PDA

View Full Version : Flo0py



D1esel
03-11-2012, 19:06
ти Мартин ли си?

Claymore
03-11-2012, 19:07
Тя само минава през темите пусна няколко лол-а и излиза. :D

flo0pY
03-11-2012, 19:20
КВО ЗА МЕН БЕ НЕ СЪМ ТИ НАВИТ НЕ НЯМА ДА ТИ ПУСНА НЕ НЕ НЕ! НЕ МИ СЕ ПРЕДЛАГАЙ ПАК :( Знам, малко е изкушаващо да прекарам с теб ноща имайки предвид какъв звяр в леглото си и можеш да издържаш по цели няколко секунди мощен и див секс, ама се пак НЕ ! Питай Насито аз ни съм ти навит тва го пиша преди да съм прочел темата щото знам, че те привличам сексуално :(

flo0pY
03-11-2012, 19:21
Тя само минава през темите пусна няколко лол-а и излиза. :D

Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !Мъжко съм !

flo0pY
03-11-2012, 19:21
ти Мартин ли си?

Тц (буквити)

D1esel
03-11-2012, 19:34
КВО ЗА МЕН БЕ НЕ СЪМ ТИ НАВИТ НЕ НЯМА ДА ТИ ПУСНА НЕ НЕ НЕ! НЕ МИ СЕ ПРЕДЛАГАЙ ПАК :( Знам, малко е изкушаващо да прекарам с теб ноща имайки предвид какъв звяр в леглото си и можеш да издържаш по цели няколко секунди мощен и див секс, ама се пак НЕ ! Питай Насито аз ни съм ти навит тва го пиша преди да съм прочел темата щото знам, че те привличам сексуално :(
Добре де, но все пак - искаш ли да се позабавляваме по мъшки? :D

flo0pY
03-11-2012, 19:37
Добре де, но все пак - искаш ли да се позабавляваме по мъшки? :D

Ти не си никав МАШ бе педераст аз нямам нищо общо с теб не се познаваме! Да знаити сичко което казва е лъжа! Аз не го познавам тоя :D

D1esel
03-11-2012, 19:53
Ти не си никав МАШ бе педераст аз нямам нищо общо с теб не се познаваме! Да знаити сичко което казва е лъжа! Аз не го познавам тоя :D

Aaaa не е верно! Познаваме се, даже се е*ем всеки ден 8)

flo0pY
03-11-2012, 19:56
Простак обеща да не ме издаваш МРАЗЯ ТЕ

D1esel
03-11-2012, 19:59
Простак обеща да не ме издаваш МРАЗЯ ТЕ

Mного добре знаеш, че съм гаден, злобен педал 8) Да не си се забърквам с мен! 8) Пич, аз съм по-страшно и от жена 8) По-страшен съм и от ку*ва!

flo0pY
03-11-2012, 20:19
Mного добре знаеш, че съм гаден, злобен педал 8) Да не си се забърквам с мен! 8) Пич, аз съм по-страшно и от жена 8) По-страшен съм и от ку*ва!

То ти си курва само, че МАШКА курва