PDA

View Full Version : Запознанство + показване не симпатии + още нещо!..



Нежна Красота
03-11-2012, 13:31
Нова съм във форума, така че Здравейте на всички! Казвам се Татяна и съм на 16г. Проблемът ми е, че си харесах едно момче, което е на моите години, но не учим в едно и също училище. Имаме доста общи познати, но не се познаваме. Моля дайте ми с съвет как да му пиша първа, с какво да започна и така. Също така искам да знам как мога да покажа/кажа на момче, че го харесвам?.. Аз съм срамежлива и по принцип съм обсипвана с комплименти, но никога от правилните хора. Иска ми се да получа това, което искам и моля за помощ.

П.П.: Как бихте попитали за излизане навън? И кои места според вас са за предпочитане, защото за мен перфектно е да сме на кафе и да пием коктейли/капучино/кафе и така, но не съм сигурна дали и с него ще е така. Как да направя добро първо впечатление на първата среща /в смисъл горе долу какво да е облеклото ми и държанието ми, защото мога да се държа по най-различни начини, но един да е правилният/. Мислите ли, че няма да ме приеме на добре, защото аз пред него съм едно МНОГО добро момиче. В смисъл той се друса и така, аз само от време на време пуша или пия коктейли, но не излизам от границите си.

Verminaard
03-11-2012, 14:35
Еми,по начина по който го описваш тоя пич,шансовете да си падне по някоя смирена и кротка принцеска са несъществуващи.
Съответно - не си хаби времето.

пAteNцЕ
03-11-2012, 14:51
първо си попишете известно време и така....
после намекни че искаш някой ден да излезете
след тва го покани наистина - на срещата се дръж приятелски и се облечи нормално според мястото където отивате
но както го описваш мислиш ли че има шанс наистина да стане нещо?

anonymous708973
03-11-2012, 16:41
Друса се? И ти искаш да излезеш с него? Аха.

nIkEnCeTy_bE
03-11-2012, 16:54
Заслужаваш нещо по-добро. Места за излизане много - може кафе, разходка. Като се видите в началото ще е притеснително, но приказката ще си дойде, спокойно.

alekota
03-11-2012, 17:21
По добре бъди себе си не играй роли ,а още по добре не се занимавай с човек който друса .

little-bad-girl
03-11-2012, 18:23
Заслужаваш нещо по-добро.

+1. Те хората бягат от такива ти точно при тях се натрисаш.. ;/

Mitsuhide
03-11-2012, 19:03
не се прави на интересна и остави тия пропаднали типове, нищо добро не можеш да очакваш от такъв човек ;). не е единнствен, ще го преживееш.. винаги е така. :))

soul1199
03-11-2012, 20:33
Кажи на някой от общите ви приятели да те запознае с него.След това се намирате по скайп и се уговаряте да излезете.Няма значение,къде ще ходите или какво ще пиете,важното е да си прекарате добре.За облеклото-едно дънки и блуза (не ти знам гардероба) ще свършат работа.За държанието-дръж се нормално,говорете си,няма правилен начин.

Glamour92
03-11-2012, 20:36
Офтопик:с какво точно се "друса"?
Тревата не я броим.

Нежна Красота
03-12-2012, 14:44
Офтопик:с какво точно се "друса"?
Тревата не я броим.

ами пико и амфети взима.. /не съм сигурна дали точно така се пишат, защото не съм се интересувала до сега от такива работи/.

bwef
03-13-2012, 12:31
пико и амфети взима...
Знам, че не трябва да се съди за хората без да ги познаваш, но по-добре не се занимавай с това момче едва ли ще се получи.

little-bad-girl
03-13-2012, 17:55
ами пико и амфети взима...

И на теб ти е интересен такъв тип? Леле това е глупаво, намери си някой като за теб. :)

Glamour92
03-13-2012, 17:59
Ако беше тревоман,щях да си дам благословията,ама тоя е от малко по-тежката артилерия...А боцкал ли се е някога?

Нежна Красота
03-13-2012, 18:03
Ако беше тревоман,щях да си дам благословията,ама тоя е от малко по-тежката артилерия...А боцкал ли се е някога?

Доколкото ми е известно - не, ама не съм на 100% сигурна. :)

bbbbPleasure
03-13-2012, 18:30
Бе какво и даваме съвети да не излиза с него след като си го е харесала и няма да я разубедим. Някой общ приятел да ви запознае и после нали ще можеш да си излизаш с него, след като се познавате. Дръж се нормално, колкото и клиширано да звучи. И недей прави неща, които не искаш само за да му станеш интересна.

broken-barbiee
03-15-2012, 11:39
Не си го причинявай. Има толкова много момчета на този свят, няма смисъл да си губиш времето с този.