PDA

View Full Version : Срамежливка !



sun251
03-11-2012, 18:40
От известно време много ме глажди това чувство :д!Попринцип не съм срамежлива,напротив много съм разговорливи и обичам да задавам въпроси на околните,само че сега не знам какво се случи.Имам възможности да създам нови приятелства,но нещо ме притеснява - някак си не мога да говоря с този човек с който искам да се сприятеля,не знам какво да му пиша / питам и се срамувам как бих реагирала ако случайно се видим (това става на въпрос ако с въпросния човек сме се запознали в интернет).Понякога се притеснявам какви теми да подхващам и ме притеснява това,че на отсрещната страна може да не му е интересно,макар че искам да забавлявам по някакъв начин.Съвети как мога да преодолея това или какви теми мога да завързвам,за да привлека отсрещното внимание! : )

Nakadah
03-12-2012, 05:10
На къде отиде света.. Дори по интернет не можеш да развържеш някой разговор...

123kateto
03-12-2012, 05:56
ако обичате искам да ми отговорите на въпроса свързан с трагедията електра на софокъл / ПРАВИ ЛИ СА БОГОВЕТЕ ДА ПОДТИКВАТ КЪМ ОТНОШЕНИЕ? ТРЯБВА МИ ЗА ВТОРНИК СПЕШНО Е !!! :(

123kateto
03-12-2012, 06:11
ако обичате искам да ми отговорите на въпроса свързан с трагедията електра на софокъл / ПРАВИ ЛИ СА БОГОВЕТЕ ДА ПОДТИКВАТ КЪМ ОТНОШЕНИЕ? ТРЯБВА МИ ЗА ВТОРНИК СПЕШНО Е !!! :(

sun251
03-12-2012, 10:16
Не съм казала,че не мога!Просто като не знам какви са интересите на отсрещния човек ако ми е непознат не знам съответно каква тема да завържа ..