PDA

View Full Version : Моля всички Варналии да помагат !



rachel_billson
03-11-2012, 18:55
Привет от мен :) Обръщам се към вас със следната молба: За два дни двете с братовчедка ми ще сме във Варна и ще съм супер щастлива ако споделите някакви готини заведения,места,боулинг,пи но бар,нещо екстремно,абе каквото се сетите. Благодаря ви предварително

TheBeliever
03-11-2012, 19:00
С каква насоченост? Какъв стил? Каква музика? Пълнолетни/непълнолетни?

Може да разгледате този сайт - http://www.moreto.net/sites.php?c=28

nIkEnCeTy_bE
03-11-2012, 19:01
Боулинг има във Варна мол, има в едно кафе Галахи и на други места. Места има, стига да е хубаво времето. Разходка в Морската, колкото и изтъркано да звучи, фара (морска гара) ако се е отмразил. ;д Зависи какво искате да правите. За 2 дена нямате кой знае колко голям избор, като момичета сигурно ще искате по магазините да ходите. :)

rachel_billson
03-11-2012, 19:03
И двете сме пълнолетни.Решили да посетим възможно най-много места,така че каквото и да кажете,няма да е излишно. За стила музика: джаз,поп,чил оут,ретро...без поп фолк!

rachel_billson
03-11-2012, 19:05
С каква насоченост? Какъв стил? Каква музика? Пълнолетни/непълнолетни?

Може да разгледате този сайт - http://www.moreto.net/sites.php?c=28
Мерси,ще погледна =)

nIkEnCeTy_bE
03-11-2012, 19:06
Ами може да отидете на някое караоке като например Златният лъв (ако е отворен), Олд Сити. В някой пиано бар, например. Сега откриха и така наречената фолклорна дискотека. Може да отидете на кънки, предполагам още има. :)

rachel_billson
03-11-2012, 19:10
Би ли ми казала някой пиано бар и къде точно се намират кънките?

nIkEnCeTy_bE
03-11-2012, 19:17
Кънки има в Младост. Ето адреса - жк.Младост, до бл.126 - Спортно-развлекателен комплекс "Младост". Имаше май и в някой от моловете, но не съм сигурна. Аз ходя в Младост. Пиано бар - за Калифорния съм чувала добри отзиви. Ето адрес - Гръцка махала, бул.Приморски 59. За Роял класик също съм чувала добри отзиви. Намира се на ул. Шипка.