PDA

View Full Version : Защо става така ...



nekuffff
03-11-2012, 17:36
Ходим от няколко месеца с гаджето ми,но някак не е същото,каквото беше.. Отначало беше много хубаво не че сега не е с нея винаги се чувствам добре но тя някак не се интересува от мене.Пиша и всяка сутрин смс-и за добро утро, питам как е какво прави,казвам и че я обичам и й пращам любовни смс-и,а тя не отговаря почти с пред текст,че няма пари в телефона,че учи,че не знам какво си и т.н.Толкова ли няма 1 минутка да ми напише 2-3 смс-а,но има да си пише с тоя и оня и да кибичи във фейса .. :X Пиша това,но и аз не знам какво точно става .. искам да я накарам да ме иска както преди,да ме ревнува,както преди,защото не е същото.Например,преди като се видехме вадеше огромна усмивка,сега не се смее толкова много,а се казва,че като по изгубиш усмивката на жената,се губи и самата нея,но и тя губи мойта :) , друг проблем е,че нарочно ме кара да ревнува .. примерно става сутрин и вместо да ми звънне ил ида ми пише нещо,аз й звъня и я питам с мили думички как е,а тя изведнъж "аре отивам до едно кафе,после щи звънна" или "днеска ми звъняха непознати някви свалячи и е така ми обяснява,а изгарям отвътре и после ми казва,че не се интересува от тях.Хубаво,ок.Както си седим и се гушкаме й звъннаха и тя си говори с тоя неизвестния 5 минути,oзначава,че и допадат,чувства се желана от други пред мен :Х,защото ако не й харесваха,щеше да им затвори,още по-малко,че трябва да й стане неубодбно пред мен,че я чакам 5 минути вече.Идеше ми да си тръгна или па да взема телефона да й да й го строша , незнам вече .. искам да я накарам да ме поревнува малко и да ме иска силно , ама не знам как :X

nIkEnCeTy_bE
03-11-2012, 17:40
Поговори с нея. Според мен връзката ви се е изчерпала, няма я тръпката, няма ги нейните чувства и по някакъв начин иска да скъса с теб може би, но няма смелост да го каже, а чрез постъпките си се опитва да те отблъсне по някакъв начин.

nekuffff
03-11-2012, 18:01
Не знам,преди 3 седмици се бяхме карали,но тя ми каза,че не искала да се кара с мен,че ме обича,а някак не ми го показва толкова .. иначе би трябвало да ме скъса,ако не ме харесваше и имаше момента,защото беше удобен,не знам и аз но със 101% чувствата ни май поизстинаха и не знам до кога ще продължи,ако не започне да ми обръща повече внимание,да ми пише,да се интересува от мен и т.н.,мамка му,защо става така :|

anonymous708973
03-11-2012, 18:01
Задушаваш я. Не си й интересен.

nekuffff
03-11-2012, 18:09
как така точно я задушавам .. не знам с какво,че искам да си пишем повече,да си обръщаме повече внимание,защото се чуваме не много често на ден,защото една двойка трябва повече да се изразява в любов,а не само от едната страна .. пфф , какво да направя,за да не я задушавам,тоест ако я пооставя,няма ли да охладнеят чувствата още повече ?

nekuffff
03-12-2012, 11:49
ъп на темата,трябва ми хелп как да я понакарам да ревнува и тя //

NambyPamby
03-12-2012, 12:56
Късай, момче, късай я, докато е време.
Не те обича, не я интересуваш, с теб е, колкото да не бъде сама.
Ти също си виновен, да не се заблудиш, че само тя е черната в случая - досаждал си й с непрестанно звънене и смс-и. Всяко момиче/жена обича да му се обръща внимание, но не и да му се натрапват и да го задължават един вид да връща жеста. Сам си си виновен, че си позволил да ти се качи на главата, а стане ли това веднъж - пиши го бЕгало.

dimitar_ak
03-12-2012, 13:16
Тръгни си сега с чест. После ще е по-голяма трагедия.

bwef
03-12-2012, 13:44
Както казаха по-горе - скъсай с нея !! Обаче не съм съгласна,че я задушава .. това което той прави не ли това което всяко момиче иска да получава от приятеля си,а че момичето не го оценява показва, че тя не си знае интересите,защото 2-ри такъв едва ли ще намери.

dimitar_ak
03-12-2012, 13:54
@bwef
Границата между желаното мъжко внимание и обсебването е много тънка. Сигурен съм, че дамата му е показала къде е. По поведението й вече си личи, че границата е мината. Сега когато той се отдръпне може да има и оздравителен ефект, но ако на нея й е писнало, значи край.

bwef
03-12-2012, 14:03
дама .. Ти на колко години си, авторе ?

dimitar_ak
03-12-2012, 19:39
Не давам повече от 15 и на двамата

anonymous708973
03-13-2012, 07:36
защото една двойка трябва повече да се изразява в любов

И кой казва колко пъти трябва да кажеш на човека до теб, че го обичаш? Разбираш изразяването на любовта само с думи ли? Грешка. Най-хубавият израз на любовта са ония мълчаливи моменти, когато гледаш човека до теб в очите и не казваш нищо, за да не развалиш сакралността на момента. Далеч по-добре е от "Добро утро, миличко, обичам те", "Айде, аз ще затварям, обичам те." или "Лека нощ, обичам те". Тия неща омръзват и накрая няма да й трепва нищо, когато й го кажеш, защото го използваш като "здрасти".
ТРЯБВАЛО да се казва. Дръжки.

БожиятАгнец
03-13-2012, 08:51
Ами, то е близко до ума какво да направиш. Дръж се по-хладно с нея, така че все едно не ти трябва. Не бъди директен, крий си ревността. Спри с СМСите и етц. задушаващи глупости и я остави сама да те търси. Върни интереса й.

bbbbPleasure
03-13-2012, 18:40
Поговори с нея. Според мен връзката ви се е изчерпала, няма я тръпката, няма ги нейните чувства и по някакъв начин иска да скъса с теб може би, но няма смелост да го каже, а чрез постъпките си се опитва да те отблъсне по някакъв начин.

+ 1........