10-2012, 18:01
Това звучи извратено...дано просто му се възхищава, но и в двата случая си прецакана. Защото дори да не е ревност Жена-мъж, ревността сестра -брат е не по-малко люта. А аз не познавам брат който не би предпочел родната си сестра.Опитай да я убедиш че си идеална за него. Ако тя те харесва,пътя ти към него ще е в пъти по-кратък.

flawless_
03-10-2012, 18:03
истински брат и сестра са, въпреки че той е много по-светъл от нея, тя прилича на майка си, той - на баща си. говоря за същия човек от предишната ми тема, той си има приятелка и бил влюбен но я крие, може и за нея да говори, знам ли вече. възможно ли е вероизповеданието да играе роля.

valdesbg
03-10-2012, 18:11
А бягай далече от тоя филм.

psychopath
03-10-2012, 18:42
trololololo хахаха
хареса ми обаче, евалата :р

flawless_
03-10-2012, 18:52
сериозно говоря, за същия човек писах в предишната тема.
просто за това със сестра му имам наблюдения от известно време.
ух не знам вече, ревнувам го и от въздуха, и от мъжете даже го ревнувам, и от приятеля от тандема му!!!! искам го само за себе си.

flawless_
03-10-2012, 18:57
психопате що не ми разгледаш темата за нескафе бийтбокс малко да видиш за кво говоря а?

NambyPamby
03-10-2012, 18:58
ух не знам вече, ревнувам го и от въздуха, и от мъжете даже го ревнувам, и от приятеля от тандема му!!!!

зле съм по геометрия, обаче това определено спря да е триъгълник. 8-)

flawless_
03-10-2012, 19:05
зле съм по геометрия, обаче това определено спря да е триъгълник. 8-)

n-ъгълник, или с други думи - свинщина http://forum.rozali.com/images/smiles/piggy.gif

halfbloodangel4
03-11-2012, 14:01
Вие не ходите, нали? Ако е така - забрави го.Няма смисъл да ревнуваш някого,с когото не ходите дори.Само се измъчваш..