PDA

View Full Version : Една по-различна тема за лубрикантите...



ShtrudeL
03-11-2012, 13:18
Мислите ли, че ползването на такова нещо е признак, че човека до теб не може да те възбуди достатъчно, или си толкова неотпусната с човека, пред който си съблякла дрешките и душичката си, че не можеш да покажеш и сама колко много наистина го искаш като се разтечеш от кеф?
И ако тези неща са на лице, как изобщо се достига до секс и как това ъъ сношение би било естествено?

DragonLady
03-11-2012, 13:33
Никога не ми се е налагало да прибягвам до лубриканти, и като цяло не ги одобрявам поради ред причини от които ще спомена само, че ако е някои некачествен, или просто момичето е по чувствително ( говоря тялото и, не емоционалният аспект ) може да си докара раздразнение, инфекция или някоя друга гадория. Единственото изключение, което бих приела е ако момичето е твърде тясно, а момчето много надарено, но се обичат.
Щом се е прибегнало до лубрикант, значи момичето не е могло да се възбуди достатъчно, тоест не обича момчето/мъжа с който ще го прави, и/или той не е в състояние да я възбуди достатъчно. А при тези факти не виждам как изобщо се е навила дадената мацка за секс, след като няма сексуално привличане, и не го намирам за нормално.

ShtrudeL
03-11-2012, 13:37
Щом се е прибегнало до лубрикант, значи момичето не е могло да се възбуди достатъчно, тоест не обича момчето/мъжа с който ще го прави, и/или той не е в състояние да я възбуди достатъчно. А при тези факти не виждам как изобщо се е навила дадената мацка за секс, след като няма сексуално привличане, и не го намирам за нормално.

Мхмхм
Точно за това говоря. <3

TheBeliever
03-11-2012, 13:48
Някои жени си имат проблеми с овлажняването, независимо колко са възбудени. А понякога апетитът идва с яденето.

granger
03-11-2012, 14:07
Не е до обич бе хора, колкото и да обичаш някого,ако в даден момент психически се натоварен не винаги се получава!Някои жени имат и такъв перманентен проблем. Не е казано,че щом използваш лубрикант, не можеш да се възбудиш достатъчно,защото не обичаш човека до теб! Може и да си се възбуждаш достатъчно и пак да ползвате,ей така - да има!Много едностранчиво гледате. Е,има ги и моментите,когато наистина, ако някой не може да те възбуди,колкото и да опитва проблема едва ли е само сексуален,ами проосто вече не желаеш човека по същия начин.
Обективно погледнато-причините за използването на луб. могат да бъдат всякакви , не само и единствено породени от необичане и непривличане!

cyclops
03-11-2012, 15:22
Не смятам, че ползването на лубрикант означава автоматично, че момичето не се е възбудило. Има момичета, които трудно се овлажняват. Освен това ако пие противозачатъчни това може да е често срещан проблем. Един от страничните ефекти на противозачатъчните. Има и друго. Ако двойката прави по-продължителен секс, колкото и да й е хубаво в един момент тя може да се протрие и тогава лубрикантът е необходим. Същото важи и ако се прави секс няколко пъти поред.

DragonLady
03-11-2012, 15:25
Не смятам, че ползването на лубрикант означава автоматично, че момичето не се е възбудило. Има момичета, които трудно се овлажняват. Освен това ако пие противозачатъчни това може да е често срещан проблем. Един от страничните ефекти на противозачатъчните. Има и друго. Ако двойката прави по-продължителен секс, колкото и да й е хубаво в един момент тя може да се протрие и тогава лубрикантът е необходим. Същото важи и ако се прави секс няколко пъти поред.

Тука не съм съгласна ... Правила съм 3 пъти един след друг секс и не сме имали нужда от лубрикант ( вземам в предвид и факта, че като свърша се овлажнявам още повече ), нито пък съм се протрила.

djipsito
03-11-2012, 15:50
Тука не съм съгласна ... Правила съм 3 пъти един след друг секс и не сме имали нужда от лубрикант ( вземам в предвид и факта, че като свърша се овлажнявам още повече ), нито пък съм се протрила.

И все пак тва не значи, че и при другите е така... нито пък значи, че никога няма да ти се случи.

cyclops
03-11-2012, 16:08
Не смятам, че ползването на лубрикант означава автоматично, че момичето не се е възбудило. Има момичета, които трудно се овлажняват. Освен това ако пие противозачатъчни това може да е често срещан проблем. Един от страничните ефекти на противозачатъчните. Има и друго. Ако двойката прави по-продължителен секс, колкото и да й е хубаво в един момент тя може да се протрие и тогава лубрикантът е необходим. Същото важи и ако се прави секс няколко пъти поред.

Всяко тяло е различно... Не можеш да генерализираш, само защото при теб е така. Например преди няколко месеца с приятеля ми заминахме за един уикенд в една чудна вила и през цялото време не спряхме да правим секс. Редувахме едва ли не секс, ядене и пиене, спане. Но в един момент, колкото и да ми се искаше почна да ме боли. И това не е от липса на възбуда, иначе нямаше да го правя. Това, че ти например не се протриваш от 3 пъти не означава, че на друга няма да й се случи. Всичко е строго индивидуално и зависи от редица фактори.

anonymous708973
03-11-2012, 16:52
Щом се е прибегнало до лубрикант, значи момичето не е могло да се възбуди достатъчно, тоест не обича момчето/мъжа с който ще го прави, и/или той не е в състояние да я възбуди достатъчно. А при тези факти не виждам как изобщо се е навила дадената мацка за секс, след като няма сексуално привличане, и не го намирам за нормално.

Не си добре.
По твоята логика, аз мога да кажа, че приятелят ти не те чука качествено, щом не си се протрила на третия път. Същата глупост е.
Проблеми с овлажняването далеч нямам, но когато правя секс сутрин си трябва помощ - дали ще е слюнка или лубрикант, все тая, но има нужда. И съм супер възбудена.

GreenFairy
03-12-2012, 06:01
Страшни глупости пишете! "Ако не се овлажнява достатъчно, значи не обича мъжа, с който прави секс" Що за глупост е това?! Това значи ли, че ако правиш секс с някой само за една нощ, трябва да си суха като пустиня? Освен това, както казаха другите, има много други фактори, които влияят на възбудата. Аз например не мога да се възбудя както трябва ако нещо ме тревожи, ако съм уморена или има някакъв натрапчив шум около мен... Но не мисля, че това означава, че не обичам приятеля си. По тази логика, ако на него не му стане да го късам ли защото не ме обича?
Глупости пишете...

machoka
03-12-2012, 10:42
^^вярно вярно