PDA

View Full Version : Добро утро + цици...



БожиятАгнец
03-11-2012, 07:13
Значи...Първо - добро утро, мои розови подскачащи хлебарчици! Много е хубаво да си започваш сутринта със зрънчо ,Каменица и Американ дад. 8-)
Днес ще бъде много хубаво. Обещавам на всички ви един прекрасен ден!

А, сега въпросът ми... Може би предимно към момичетата. Значи, вие какво предпочитате? Цици и да сте малко по-пълнички или да сте слаби и плоски (е, не буквално, де)? 8-) Смисъл нали, като напълнееш, напълняваш навсякъде, съответно и в гърдите. И това е хубаво, обаче малко си разваляш фигурата. Това е дилемата...Вие как мислите? 8-)

Wax
03-11-2012, 07:24
Damn you misleading titles!

sladk0t0odidi
03-11-2012, 07:39
.. Средно положение хD

БожиятАгнец
03-11-2012, 07:53
.. Средно положение хD

Е, то няма средно положение... Ако се храниш правилно си слаба съответно няма как да напълнееш никъде, ако ядеш повечко напълняваш, включително и в гърдите, но си имаш коремче. 8-)

sladk0t0odidi
03-11-2012, 07:57
Нямам коремче, даже то си ми е стегнато, но не мога да се оплача и от по-горната част (85 B) .. и за мен това е средно положение

Wax
03-11-2012, 08:13
тц, не съм фен на циците, но доколкото знам за средни се смятат C

БожиятАгнец
03-11-2012, 08:19
Нямам коремче, даже то си ми е стегнато, но не мога да се оплача и от по-горната част (85 B) .. и за мен това е средно положение

И аз съм така, обаче покрай бирата и джънкфууда напълнях и се чудя дали да продължавам. 8-)
Не, че Б85 не ме задоволява, обаче ми е интересно какво ще стане. :lol:

БожиятАгнец
03-11-2012, 08:21
тц, не съм фен на циците, но доколкото знам за средни се смятат C

O, това е субективно... По принцип да, но на едно ниско момиче чашка Б изглежда, като чашка Ц на високо, например. 8-)

Oy7ofCon7roL
03-11-2012, 08:48
По принцим не е задължително мацката да е някъв плужек за да има едни хубави средно големи цици или пък ако е суха да няма ептен цици ама иначе по -добре без цици ама дупето да е като детско барабанче

пAteNцЕ
03-11-2012, 08:55
абе добра фигура и тва е! средното положение е добре

Wax
03-11-2012, 08:57
По принцим не е задължително мацката да е някъв плужек за да има едни хубави средно големи цици или пък ако е суха да няма ептен цици ама иначе по -добре без цици ама дупето да е като детско барабанче

Дойдохме си на думата :D

FuCKkK13
03-11-2012, 09:29
да ви имам темите за добро утро ;д;д;д .. иначе средно положение ! има такова !!!

Ewok
03-11-2012, 09:42
Слабичка и без(?!?). То ти си имаш достатъчно, а тялото ти беше хубаво така. Недей да продължаваш.

machoka
03-11-2012, 10:00
Само с момиче над 65кг мога да бъда Истински приятел!

flawless_
03-11-2012, 10:27
Преди три години пих хормони заради пролетния косопад, но качих трийсет килограма, едва скоро си влязох в старите тесни дънки.
Колко глад съм изгладувала аз си знам.
Протеиновата диета много ми помогна.
Внимавайте с хормоните, момичета!

StringTheoryPracticist
03-11-2012, 12:36
за повечето мъже, големите цици + деколте са най-съблазнителното нещо - С са достатъчни, ама ако е Д - още по-добре

за мъжете, които не са малоумни (и такива се срещат), най-добре е Б-Ц (или може би Д, но не повече), защото повече не се побира в ръката и е излишно. някои мъже преминават от първия тип на втория след като почнат да правят секс, но май не са много. а най-добре са момичетата, които си имат цици докато са слаби.

съветвам те да си слаба, но и да избереш другия вариант, няма да има голяма разлика

Преди три години пих хормони заради пролетния косопад, но качих трийсет килограма, едва скоро си влязох в старите тесни дънки.
Колко глад съм изгладувала аз си знам.
Протеиновата диета много ми помогна.
Внимавайте с хормоните, момичета!
kolko vdiga6 ot lejanka?

flo0pY
03-11-2012, 12:50
за повечето мъже, големите цици + деколте са най-съблазнителното нещо - С са достатъчни, ама ако е Д - още по-добре

за мъжете, които не са малоумни (и такива се срещат), най-добре е Б-Ц (или може би Д, но не повече), защото повече не се побира в ръката и е излишно. някои мъже преминават от първия тип на втория след като почнат да правят секс, но май не са много. а най-добре са момичетата, които си имат цици докато са слаби.

съветвам те да си слаба, но и да избереш другия вариант, няма да има голяма разлика

kolko vdiga6 ot lejanka?
Ти си ми един от най интересните потребители винаги се гавриш с хората :Д

NightGuardian
03-11-2012, 13:09
А НЗ

аз искам да чукам ламбата. :cool:

flo0pY
03-11-2012, 13:11
А НЗ

аз искам да чукам ламбата. :cool:

Аве гледа ли клипа у вбох за тупак и ако да кво мислиш нали си му фенче искам ти чуя мнението щото изчетох днес доста смешни коментари ;д

Oy7ofCon7roL
03-11-2012, 15:51
Аве гледа ли клипа у вбох за тупак и ако да кво мислиш нали си му фенче искам ти чуя мнението щото изчетох днес доста смешни коментари ;д

Аз го гледах и тъй като не съм мн добре запознат всичко ми се стори доста логично

NightGuardian
03-11-2012, 15:57
клипа са неща от преди 100 години и които не са верни. Преди 2012 казваха ,че ще се върне през 2012 , сега казват 2014. Всички клипове свързани с това 2Pac да е жив и да се крие са лъжа.