PDA

View Full Version : Останахме се приятели, но и двамата имаме още чувства



justasmile
03-11-2012, 18:37
Дойде момента, в който и на мен ми потрябва съвет :( (извинявам се за дължината ;дд)
С едно момче ходихме, малко време - няколко дни.. Но не скъсахме, защото аз не го харесвам или той мен не ме... а даже точно обратното ;( проблеме е, че той иска отворена връзка. Като цяло нямам проблем с такива връзки, но ако това означава да излиза с мен и да се чука с няк'ви други там.. е и същевременно и аз да мога да го правя. Нямам, дори проблем, ако излиза с ПРИЯТЕЛКИ (ама само приятелки) навън (дори само 2-мата), да се виждат и т.н. Както виждате, не съм от най-ревнивите хора :3 Но да не се отклонявам.. за него явно отворена връзка означава да излиза по-сериозно с няколко момичета.. и разбирате ли аз не го знаех това... На 1-ви, след 5 дена "ходене".. ако беше и такова, скъсахме. Бях го видяла как се прегръща, повдига и носи едно момиче към една пейка в даскало... но разбирате ли с това момиче няма нищо.. Да, знам, че беше отворена.. но поне от уважение да не ми го набива на очи (!) ;д И там нещо разсърдих му се... не исках да го виждам и сичките глупости... и следобед си пишем, да се разберем. Нещо стигна до момента, в който той ми каза, че аз съм го накарала да се замисли за начина, по който си водел връзките.. че напоследък не му харесвал толкова, но не искал и да го променя (каза, също, че решил, че иска да излиза с мен за по-дълго)... Написах му да си избере всъщност какво иска (т.е. мен или начина си).. и той, милия, ми пише, че знаел какво иска..(тук беше момента, в който се зарадвах - ГОЛЯМА грешка)... оказа се, че ходел с няк'ва (от няколко месеца, забележете) от неговия випуск, познавал я (демек, от по-дълго и по-добре), имало химия ;хх и ако трябвало да избира.... (натам е ясно ;д)
Преди да продължа ще направя едно коментарче, че всъщност АЗ съм тази, коятно го е накарала да се замисли - НЕ ТЯ ;дд въпреки, че може да се е замислил, защото харесва много другото момиче и да му е гузно... но както и да е.. замислил се е, заради мен ;дд
Нататък.. останахме си приятели.. разбира се, първите няколко дни след 1-ви не сме си писали/говорили.. ама след това пак почнахме. Излизахме няколко пъти (от моя страна само като приятели).. В петък бяхме излезли пак - той на няколко пъти се опита да ми хване ръката (ама аз не давам)... днес пак (дойде с мен на тренировка :х)... От както си останахме приятели започнахме да ставаме по-близки... разбрах повече неща за него.. и ние си приличаме почто по всичко.. освен по това за връзките :/ Някак си всеки път като го видя искам и чакам да каже, че е решил, че може би иска да опита нормална връзка с мен.. но така и не го казва.. и сякаш никога няма да го направи :х
Не искам да си губя времето в напразни надежди.. но и аз си го харесах още в началото на годината.. и тегаво :х Знам, че той още ме харесва, сигурно и той знае, че и аз го харесвам... Наистина ми се иска да му кажа, че все още го харесвам.. да видя как ще реагира... или поне някак си да продължа напред ;хх Моля дайте ми съвет какво да направя, за да се почувствам по-добре... не може така.. постоянно мисля за него.. :хх ;дд
ПС: Той на 18, а аз на 15... тоест единайсетокласник и зайче ;дд

ivcheto0o
03-11-2012, 19:31
Сериозно ли искаш да имаш каквито и да било взаимоотношения с такъв човек?
По-добре си дай време да го забравиш и продължиш напред.

П.с. Сериозно на твое място щях да го псувам като каруцар :D

fluffy_^
03-11-2012, 19:45
http://www.dreamstime.com/woman-with-gun-to-head-thumb6940016.jpg
Ето моя съвет :)

така де по сериозно..? Ти добре ли си.Аз апсолютно нищо не разбрах само това че сте ходели няколко дена"отворена връзка"следкоето сте станали само проятели ? спрели сте да се виждате пак за няколко дена пак сте почнал ида се виждате като приятели обаче ти го харесваш и чакаш той да ти каже че иска нормална връзка с теб ? Ако е съм разбрал правилно имаш два варианта
Като първият е да спреш да го харесваш.. така да го наречем :)
А вторият горната снимка!Зашото дори и да стане така че "Уш" да почнете нормална връзка като гледам/чета/ колко сте сериозни и двамата просто не ми се мисли. = )

Glamour92
03-11-2012, 20:30
Че ти имаш някакви трепети и чувства към него е очевидно. Но...не разбирам все пак кои са мотивите ти да смяташ,че и той има такива.
Това,че ти е признал как си го накарала да се замисли не е убедително доказателство.Още повече,че казаното е били по скайп===>няма кой знае каква стойност.
Това,че се е опитал да ти хване ръката,също не е нещо кой знае какво.
Ти си влюбена в него и сега във всеки негов малък жест и казана дума си намираш знаци,с които да потвърдиш своята си истина,желаната ти реалност.А който търси,казват-намира...

Не го познавам,но и не смятам,че в близко бъдеще се очертава падане на колене от негова страна.
Така поне изглеждат нещата отстрани.

Все пак-винаги можеш да си проведеш един малък разговор с него,за да си изясните отношенията.

justasmile
03-12-2012, 11:20
Дап.. така си е ;дд съвсем не си заслужава ;дд ама колкото и да е ми а гадно ;дд.. ама айде- и това ще мине ;дд