PDA

View Full Version : Бахти шантавото...



БожиятАгнец
03-12-2012, 07:28
Значи, сънувах, че както си спя влиза майка ми и ме пита дали ми е чиста стаята, аз й казвам да се разкара, но тя ми казва, че трябва да стана. Отваря ми вратата и гледам някакъв ушев и пракирана патрулка под джама.
Отивам при него, казвам му добър вечер и го питам дали мога да помогна, той:
-Ми, аз ще живея с теб - така ще ми помогнеш.
-Ама как ще живееш с нас? :shock:
-Както вие живеете тук.
Аз му викам, че няма да стане и той се засилва към мен, вади си палката и ме пита как се казвам тип "Ама ти коя си, бе, че да ми кажеш?", аз нали си мисля, че ще измисля нещо и без да ме пребие и му казвам "Добре, добре! Настанявай се!".
После, явно беше на другият ден, не ме пускаше да излизам. Един вид му бях заложница. Хе-хе. 8-)
Беше предекорирал (всъщност много хубаво) и не знам дали сте гледали Американ дад, но там има една рибка Клаус, дето може да говори - и тя беше там. 8-)
Та, Клаус ми казва (без да го виждам ясно всъщност, но по гласа познах), че няма телефони или как да се измъкна, но мога да ползвам интернет.
Успях да вляза единствено във фейсбук и знаех,че там нямаше как да получа помощ, затова реших да прегледам неговият профил, за да видя дали има някаква слабост и да проуча интересите му. Ако ги знаех щях да ги използвам, за да се измъкна. Но прфилът му беше празен, членуваше само в някаква група. Нещо от типа на това как чипса може да промени животът ти. 8-)
Ушевият влезна, видя, че му ползвам компютъра, но вместо да си извади палката, мина зад мен, прегърна ме и почна да ми говори няккви мили неща. Накрая ми казва "Обличай се, ще те водя на разходка".
Навън беше много топло и хубаво, бях се облякла много хубаво, заведе ме някъде до морето, на плажната ивица. Взе ми сладолед - ягодов, въпреки, че не обичам. 8-) Беше с униформа и нямаше да има особена логика да се обърна към друг полицай. Той видя, че се оглеждам и ми каза, че ако искам мога да викам за помощ. Така и направих. И малкото хора там ем сметнаха за луда... И така останах с него.
После бяхме на стълбите, явно се бяхме върнали, но аз го прегърнах и всякаш..Се бях влюбила в него. Или поне така се държах, което е по-логично - нали се опитвам да се измъкна. Попитах го как се казва, той попита мен. Много исках да се махна, заради поведението му и това, което излъчваше... И сънят ми свърши. 8-)

И мисля, че знам от какво са провокирани всички детайли в този сън, но все пак е много шантаво. 8-)

BadAss
03-12-2012, 07:44
still a better love story than twilight

БожиятАгнец
03-12-2012, 14:50
Едно незначително нещо провокира споменът за една моя случка преди малко...Та, ще поспамя тук, за да се разтоваря малко.

Бях с тогавашният си приятел, на пичка си майна, почти извън София. Пушихме нещо много друсано и той реши да си остане там и от тук други детайли ще са ненужни. 8-)
Искаше да съм била стояла с него, а то е поне едно минус десет градуса. Хванах си рейсът, седнах си на топло, като пич и всичко беше много...Филмирано. Пред мен седнало някакво момче. Много готин, мъжествен, синеок, с тъмна коса. Абе, хващаше окото определено.А в моето състояние бях бая разгонена. 8-) Беше с някакво момче, което си сложи слушалките и почна да дреме. Аз съм прекалено неадекватна, че да действам по някакъв начин, пък и нямах особено желание. Та, реших да си остана с гледането. И той почва да ме гледа. И си се гледаме. Ха-ха.
Но аз съм толкова неадекватна, че забравих какво е най-неуместното нещо, което правя в такива моменти. А именно, че при продължителен визуален контакт с непознат почвам да се смея. Не знам и аз защо... 8-) И както си се гледахме вече към 15 минутки, почвам да се смея. Момчето първоначално реши,че се усмихвам и му стана готино и изражението му се промени много, но после...Май ме сметна за луда. Побутна авера си, свали му слушалката, а дядото до мен се разцъка. "Се разцъка", ха-ха, почна да цъка с език.
След няколко секунди/минутки се осъзнах и се стегнах, както никога. Момчето вече беше заебало и си говореше с приятелят си. Но аз не се отказах и продължих. Изненадващо той също, но чат-пат казваше нещо на приятелят си, вероятно, че продължавам.
И така след около 45 минути той слезна на парка след Централна с авера си, казахме си чао преди това,а в момента в който слезнаха избухнаха в най-истеричният смях, който някога бях чувала.
Не помня после как точно се прибрах, но пък си спомням, че легнах да спя.

И преди, и след тази случка е ставало така, но това беше най-продължително време. 8-)
Ех, спомени, спомени.... :lol:

БожиятАгнец
03-12-2012, 14:51
Едно незначително нещо провокира споменът за една моя случка преди малко...Та, ще поспамя тук, за да се разтоваря малко.

Бях с тогавашният си приятел, на пичка си майна, почти извън София. Пушихме нещо много друсано и той реши да си остане там и от тук други детайли ще са ненужни. 8-)
Искаше да съм била стояла с него, а то е поне едно минус десет градуса. Хванах си рейсът, седнах си на топло, като пич и всичко беше много...Филмирано. Пред мен седнало някакво момче. Много готин, мъжествен, синеок, с тъмна коса. Абе, хващаше окото определено.А в моето състояние бях бая разгонена. 8-) Беше с някакво момче, което си сложи слушалките и почна да дреме. Аз съм прекалено неадекватна, че да действам по някакъв начин, пък и нямах особено желание. Та, реших да си остана с гледането. И той почва да ме гледа. И си се гледаме. Ха-ха.
Но аз съм толкова неадекватна, че забравих какво е най-неуместното нещо, което правя в такива моменти. А именно, че при продължителен визуален контакт с непознат почвам да се смея. Не знам и аз защо... 8-) И както си се гледахме вече към 15 минутки, почвам да се смея. Момчето първоначално реши,че се усмихвам и му стана готино и изражението му се промени много, но после...Май ме сметна за луда. Побутна авера си, свали му слушалката, а дядото до мен се разцъка. "Се разцъка", ха-ха, почна да цъка с език.
След няколко секунди/минутки се осъзнах и се стегнах, както никога. Момчето вече беше заебало и си говореше с приятелят си. Но аз не се отказах и продължих. Изненадващо той също, но чат-пат казваше нещо на приятелят си, вероятно, че продължавам.
И така след около 45 минути той слезна на парка след Централна с авера си, казахме си чао преди това,а в момента в който слезнаха избухнаха в най-истеричният смях, който някога бях чувала.
Не помня после как точно се прибрах, но пък си спомням, че легнах да спя.

И преди, и след тази случка е ставало така, но това беше най-продължително време. 8-)
Ех, спомени, спомени.... :lol:

Wax
03-12-2012, 14:55
Найстина голям филм.
Не искам да знам кво ти се е случвало, за да сънуваш там.
Вероятно ушев те е изнасилил с гумерката в някоя тъмна уличка.

yakuza_
03-12-2012, 14:56
това ми е четенето за целия семестър, не мога да го изгубя тук сръ

БожиятАгнец
03-12-2012, 15:01
Найстина голям филм.
Не искам да знам кво ти се е случвало, за да сънуваш там.
Вероятно ушев те е изнасилил с гумерката в някоя тъмна уличка.

Почти... 8-)

Wax
03-12-2012, 15:04
Почти... 8-)

Я колко интересно :lol:
Доразкажи си случката извън съня :D

БожиятАгнец
03-12-2012, 15:21
Я колко интересно :lol:
Доразкажи си случката извън съня :D

Тази, която е провокирала сънят ли? 8-)

Wax
03-12-2012, 15:47
Същата :lol:

БожиятАгнец
03-13-2012, 07:51
Същата :lol:

Значи, преди няколко дни с едно момченце бяхме в молът Х, за да си вземем бира и цигари, беше към десет-десет и половина. Там се запознахме с един ретард от Плевен (Ретард от Плевен!? Каква изненадаааа!), но бил живял във Враца еди-колко си години и тренирал бокс, бил про. Та, обясняваше ни той за някакво пико и каза, че може да ни намери чадел безплатно. Беше много зле..Изведнъж ми пипна косата и ме пита "Това твоята коса ли е?". Е, нямаше такъв смях! 8-) Почна да говори как иска да си прави тройка с нас...Още смях. 8-)
Познаваше там всички охрани и отиде при единият да уредят нещата. Викна ни при този от паркинга и почнаха да се мотаят... Дава му охраната някакви ключове и плевенчанинът искаше да ходим в някакъв апартамент, да го пушим това и да си правим тройка (в тоалетната, щото там живеело семейството на охраната или нещо такова, лол). Отказахме му и решихме да го пушим там. И този с който бях, беше взел чадела да го държи в себе си и решава да ходи до тоалетната. Аз му казах да не ходи, но то говедото си знае своето... Хубаво, реших,че ще го щави и че ще мога да се прежаля да стоя с тези капути, докато го прави. Но охраната и той тръгна на някъде и останах сама с онзи педераст. От там той почва да ме сваля, ама много настойчиво и почна да намесва как тренирал бокс (това не знам как трябваше да го приема, но си звучеше, като заплаха)... Аз му говорех някакви глупости, занимавах го, звънях по телефона.Абе, всичко, само и само да не ми обяснява как щял да ме чука (искам или не). 8-) И изведнъж тръгва да ме прегръща и да ме хваща за задника. В този момент се осъзнах - бях на празен паркинг, с непознат мъж, който иска да ме ебе, бях на високи токчета и нямаше къде и как да избягам, ако се реши - вече се бях отписала. Отблъснах го (Оказа се,ч е физически е мноооого по-слаб от мен!хахаха!), разбира се, и в този момент ми звънна телефона. И тогава се връща момчето с което бях първоначално. Казвам му "Ебаси долният боклук си, за к'во ме остави с този?" и го питам дали го е ощавил хубаво, той ми отговаря отрицателно, но съдейки по количеството, може и да ме е излъгал. Толкова бързо мисля,че не бях пушила през целият си живот. 8-)
Та, искам вече да си ходя и момчето с което дойдох искаше да ме изпрати. Хубаво и без това сме в една посока. Обаче и онзи от Плевен иска да дойде с нас. Казвам директно на пичът с който бях "Хайде, този да не ни изпраща.", той ми вика "'Що, бе?". Хахахаха! Хубаво, мен вече не ме ебеш особено. По пътя му видях и божествените боксьорски умения, ха-ха-ха! И онзи пак почна да говори за някакви тойки..Абе, ретардска работа.
Та, в крайна смека не, че се е случило нещо кой знае какво. Просто се филмирах много, защото при други обстоятелства можеше. Вярвам, че повечето момичета на мое място биха се филмирали. 8-)
И плюс това, онова момче с което бях и което се води голям мъж за втори път ми се доказа, като путка...
И не казвам, че аз съм постъпила правилно - напротив. И дори и да бях постъпила неправилно, можех да имам правилно поведение. 99 процента 'вината' е моя.8-) Но все пак се замислих какво би направило друго момче на негово място. (Една подробност: Онзи с който бях твърди, че ме обича и иска да води връзка с мен - иначе не бих очаквала нищо)
Та, охранителят с чадела имаше униформа, която беше много приличаше на полицейска - от там и полицаят в сънят ми. А поведението на полицаят - алфа и властно е това от което имах нужда в онзи момент. Когато в сънят ми поведението му се промени неслучайно сънят свърши. Пък и имам голям мерак да си намеря Господар, който да ме доминира 24/7 (което в момента е неизпълнимо, но желанието си го има). 8-)
Рибката беше там, защото акцентът на Клаус е много готин...
Групата в която "чипсът може да промени животът" е свързан с една фраза - "Първо трябва да се изгубиш, за да намериш себе си" - или нещо от сорта. А чипсът беше Лейс, който ядох преди няколко дни.
Това, че живееше с мен без аз да го искам е свързано с едни неприятни минали съжителства.
Това че беше предекорирал и имаше стълби и въобще сградата беше различна е желанието ми, защото не харесвам катуна. 8-)

И...Т'ва е в общи линии. 8-)

Wax
03-13-2012, 11:35
Абе ако тва са ти общите линии на тебе... :lol:
Онзи би трябвало да се самозарови в някоя дупка, щом даже не е могъл да те и изнасили.

БожиятАгнец
03-13-2012, 11:57
Абе ако тва са ти общите линии на тебе... :lol:
Онзи би трябвало да се самозарови в някоя дупка, щом даже не е могъл да те и изнасили.

Абе, тоя беше много бавен.Пипа ми косата и ме пита "Това твоята коса ли е?". Представяш ли си? Ххахахаа! :lol:
А вече, като видях, че е безобиден поисках да ми покаже някаква техника. Той вика посегни ми. Аз тръгвам да го ритам между краката (ама нали съм душичка само за ташака) и той 'наеш ли к'во направи? Снаведе се! :lol:
Абе, в крайна сметка и да е искал то нямаше как. Просто се филмирах, защото жестовете му и всичко, което ми казваше говореха, че ще го направи и че може. 8-)
Иначе много се радвам,че искаш да ме изнасилват. :D

Wax
03-13-2012, 12:02
Нене не ме разбра.
Имам предвид мъжа трябва да може да изнасили всяка жена по всеки момент за да е истински мъж.
Не че е пожелание специално към тебе.
Но иначе ако някой ти каже "Пожелавам ти да срещнеш истински мъж" - вече ще знаеш какво означава.

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/02/if-you-know-what-i-mean-420x250.png

Oy7ofCon7roL
03-13-2012, 12:57
Там се запознахме с един ретард от Плевен (Ретард от Плевен!? Каква изненадаааа!)

:lol: :lol: :lol:

Concussion
03-13-2012, 16:41
Там се запознахме с един ретард от Плевен (Ретард от Плевен!? Каква изненадаааа!)

Ахахахахахаха. :lol: :lol: :lol:

БожиятАгнец
03-14-2012, 09:04
Сънувах, че съм в някакво училище и съм в нов клас. Там никой не мИ харесваше, затова през междучасието застанах на джама и си пуснах музика. Дойде някакво момиче и ми вика "Ти ще си ми приятелка.", аз я оглеждам от главата до петите и й казвам най-надменно "Не, благодаря". Тя ме убеди, че имам нужда от нея и в крайна сметка седнах на чинът до нея. Говореше ми за вампири и някакви други ретрдски неща, и аз продължих да се държа надменно. Обаче тя реши, че сме си приятелки.
Тръгнах си от там с уговорката, че ще се видим след училище задължително. (Което не исках)
Та, вече беше вечер и аз се прибирах с едно момченце с което явно бяхме прекарали денят заедно. Спряхме на улицата пред катуна ми, да пушим по цигара и се появи едно момиче, дето от години не съм я виждала, обаче в сънят ми ми беше съседка. Почнахме да я тролим нещо и да доказваме, че е много зле...И двамата казаха, че са гладни. Аз извадих някакъв кашкавал и боб, и им ги дадох. На тях обаче не им стигаше, та решиха да си тръгнат, за да ядат. Момичето се прибра през прозореца, въпреки, че живееше на трети-четвърти етаж. (:lol:)
Прибрах се, всичко изглеждаше нормално, но усещах, че не е така. Съученичката, която не харесвах беше там. Каза,че е дошла за вечеря. Почнах да редя масата и да й намеквам, че е нагло от нейна страна да идва без покана. Когато всичко беше готово, тя не ядеше и каза, че храната не й харесва. Станах, показах й вратата и й казах, че щом не й харесва може да си тръгва. Тя застана срещу мен и ме попита дали наистина смятам, че съм толкова специална, че да дойде, заради мен или храната ми, искала друга вечеря. Казах й "Оф, не ми се занимава с ретарди, тръгвай си."
Тя тръгна след мен и изведнъж ме прегърна изотзад и ми се извини. Казах и че няма проблем, но въпреки това не искам да имам някакви отношения с нея..Тя се ядоса и ме хвана много здраво. Не можех да повярвам, че някакво лапе може да е толкова силно. Опитвах се да се измъкна, а тя започна да ми обяснява, как ще си платя за държанието. Тръгна да ме захапва по вратът, което ми се видя много нелогично и изведнъж...Болка. Най-ужасната болка, която янкога бях усещала. И после, както в 'Интервю с вампир', виждах нещата по-различно... И тогава се събудих.

Не съм сънувала толкова ретардски сън от години! :lol:
Та, сега се чудя от къде да започна с ебавките... 8-)

Ще пратя тази история на путката, дето пише Здрач..Не! Ще си напиша своя книга!Хахахаха!

"Ако видиш в съня си вампир или самият ти вампирясаш ти предтсои сватба по сметка. Ако станеш жертва на вампир в съня си ти предстои да разбереш, че вършиш неща незъобразни със закона и недостойни. Но също така ще бъдеш недостатъчно силен, за да овладееш себе си. Видищ ли в съня си вампир, ще преживееш голям спор, свързан с неосъществени материални и парични желания."


Видиш ли ти, на мен и предстои да разбера, че върша нещо незаконно! Хахахаха!

ohluv
03-14-2012, 10:43
Онзи би трябвало да се самозарови в някоя дупка, щом даже не е могъл да те и изнасили.

:lol: :lol:

/10 char

Wax
03-14-2012, 11:18
Всеки сън ти се състой от някакъв опит нещо да те изнасили :lol:
Само днеска да не минеш на Зоофилия :lol:

DarkTemplar
03-14-2012, 16:48
Агнеца: Днес минах на митологични същества от Brood War. 8-)

montana6
03-14-2012, 17:01
Че какви митологични същества има в Brood War-a? 8-)

DarkTemplar
03-14-2012, 17:21
Че какви митологични същества има в Brood War-a? 8-)

Kосмически, обитаващи определени платени и имащи тайнствени умения

-Т'ва не го пиша аз, а Драка. 8-)

montana6
03-14-2012, 17:26
Сетих се единствено за валкириите, ама ми е много интересно как ше минеш на тях, като са жени. :D

Айде, ето ви един поздрав и най-вече за агнеца 8-) - http://www.youtube.com/watch?v=bt693D13sBo

БожиятАгнец
03-15-2012, 04:29
Сетих се единствено за валкириите, ама ми е много интересно как ше минеш на тях, като са жени. :D

Айде, ето ви един поздрав и най-вече за агнеца 8-) - http://www.youtube.com/watch?v=bt693D13sBo

Секси, честно казано си нямам и на идея, но ми звучи много полово дискриминиращо. 8-)

Иначе, благодаря за поздрава. <3



//Цяла нощ пия и с'я съм много гладна, без цигари и мисля,че и без кафе и искам да се гръмна. 8-)
Спала съм много малко, едвам гледам и много ме мързи да ходя да си взема поне ядене...
Май се скарахме с пичът, но не може да очаква от мен да съм точна, ако и той не е. Другият пич пък май много го саднах.
Но най-лошото е, че не мога да си намеря фибичката. :(
Къде, по дяволите, отиват всички шибани фибички!? :(
А вчера, като говорих по телефона си наебах лакътят. (При това любимият лакът!)
И имам странното усещане, че се лигавя! (Ай дон'т сей!)

БожиятАгнец
03-15-2012, 04:47
Всеки сън ти се състой от някакъв опит нещо да те изнасили :lol:


Защо ли? 8-)

montana6
03-15-2012, 04:50
Ти затова значи не спиш по много! :D

БожиятАгнец
03-15-2012, 10:50
Ти затова значи не спиш по много! :D

Аааа, просто си упражнявам диджейските умения. 8-)


Да се еба в мързела...Хванала съм едно кученце на колелца, дето ми се падна от шоколадовото яйце и седя, като някакъв ретард и си играя с него. 8-)
И честно казано нямам особено желание за нещо друго макар, че трябваше да правя неща.
От няколко дни, да не кажа седмица не съм пушила,хе-хе. Странно е. Всъщност една основна част от мързела ми се дължи на това. Хауевър...
Хайде, още час и половина и излизам. Обещавам. 8-)

NightGuardian
03-15-2012, 11:01
няколко дена ??? Джа ще те накажи , бързо да хващаш пътя за Zion

не те ли влудява тази раздяла :D


http://www.youtube.com/watch?v=0q0d_oe95DE

БожиятАгнец
03-15-2012, 11:24
Е, Джа уил би уейтинг тхере... 8-)
Не е като да съм се отказала, така че за сега не ми липсва, няма раздяла. То и аз както не съм си дала и един ден почивка повече от година тия няколко дни са за добро, пък и въобще не ги усещам. Смисъл липсата не ми влияе особено. Обаче, креативността ми намаля и понякога просто забивам, като ретард и трезвена правя нещата по-мудно и...Въобще, сигруно няма какво да ти обяснявам, сто процента знаеш. 8-)
Между другото един от последните пъти беше с една много приятна девойка с която се бях запознала пет минутки преди да го извади, даже го и сви. Ехххх, как искам да се оженя за някое такова момиче. 8-)

Wax
03-15-2012, 11:25
Сигурно имаш шестици по БЕЛ, или поне при нас ще имаш :lol:

NightGuardian
03-15-2012, 14:51
да , да и аз искам путка да свива :cool: Аз вчера в средата на една гора , не знаеш какъв ми беше филма. (rofl)

БожиятАгнец
03-16-2012, 07:30
да , да и аз искам путка да свива :cool: Аз вчера в средата на една гора , не знаеш какъв ми беше филма. (rofl)

То свиването е лесната част, трябва тя и да извади, и цици да има, и готино държание. С'я няма да се задоволяваме с някви отрепки, хе-хе. 8-)
А, то сред природа си е най-яко. Нямам търпение да ходя на планина, да пуша и по цял ден да гледам рибките. :lol:
Обаче горите по това време на годината дават някакво много меланхолично чувство... 8-)

NightGuardian
03-16-2012, 11:13
Това си ти в първите редове. :cool:. Като ми е готино , ще дам да ми държи торбата , пък ако има тя да вади. :lol:

Не мога да и откажа. :lol:

БожиятАгнец
03-16-2012, 16:26
Това си ти в първите редове

Ееееееее, къде ме прати! 8-)

Иначе на готини момичета, каквото и да искат да ми дават/правят не бих отказала. :lol:


//Ех, много съм изморена. С'я ще си почина и ще видя дали да продължа денят въобще.
Уж само ме плеснаха по вратът, но още ме боли главата.
Искам да купя нещо хубаво за рожденият ден на баба (бабаааа <333333), но си нямам и на идея какво.
Днес ми каза човекът, че ще ми прегледа темите във форума. Хе-хе! Поздрав и 'дзън', ако верно чете.
Чудя се дали утре да ходя на форумната и въобще дали ще имам време.
Дееба, тоя социален живот. :lol:

NightGuardian
03-16-2012, 16:45
на хубаво място.

БожиятАгнец
03-16-2012, 19:21
Така и трябва. 8)

//Пица и бира фор да уин. Ех, не знам защо гледам на уж драматични и супер емоционални събития толкова безчувствено. Всъщност знам защо в този случай е така, но по принцип... Ебаси.

БожиятАгнец
03-16-2012, 19:52
Откакто видях пенисът на Стан от Американ дад животът ми се промени. :(

NightGuardian
03-16-2012, 19:56
аз пак съм направен :cool:

да та е яТ!

БожиятАгнец
03-16-2012, 19:59
Исках...Исках да намеря изображение с това, което точно видях и да ви покажа, но...
http://www.toonaddict.com/cartoonsexlist/francine_smith/bigpics/american_dad.jpg
http://www.americandadporn.net/photos/american-dad-porn-24.jpg
http://americandadporn.us/pictures/american-dad-porn-9-1.jpg (вземаме напредвид, че му е дъщеря)
Но сега ме чака много странен живот.

БожиятАгнец
03-16-2012, 20:02
аз пак съм направен :cool:

да та е яТ!

Ох, аз вече не издържам. 8-)
Откакто спрях пък имам огромен апетит към тестени неща, нещо доста необичайно. 8-)
От утре започвам. 8-)

Verminaard
03-16-2012, 20:05
Aз като ви казвам че играта на 'да пием нещата в шарените бутилки под мивката' е вредна вие не ме слушате!

NightGuardian
03-16-2012, 20:05
слушайте бъдещи химнове....


http://www.youtube.com/watch?v=KWlu8VhcqtM

БожиятАгнец
03-17-2012, 23:48
Не ми се спи, или поне не мога. Нямам си и на идея какво да правя. 8-)

M262
03-17-2012, 23:58
Беше ли на форонната?
Я разкажи, може и в нова тема.

БожиятАгнец
03-20-2012, 09:40
Беше ли на форонната?
Я разкажи, може и в нова тема.

К'во искаш да ти разкажа? Видяхме се, поздравихме се, дегустирахме вино, после танцувахме (лудите) валсове, някакъв искаше да си пуснем Бийтълс, но ние изгонихме гадният наркоман. И всичко беше много цивилизовано, докато не изпихме по бира и половина. Направихме се на пастет, ама ПАСТЕТ, РАЗБИРАШ ЛИ? Много бяхме пияни. И тогава дойде Ь. заедно с Y. и се сбихме. И тоя, бате, някъв ми вади бокса, ама аз вадя пожарогасителя, и той си вади калашника и после се събудихме в Син Сити, брат. И там тоя от охраната много ни се правеше, сеш' с'. Ама аз, като го хванах и взех някъв рандъм меч и танцувах с мечът и въобще заебах за оня. И после, брат, отиваме пред Народното събрание с едни лудите джипове слизаме и там вече си бяхме поръчали курви и те ни чакаха голи отпред и само такива редиме белото на лимузините и курвите такива танцуват и идват от БНТто да ни снимат, бате. И ние им счупихме тия камери и камъни в главите, сеш' с'. И от там скачаме в курвите. Не, бе, не 'в курвите'. Скачаме С курвите в баварците и караме с 400 километра в час, бате. И там някви ушеви ни спряха и ние такива почнахме да ги замеряме с бело и курви, щото си имаме много и без това. И тия ушевите почнаха да ни замерят с неприятни спрейове, палки, шурикени и етц. И там, после отиваме такива в БИАД, щото сме елитни, и там всички, като почнаха да ни целуват краката...Не, че ни беше нещо ново, ние сме свикнали, ама там елитите бяха на по 12-13 и ме беше страх да не ме съдят за педофилия. После скрихме трупът...И вечерта завърши много готино. Ние, Чък Норис, Бойко Би, мачока и Бог изнасяме припадналите путки и се възползваме от тях и редиме някви линии и шмъркаме от телата им. После си спретнахме една оргийка, ама за нея не мога да говоря...После не си спомням, честно казано.
И така. Нищо особено не се е случвало, събиране, като събиране.

PainMonopoly
03-20-2012, 11:48
По пътя му видях и божествените боксьорски умения, ха-ха-ха! Tell me moar...



http://americandadporn.us/pictures/american-dad-porn-9-1.jpg (вземаме напредвид, че му е дъщеря)


Хейли е много секс. http://www.sitepoint.com/forums/images/smilies/smiles2/eyebrows-new.gif

БожиятАгнец
03-20-2012, 17:17
Tell me moar...



Хейли е много секс. http://www.sitepoint.com/forums/images/smilies/smiles2/eyebrows-new.gif

Aми, казах му, че искам да ми покаже някоя хватка или движение. Той ме пита ляв или десен искам да видя, или нещо подобно. 8-) И застана пред мен, и каза да му посегна. Тръгвам да го удрям по рамото - той се снавежда, тръгвам да го удрям в лицето - той се снавежда, тръгвам да го удрям в корема - той се снавежда. Накрая тръгвам да го ритам между краката и познай какво направи? Снаведе се и се дръпна. Беше много бавен (и букално даже) и смешен. 8-)

Мдааа, Хейли кърти, специално пък на тази рисунка..Ха-ха! :lol: Обаче от средата на шести сезон някъде са много зле епизодите.Седми пък е ептем разочароващ до тук.

Иначе...Как си ти? 8-)


///Днес просто съм потресена...Не, фрустрирана...От човешката простотия. И то от близък човек. Много ме сърбят пръстите да ви разкажа, но...Ще е някой друг път. Само ми развали денят...Както винаги. 8-)

БожиятАгнец
03-20-2012, 17:26
Как не те домързя да го напишеш?

То, ако ме мързеше да натискам копчета щях да се самоубия, ебаси... :lol:

PainMonopoly
03-20-2012, 17:57
Aми, казах му, че искам да ми покаже някоя хватка или движение. Той ме пита ляв или десен искам да видя, или нещо подобно. 8-) И застана пред мен, и каза да му посегна. Тръгвам да го удрям по рамото - той се снавежда, тръгвам да го удрям в лицето - той се снавежда, тръгвам да го удрям в корема - той се снавежда. Накрая тръгвам да го ритам между краката и познай какво направи? Снаведе се и се дръпна. Беше много бавен (и букално даже) и смешен. 8-)

Мдааа, Хейли кърти, специално пък на тази рисунка..Ха-ха! :lol: Обаче от средата на шести сезон някъде са много зле епизодите.Седми пък е ептем разочароващ до тук.

Иначе...Как си ти? 8-)


///Днес просто съм потресена...Не, фрустрирана...От човешката простотия. И то от близък човек. Много ме сърбят пръстите да ви разкажа, но...Ще е някой друг път. Само ми развали денят...Както винаги. 8-)

Не че го защитавам, ама в бокса не се учи как се избягват ритници в топките, защото не са позволени. :D Аз обаче тренирах нещо друго, при което де факто всичко е позволено и съответно самата поза на тялото беше със събрани крака, за да се пазят топките.

Иначе ако се е опитвал да се изкара бияч и улична нинджа, да, смешен е, такива до вчера са яли бой.

Американ дад ми е малко спрял сериал като цяло, ама става за запълване на времето. Family Guy > American Dad. The Cleveland Show е най-зле обаче. :Д

БожиятАгнец
03-20-2012, 18:05
Аууу, какъв прекрасен и голям паяк си намерих!
Тялото му е триъгълно, което ме притеснява и честно казано е малко гнусно...Но не може всички паяци да имат съвършенни тела. И е черен. Ето - толерантна съм. 8-)

БожиятАгнец
03-20-2012, 18:32
Не че го защитавам, ама в бокса не се учи как се избягват ритници в топките, защото не са позволени. :D Аз обаче тренирах нещо друго, при което де факто всичко е позволено и съответно самата поза на тялото беше със събрани крака, за да се пазят топките.

Иначе ако се е опитвал да се изкара бияч и улична нинджа, да, смешен е, такива до вчера са яли бой.

Американ дад ми е малко спрял сериал като цяло, ама става за запълване на времето. Family Guy > American Dad. The Cleveland Show е най-зле обаче. :Д

Да, знам, просто исках да видя дали ще има адекватна реакция и въобще дали знае нещо друго освен да се снавежда - е доказах, че не знае. 8-)
И той не си събра краката, а се дръпна. 8-)

Точно...Това не е мой тип хумор, даже не виждам никакъв хумор, но поне героите и сюжетът са готини. 8-)
С'я тъкмо си изтеглих последните епизоди на Фемили Гай...Обаче Саут Парк (преди да се изчерпат)> Фемили гай >Американ дад.
На Дъ клийвланд шоу съм гледала един-два епизода, защото си го представях много готино, но...Боже, през 80 процента от времето дори не разбирах какво говорят. :lol: Не знам дали въобще някой го гледа. 8-)

БожиятАгнец
03-20-2012, 18:35
A, и на Американ дад важното е че осмиват американците, пък и не е нужно да се напикаваш от смях всеки път, за да бъде забавно. 8-)

PainMonopoly
03-20-2012, 18:45
Е, Саут Парк > от всички, безспорно. Гледал съм повечето епизоди по 2 пъти, най-силните по 3-4 :Д

Кливлънд шоу е бавно като самия Кливлънд :Д Тъпото е, че заради тая простотия епизодите на фемили гай намаляха, а е значително по-силно.

Но сега гледам всички сезони на Симпсънс и мога да кажа, че и трите сериала са на места едно към едно изкопирани от там, но както винаги оригинала си е най-добре.

БожиятАгнец
03-21-2012, 21:06
1. Jessica 1311 up, 343 down
A girl you are lucky to know. Jessica's tend to have the brightest smiles. They usually give you full attention & have an intense stare that can be intimidating, but they are so sweet there is no need to be intimidated. If you are a guy & you let a Jessica get away then you are a dumb shit because Once a Jessica loves, she loves forever. Jessica's deserve guys that will go to the ends of the earth, & walk on fire to be with them. That's how amazing they are. Jessica's are also good friends that are always there for a friend in need. They are Loyal, kind & forgiving. Anyone who would take advantage of or lie to a Jessica is a worthless piece of shit who doesn't deserve to live. If you have ever wronged a Jessica you should be eternally ashamed of yourself.

Jessica's stand up for what is right, & tend to do the right thing. They are never to proud to say sorry if they do the wrong thing. Basically Jessica's are amazing.
"She's the most amazing girl in the world..."
"She must be a Jessica then"

"I wish I'd never let Jessica go!"

Благодаря ти, urban dictionary... :lol:

БожиятАгнец
03-22-2012, 10:09
Ох, сънувах НАЙ-ДРАЗНЕЩИЯТ възможен сън! Не си спомням началото, но бях в ботаническа градина, там имаше една голяма и висока дървена клетка за цветя (?) и реших да си отглеждам слънчогледи. И взимам цветята, отивам на едно поле (беше много красиво) и ги слагам в саксията, нареждам някаква техника около тях, имаше и някакви деца...После отидох в клетката и гледах видео урок за това как се ползва - оказа се, че то е като контролен център за техниката около цветята. Започнах да им нагласям лампи, вода и етц. глупости... И идва дразнещата част - при мен идва едно от децата на полето и кой с еоказва? Щрудел. Казва ми "Ох, колко са ти хубави слънчогледитееее!", аз щях да се пръсна от смях. Подава ми една камера и ме моли да я снимам, защото много иска да направи клип за ютюб. Хващам камерата и тя започва да пее някаква много дебилна песен и да сменя костюми, перуки и маски...Спуках се от смях. :lol:
После искаше да й го кача на компютъра, щото не знаела как... Е, отебах я. Много дразнещо дете. 8-)
После имах среща с някакви хора, не си спомням какво точно беше...Облякох си една къса червена рокля, която ми стоеше много добре, съдейки по това, че не спрях да се гледам в бедрата. 8-) Пък и в сънищата си винаги съм с дълга коса, което помага. Качих се в някаква кола с една жена, която беше с рокля, като моята, но черна (която действително имам),с дълга червена коса и беше малко по-висока от мен. Отидохме при някакъв мъж, тримата нещо пихме и се натискахме на място, което съм почти сигурна,че беше пред ЦУМ. После ни качи в колата и държеше да отидем у нас и да продължим (какъв добър човек!). Слизаме прд нас, хващам я за ръка и я водя. Тя се отдръпва, тръгва по улицата и ми казва чао. И аз, нали съм гениална, реших да не изглеждам нийди и викам "Кур за теб!" и си се прибирам. Тя почна да ми вика "Ама аз утре тря'а да ставам рано, защото имам еди-кво си..." и ми стана ясна работата. 8-)
Прибирам се и майка ми е на вратата, казва ми, че излиза за дълго. Питам я къде отива, тя казва "Заминвам си". Питам я защо, тя ми отговаря "Защото искам да се разкарам от тях..Тези комари ме подлудяват!"

Тук започва друг сън..Аз съм на някакъв спортен евент..Май беше волейболен мач. Аз бях мажоретка (ееее, хе-хе), но си седях в публиката с някаква бабка. Идва някакъв пич, почва да ръкомаха и недоволства нещо и вика, че ще изнасили бабката в тоалетната...Придружавам бабката в тоалетната, скриваме се в една кабинка и ни е много весело, смеем си се и пичът влиза.Искаше да ме изгони, но аз си викам, че с'я няма да му позволя да изнасили бабката и му предлагам да му направя свирка. Той ми вика "Ми, хубаво, ама след това ще я изнасиля', но аз имах усещане, че след това няма да може да го вдигне. Та, духах му няколко минути и ми свърши в устата. Съдудих се след това, но се надявам да не я е изнасилил. :lol:


Аааа, честит рожден ден, мамо. :lol:

БожиятАгнец
03-22-2012, 10:09
Ох, сънувах НАЙ-ДРАЗНЕЩИЯТ възможен сън! Не си спомням началото, но бях в ботаническа градина, там имаше една голяма и висока дървена клетка за цветя (?) и реших да си отглеждам слънчогледи. И взимам цветята, отивам на едно поле (беше много красиво) и ги слагам в саксията, нареждам някаква техника около тях, имаше и някакви деца...После отидох в клетката и гледах видео урок за това как се ползва - оказа се, че то е като контролен център за техниката около цветята. Започнах да им нагласям лампи, вода и етц. глупости... И идва дразнещата част - при мен идва едно от децата на полето и кой с еоказва? Щрудел. Казва ми "Ох, колко са ти хубави слънчогледитееее!", аз щях да се пръсна от смях. Подава ми една камера и ме моли да я снимам, защото много иска да направи клип за ютюб. Хващам камерата и тя започва да пее някаква много дебилна песен и да сменя костюми, перуки и маски...Спуках се от смях. :lol:
После искаше да й го кача на компютъра, щото не знаела как... Е, отебах я. Много дразнещо дете. 8-)
После имах среща с някакви хора, не си спомням какво точно беше...Облякох си една къса червена рокля, която ми стоеше много добре, съдейки по това, че не спрях да се гледам в бедрата. 8-) Пък и в сънищата си винаги съм с дълга коса, което помага. Качих се в някаква кола с една жена, която беше с рокля, като моята, но черна (която действително имам),с дълга червена коса и беше малко по-висока от мен. Отидохме при някакъв мъж, тримата нещо пихме и се натискахме на място, което съм почти сигурна,че беше пред ЦУМ. После ни качи в колата и държеше да отидем у нас и да продължим (какъв добър човек!). Слизаме прд нас, хващам я за ръка и я водя. Тя се отдръпва, тръгва по улицата и ми казва чао. И аз, нали съм гениална, реших да не изглеждам нийди и викам "Кур за теб!" и си се прибирам. Тя почна да ми вика "Ама аз утре тря'а да ставам рано, защото имам еди-кво си..." и ми стана ясна работата. 8-)
Прибирам се и майка ми е на вратата, казва ми, че излиза за дълго. Питам я къде отива, тя казва "Заминвам си". Питам я защо, тя ми отговаря "Защото искам да се разкарам от тях..Тези комари ме подлудяват!"

Тук започва друг сън..Аз съм на някакъв спортен евент..Май беше волейболен мач. Аз бях мажоретка (ееее, хе-хе), но си седях в публиката с някаква бабка. Идва някакъв пич, почва да ръкомаха и недоволства нещо и вика, че ще изнасили бабката в тоалетната...Придружавам бабката в тоалетната, скриваме се в една кабинка и ни е много весело, смеем си се и пичът влиза.Искаше да ме изгони, но аз си викам, че с'я няма да му позволя да изнасили бабката и му предлагам да му направя свирка. Той ми вика "Ми, хубаво, ама след това ще я изнасиля', но аз имах усещане, че след това няма да може да го вдигне. Та, духах му няколко минути и ми свърши в устата. Съдудих се след това, но се надявам да не я е изнасилил. :lol:


Аааа, честит рожден ден, мамо. :lol:

NightGuardian
03-22-2012, 10:21
кое те мори така бе слънце :* , че винаги сънуваш. :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=1XpCAcKwwss

UpSurd
03-22-2012, 10:25
щом успяваш да сънуваш как духаш и ти се изпразват в устата ( :D ) , защо аз не мога да сънувам как еба порнозвезди @_@

много сте ми странни как сънувате и как после си помните сънищата с подробностите :д

БожиятАгнец
03-22-2012, 11:50
щом успяваш да сънуваш как духаш и ти се изпразват в устата ( :D ) , защо аз не мога да сънувам как еба порнозвезди @_@

много сте ми странни как сънувате и как после си помните сънищата с подробностите :д

Е, то и аз не мога да еба порнозвезди, не си контролирам сънищата, в случая така се получи. Пък и когато го сънувах това беше само визуално и слухово, не усещах нищо. 8-)
Иначе т'ва вече си е индивидуално, аз от малка си спомням повечето сънища.Естествено не винаги. 8-)
Порови се в нета, има разни техники и за контролиране на сънища, и за това как да ги помниш, и за извънтелесни преживявания, и за какво ли още не - стига да ти се занимава можеш да правиш много неща. 8-)

Verminaard
03-22-2012, 13:51
Ей дейба,защо и аз не сънувам такива неща (като изключим изнасилването на бабички в публични тоалетни и духане...ъх)?
Последното нещо което сънувах беше как мачока,аз и вальо козата дето не е от тоя форум седим на върха на паметника на Попа,ядем банички с праз и обсъждаме защо една мечка не може да кара тротинетка...докъто една гладна мечка на ролкови кънки кръжеше под нас и се облизваше...
А кажете ми коя дрога да почвам и коя да спирам,че тия простотии не искам пак да са ми в главата :( :( :( :( :(

БожиятАгнец
03-22-2012, 14:04
Ей дейба,защо и аз не сънувам такива неща (като изключим изнасилването на бабички в публични тоалетни и духане...ъх)?
Последното нещо което сънувах беше как мачока,аз и вальо козата дето не е от тоя форум седим на върха на паметника на Попа,ядем банички с праз и обсъждаме защо една мечка не може да кара тротинетка...докъто една гладна мечка на ролкови кънки кръжеше под нас и се облизваше...
А кажете ми коя дрога да почвам и коя да спирам,че тия простотии не искам пак да са ми в главата :( :( :( :( :(

На Попа са вторите най-добри банички със сирене в София, пък вие ядете от тия с праз...Бахти нелогичното.
Иначе, отговора се крие във въпроса ти - пазаруваш си от онова най-комерсиалното, дето продават на Попа и сънища няма да има.

БожиятАгнец
03-22-2012, 14:14
кое те мори така бе слънце :* , че винаги сънуваш. :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=1XpCAcKwwss

Ми, по цяла вечер се бия по дискотеките, това е много изморително. :(

Тъкмо ядях зелена салата... 8-)

Verminaard
03-22-2012, 14:40
To си е идейно,само дето за ония благинки на попа искат тоалетна хартия.От оная - с чичковците и цифричките по нея,за съжаление.
А има и по-нелогични неща от баничките с праз с В.
Като например когато с една съфорумка седяхме на Славейков и продавахме дюли от една кофа,дойде патриах Максим и почна да ни учи как се играе покер,съблече си расото и под него се оказа че не е той а две джуджета клоуни,които почнаха да се налагат по главите с огромни морави вибратори.След това света се разпука,паднах в нищото и изведнъж се оказах седнал на един зелен облак направен от цървули докъто наоколо пърхаха айфончета с крилца...ПИЧКА ВИ МАТЕРИНА И РЕКЛАМИ!!!!!

NightGuardian
03-22-2012, 17:56
Ми, по цяла вечер се бия по дискотеките, това е много изморително. :(

Тъкмо ядях зелена салата... 8-)

Тогава знаеш как виждам това http://i.imgur.com/nYCsZ.jpg

много продължения има след това изкушение. :cool:

DarkTemplar
03-22-2012, 23:16
Като например когато с една съфорумка седяхме на Славейков и продавахме дюли от една кофа,дойде патриах Максим и почна да ни учи как се играе покер,съблече си расото и под него се оказа че не е той а две джуджета клоуни,които почнаха да се налагат по главите с огромни морави вибратори.
:lol: :lol: :lol: :lol:

БожиятАгнец
03-23-2012, 16:49
Приличен ден, поне се разбрахме...Май. Ба, ша просперираме, къде ще ходим?

Честит рожден ден, бабо!

Ще си направя салата със сметана и ще си допия Шуменското,после може да дръпна кашето и да споделя мислите си с вас... 8-)

БожиятАгнец
03-23-2012, 16:51
Тогава знаеш как виждам това http://i.imgur.com/nYCsZ.jpg

много продължения има след това изкушение. :cool:

О, секси, както тия дни има рожденници в родата живея само на еклерова торта, така че кур за тази от снимката. 8-)

БожиятАгнец
03-23-2012, 16:52
To си е идейно,само дето за ония благинки на попа искат тоалетна хартия.От оная - с чичковците и цифричките по нея,за съжаление.
А има и по-нелогични неща от баничките с праз с В.
Като например когато с една съфорумка седяхме на Славейков и продавахме дюли от една кофа,дойде патриах Максим и почна да ни учи как се играе покер,съблече си расото и под него се оказа че не е той а две джуджета клоуни,които почнаха да се налагат по главите с огромни морави вибратори.След това света се разпука,паднах в нищото и изведнъж се оказах седнал на един зелен облак направен от цървули докъто наоколо пърхаха айфончета с крилца...ПИЧКА ВИ МАТЕРИНА И РЕКЛАМИ!!!!!

Трябва някой път да взимаме гъби заедно, ще се получи много забавно.

bootyboy
03-23-2012, 16:54
недей че ме боли главата

БожиятАгнец
03-23-2012, 17:03
недей че ме боли главата

Щото много пък ме боли за главата ти. :lol:

UpSurd
03-23-2012, 17:49
за рожденните дни .... промотирам
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/535170_399804846715570_127542827275108_1475713_138 1797827_n.jpg

SociopathicAsshole
03-23-2012, 18:08
за рожденните дни .... промотирам
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/535170_399804846715570_127542827275108_1475713_138 1797827_n.jpg

<3
10101010110.

БожиятАгнец
03-23-2012, 18:31
за рожденните дни .... промотирам
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/535170_399804846715570_127542827275108_1475713_138 1797827_n.jpg

AWWWWWWWWWWW!!!!! <3333 Прекрасно е! <33333333333

БожиятАгнец
03-24-2012, 20:05
Тъкмо четох в един друг форум тема свързана с...Хмм, комуникацията в интернет. И ставаше на въпрос за това какви са мъжете в сайтовете за запознанства и колко са жалки. Сетих се за профилът си в гепиме, със снимката на готината рускиня, чиито кифленски снимки намерих в една колекция с...Руски кифли (Изненадаааа!!!). Но нека вярват хората. Като са идиоти, как да не вярват?А аз колко ги троля, когато се сетя не е истина. 8-)

Тааа!
Някои съобщения:

venam888 написа 22:38
haresva6 li da te lijat
АЗ написа 22:46
ne, az sum edinstvenata jena na sveta, koqto ne obicha!
venam888 написа 22:45
da be verno li

Тоя е много умен! 8-)


от brave_1
изтрит потребител
02:51, преди 1 месец (пн)
iskas li kur vecer na chata kako sprica spermata

АХААХХАХААХАХ! Т'ва дори ен знам какво значи.


т Active_Member
13:48, преди 1 месец (не)
Здравей!Може и да не отговарям на изискванията ти за партньор, но се престраших да ти пиша.
Питането ми е дали може да се опитаме да осъществим комуникация между нас?!

Ахахахахаххахаха!

от korleone_
01:54, преди 1 месец (ср)
zdrasty sexy.padash li si po golemi kurove ? 4ukash li se s mangali ? diskretno

Ахахахахахаахаххаахахахха аххаха!


от pompajiata
17:00, преди 1 месец (вт)
ах, каква си щура ! Искашли да ми счупиш кура


Еееее, тук признавам изобретателността, пияът тря'а да стане поет.

от sobor
18:17, преди 1 месец (пн)
2 нови
здравей нали няма да ме подведеш под съдебна отговорност ако всъщност си призная колко си
красива

Буахахахахаха!

darky80
17:59, преди 1 месец (пн)
xaresva6 li stegnati nadurveni sportni batkovci *бляблябля*

Ахахахахахахахах!

от neron4eto
17:16, преди 1 месец (пн)
http://www.youtube.com/watch?v=SbUBMklQ... за теб красавице.прекрасна си

Писала съм, че слушам чалга, но този човек (ТОЗИ ЧОВЕК!) намери нещо по-гадно и от нея и ме поздрави с него! Ехаааа!

от Avatar_583 17:13, преди 1 месец (пн)
Викаш ли докато правиш секс? Викни и мен следващия път!

ХАХАХАХАХАХАХАХааАха!!!!

от sisi722
18:08, преди 1 месец (пн)
zdravei, razgledah ti profila i opredeleno mi dopadna.mislq 4e si mnogo gotina i seksi.ot ruse sam ,no imam biznes s obuvki na edro ot italia, i patuvam do sofia.gotin sam i mnogo
ob6titelen, taka 4e ne se pritesnqvai ,nqma da...
» натисни тук, за да прочетеш цялото писмо

АХАХАХАХАХА! АЛ БЪНДИ! :lol:

На човек само му трябва да се напуши и да си чете съобщенията във фалшивият профил в гепиме. :lol:

PainMonopoly
03-24-2012, 22:00
т Active_Member
13:48, преди 1 месец (не)
Здравей!Може и да не отговарям на изискванията ти за партньор, но се престраших да ти пиша.
Питането ми е дали може да се опитаме да осъществим комуникация между нас?!

Ахахахахаххахаха!

Според мен е програмист. :Д

NightGuardian
03-24-2012, 22:10
мерси за многото смях :lol:

DarkTemplar
03-25-2012, 14:32
Тея са жалки. На една позната й бяха предложили (и то face 2 face) да й облицоват банята с нови плочки за единия секс. Тя отказала... будала. 8-)

БожиятАгнец
03-25-2012, 15:59
Такам, днес беше готин ден, като за неделя всъщност беше страхотен.
Излязох без грим, с вързана коса, въобще се сливах с тълпата. Реших, че ще си взема някакви парцалки и се отправих до един много мейнстрийм магазин, който е близо до нас, бях много усмихната и положително настроена. За моя голяма изненада получих няколко готини коментара от прилично изглеждащи мъже, обаче си нямам и на идея какъв е кура да ми кажат, че съм еди-ква си и после да си продължат по пътя. Пасивност...? Но пък ми вдигнаха настроението още повече. 8-) Та, в тоя магазин принципно хората са много...Асоциални. С който и да съм тръгнала да си говоря, без значение продавачи или купувачи винаги са реагирали много обидено и шокирано. К'ви сме си, че да си говорим? :lol: Хаувевър, или съм много капризна или вече продават само кичозни боклуци си избрах само един кур. На касата, един такъв готин пич, който за разлика от останалите не беше педераст. Преди мен имаше някаква жена, която излизаше, вика му "Ще ми гледате ли нещата?", той й каза, че няма нужда, но тя го попита още поне пет-шест пъти. И накрая му каза, че продават неща в магазина. Ю дон'т сей! Отивам при него с най-готината усмивка, която можах да извадя и му казвам "Ще ми гледаш ли нещата?", та, той каза, че ще ми ги гледа... 8-) Лафихме си малко, но не ме изкефи честно казано. 8-)
Та, реших да сменя полът. Не своят, разбира се. Гледам две пички, ама много готини и уборотни,хе-хе. Кифли. 8-) Та, продължавам уж да разглеждам още...Питам ги кое ще ми стои по-добре еди-кво си или еди-що си. За моя изненада ми отговориха, обаче бяха мнооого тъпи. Та, за ташака им викам да дойдат с мен в пробните. Очаквах шамар/псувня, но само се изхилиха и си тръгнаха. После много се смяха и ме обсъждаха. Беше много готино, вдигна ми се още повече настроението. 8-)
Реших, че в мейнстрийм магазините няма да стане, та отидох при един пич (един възрастен чичка), който си има едно малко сладко магазинче. Няма да позволя на корпорациите да развалят малкият бизнес, бе. Та, викам му 'Избери ми тениска', вади ми една със Силвестър (котката), като бебе, на която пише "I'm cute'. Eeeeee, нямаше как да не я взема. 8-)
Много готино се получи. 8-) И ми пожела да си я скъсам със здраве. 8-)
После си взех едно адски готиното шалче, само за три точки, и още боклуци, обаче нямаше много лаф с продавачките. Трябваше да си раваля парите при едни араби, дето са босовете на дюнерската мафия, там имаше малко лаф. Тия хич не ме кефят, но като почнат на развален български да ми обясняват някакви неща ми става много забавно.
И така, после се видях с моят, оная путка на метрото много ме издазни. Аз бързам, тя два часа си отваря прозорчето, мятам й там първите пари, които си намерих в джоба, обаче бях сигурна, че беше левче. Тя, като се разкрещя, след мен "Ама, дьевойче, тука са само пьесе стинки!", отивам, взимам си ги, тая вика "Айде, обратно бильетчето!", вадя с шибаното левче и й го подхвърлям без да казвам нищо, а тя такава "Ааааа!", все едно е открила топлата вода.
На връщане пък, толкова щастлива, че изглеждах надрусана, седнах до едно много готино момченце, жалко, че слушаше музика. Пък този срещу мен се скъса да ме гледа и да ми се усмихва (имаше много готини сини очи), аз естествено му отвръщах. И к'во? Нищо не направи.Аз нищо не исках, затова и нищо не правих, надявам се и при него да е било така, иначе е много нелогично.

Та, в общи линии т'ва бяха нещата за които се сещам. Поуката? Поуката е, че всичко е главите ни. Кур за социалното програмиране. :lol:

БожиятАгнец
03-25-2012, 16:13
Тея са жалки. На една позната й бяха предложили (и то face 2 face) да й облицоват банята с нови плочки за единия секс. Тя отказала... будала. 8-)

Ооо, тия предложения най-ги обичам. :lol:

БожиятАгнец
03-25-2012, 16:17
Според мен е програмист. :Д

Като нищо...:lol:

БожиятАгнец
03-25-2012, 16:19
Oф, трябва да си премахна "вика" и "та" от речника. Гадни паразитни селски думички. 8-)

БожиятАгнец
03-25-2012, 23:38
"Понеже завърших сега първата си година в университета, в Англия, и като отидох там викам си, като нямам какво да говоря ще ги питам за зодия, питах едно момиче каква е, и отговорът ме шокира: "Ъ...не знам, зодиите популярни ли са в България?"...след това като поразпитах, момчетата реагираха много отрицателно от рода на "Никой не го ебе за тия глупости, никой не вярва, доказано е, ала бала, глупаво е да говориш за това". И си казах, ми ок, може и така да е, и лятото като се върнах тука, всяко ново момиче с което изляза едно от първите неща, които ме пита е "каква зодия си"........ "

Оооо, значи ще се местя в Англия! 8-)

БожиятАгнец
03-26-2012, 00:29
Тия телефонни разговори са много уморителни...Ще си лягам след малко. :>

БожиятАгнец
03-26-2012, 17:21
Еха...Небето е толкова красиво...Светло синьо, луната е в първа четвърт и виждам две прекрасни звезди. Прекрасно е. <3 8-)

bootyboy
03-26-2012, 17:27
излез по пиче и се наслаждавай на нощното небе и то ще се радва на твоето пиче

БожиятАгнец
03-26-2012, 17:50
излез по пиче и се наслаждавай на нощното небе и то ще се радва на твоето пиче

Тц, това го правя само лятото.

SuckIt
03-26-2012, 17:56
Тия дни трябва да ти прочета темата....////

bootyboy
03-26-2012, 17:57
ЩОТО ПИЧЕТО И Е ИНТЕРЕСНО

SuckIt
03-26-2012, 17:58
^Ама точно заради това.../////

PainMonopoly
03-26-2012, 18:11
"Понеже завърших сега първата си година в университета, в Англия, и като отидох там викам си, като нямам какво да говоря ще ги питам за зодия, питах едно момиче каква е, и отговорът ме шокира: "Ъ...не знам, зодиите популярни ли са в България?"...след това като поразпитах, момчетата реагираха много отрицателно от рода на "Никой не го ебе за тия глупости, никой не вярва, доказано е, ала бала, глупаво е да говориш за това". И си казах, ми ок, може и така да е, и лятото като се върнах тука, всяко ново момиче с което изляза едно от първите неща, които ме пита е "каква зодия си"........ "

Оооо, значи ще се местя в Англия! 8-)

Хубавото е, че и в БГ предимно някви лигли и/или чалгарки вярват в зодиите...

БожиятАгнец
03-27-2012, 04:27
Докато се наканя да спя то стана светло... Но пък наваксах с Калифорникейшъна (реално никога не съм го следяла и съм гледала само първите епизоди 8-)), принципно Духовни не е мой тип, но в последните излезли епизоди му признавам, че си е оформил много хубаво тяло. 8-)
Иначе, 'Ханк' не ми допада, като персонаж. Ако не беше писател и съответно не боравеше добре с думите, и нямаше бонусите към това (коли, пари, къщи, слава) нямаше да има и жени. И май се води огромен хубавец, което пък въобще ме разколебава дали боравенето му с думите има връзка с успеха му с жените. Действа, като всеки друг... Иначе в този герой ми допада безрасъдието и непукизма. Който всъщност май го няма, той е някакъв много гузен и силно емоционално ангажиран смотаняк. 8-)
Почнах и аз, като бабките със сапунките. 8-)
Ама така ми се спи,а вече няма и за кога.
Не мога да свикна, че сме с един час напред...
Пломбата ми започва да се преебава...Боже, аз дори не дъвча от онази страна, как стават тия работи? Но пък тая пломба поне си седи вече няколко години, не като на онази путка, дето ми остави дупка в пломбата. Кой идиот оставя дупка в пломба? Е, естествено, падна половината и на всичкото отгоре боли. Хе-хе... 8-)

БожиятАгнец
03-27-2012, 04:30
ЩОТО ПИЧЕТО И Е ИНТЕРЕСНО

Определено. Не знаеш колко часове, приятно съм пропилявала да му се възхищавам. 8-)

БожиятАгнец
03-27-2012, 04:30
Тия дни трябва да ти прочета темата....////

Заповядай, когато поискаш. 8-)

БожиятАгнец
03-27-2012, 04:32
Хубавото е, че и в БГ предимно някви лигли и/или чалгарки вярват в зодиите...

Така е. А те все едно верно нещо знаят/разбират от това. :lol:

montana6
03-27-2012, 05:41
Така е. А те все едно верно нещо знаят/разбират от това. :lol:

Лошо няма да вярват в зодиите. Това може да ни е само от полза на нас мъжете, щото имаме още 1 тема за разговор, докато зарибяваме. 8-)

БожиятАгнец
03-27-2012, 06:07
Лошо няма да вярват в зодиите. Това може да ни е само от полза на нас мъжете, щото имаме още 1 тема за разговор, докато зарибяваме. 8-)

Да, ама между това да "вярваш в зодиите" или хороскопа по БТВ, и това да се интересуваш (разбираш) от астрология има разлика.
Иначе, Пейн вече каза какви момичета могат да се забиват с такава тема (освен, ако не можеш да кажеш нещо изключително оригинално - тогава може и други). Вие, по тази логика, можете да ни зарибявате и на тема кръвна група. :lol:

БожиятАгнец
03-27-2012, 21:50
Значи, облякох си (вече) любимата риза и усетих, че има нещо в джоба й, викам си, че ще извадя нещо много глупаво/маловажно и бръкнах вътре. Какво намерих? 40 лева. 8-) Нямам си и на идея от къде ги имам, и от колко време са там, но е много готино. 8-)

NightGuardian
03-27-2012, 21:52
http://i.imgur.com/tqugo.jpg

БожиятАгнец
03-29-2012, 13:16
Вчера изкарах супер готината бохемска вечер, сега се събуждам, а след половин час имам среща. Не мога да повярвам колко бях Дзен вчера, толкова, че се гордея със себе си. Естествено, сега почти нищо не е останало от това и кипя от енергия, чувствам се, като заек (или вибратор - и двете ги асоциирам с батерии).Или си лъв, или не си. 8-)
И се умирам да ви разкажа сънят си, защото беше много шантав, но нямам време.
Така... Обичам ви. Кур за социалното програмиране. :lol:

NightGuardian
03-29-2012, 13:18
подарък една стабилно свита 120ка (http://i.imgur.com/rS1WS.jpg)

БожиятАгнец
03-29-2012, 21:19
подарък една стабилно свита 120ка (http://i.imgur.com/rS1WS.jpg)

Ооо, благодаря ти! Днес пуших една такава, беше много хубаво. После ядох торта. 8-)

Та, сънят ми...Вече забравих първата част, затова започвам от втората. Значи, бях в Борисовата с някакви хора и трябваше да ходя с някого да вземем пушене. Бях изпила няколко бири (и наистина и в сънят си) и изведнъж осъзнавам, че този човек е азиатец. И започва да ми обяснява някакви неща за японците и техните жени как били много студени и срамежливи, та затова ме харесвал.Даде ми чадел, един огромен спейсбек наполовина пълен. Сваляше ме, аз му казах, че съм...Предубедена? Да, май използвах тази дума. Той ми каза, че няма проблем и че и при него е така. Тогава реших, че явно не е разбрал какво искам да кажа, но после се качихме в някаква кола и почна да говори колко некадърен е шофьор е защото е от азиатски произход и...Все неща в този дух. Беше странно. Определено. После става неадекватно и безсмислено. В крайна сметка нищо не правих с него в сънят си.
Дейба тия расистки сънища. :lol:

Днес за първи път се ебах (по-ми харесва от 'чуках') на стол за пиано...Не беше зле. После даже ми и посвири. Хареса ми спонтанноста и увереността му, радвам се, че започва да развива такива качества.

Радвам се, че спрях да контактувам с онова същество, надявам се да е схванал намека. Макар, че имаше едно нещо в него, което беше много хубаво. 8-)

Не ми се спи. Днес, когато си чистих стаята (то мойто все едно е чистене) и видях колко съм изпила почувствах смесица от гордост и (само)съжаление.

Но вчера беше хубава вечер.

Ще ям торта и ще чета. <3

NightGuardian
03-30-2012, 14:06
Ламба виж се , ако беше hip-hop bitch :Д Г/Д така щеше да си. Не знам ,ама разбиваш :D :D Изслушай се. :lol:

A Juicy J колко е голям , няма смисъл да говоря.


http://www.youtube.com/watch?v=6TzkHicCWYg

montana6
03-30-2012, 22:19
Днес за първи път се ебах (по-ми харесва от 'чуках') на стол за пиано...Не беше зле. После даже ми и посвири. Хареса ми спонтанноста и увереността му, радвам се, че започва да развива такива качества.

Радвам се, че спрях да контактувам с онова същество, надявам се да е схванал намека. Макар, че имаше едно нещо в него, което беше много хубаво. 8-)

Тц-тц-тц, много музикална си станала, бре! :D

Иначе толкова ли е зле това същество, че да има само 1 хубаво нещо (а то какво е бтв)? 8-)

NaOH
03-30-2012, 22:32
Кво става, Джес? 8-)

БожиятАгнец
03-31-2012, 18:55
Тц-тц-тц, много музикална си станала, бре! :D

Иначе толкова ли е зле това същество, че да има само 1 хубаво нещо (а то какво е бтв)? 8-)

Да, бе. После минава някво куче и пичът вика, че то се връща от урок, "Как мина урока по пиано?Не, бе, на кучето...За тебе знаем." 8-) Беше някво готино. 8-)

А онова същество...Има потенциал в него (лошото е че във всеки виждам) и ще е много вървежен при повечето девойчета, дето са по-контракултура. Мен вече не ми се занимава с (емоционално) моделиране на момченца, които реално погледнато са ми батковци. :D Не е лошо дете, но ме дразни. Иначе..И преди съм коментирала. Едно дебело и дълго несексуално нещо. :lol:

Като стана въпрос за момченца, сънувах някъв откачен сън пак.
Предистория: Имах един бивш, уана би нацист, ли скинар, к'во беше... 8-) Та, му подарих една свастика с още някакви работи, много готина изработка, уж да си го държи за ключодържател. Той си го носеше на вратът. 8-) После приятелите му ме скастриха, че развалям малкият им пацифист..Хауевър.
Сънят: Чувам, че баба ми си говори с някакви мъже, отварям куненската врата и гледам бившият (горният) и сегашният си говорят.
-Абе, мани тая е няква откачена.
-Да, бе, скивай какво ми подари - вади свастиката - на кой нормален човек му хрумват такива неща?
-Аууууу, ужас! Не знам как си я търпял.
И баба естествено им приглася "Аааа, тя Джеси, е много еди-к'ва си, от нея човек няма да стане."

Не си спомням после какво стана. :lol:

БожиятАгнец
03-31-2012, 19:01
Кво става, Джес? 8-)

Оооо, Даньо, как сме? <3
Какво да става? Купонясвам, като рок звезда, преди да се наложи да се стягам. 8-) Положително, пролетно, готино такова ми е. 8-) Чух, че си в Ирландия.(?) Ако правилно съм разбрала, можеш да разкажеш малко за елфите, детелините, готините червенокоси жени и пияниците. 8-)

БожиятАгнец
04-01-2012, 12:05
Искам да се гръмна! Никога повече няма да пуша преди да заспя...Не, лъжа. Но сънувах нещо много..Боже!

Естествено не помня добре първата част. С някви хора празнувахме някво нещо...Те бяха оставили някъв чесън и исках да ям няква лютеница с тоя чесън. Обаче идва някво момиче, дръпва ме в някакъв асансьор и май бяхме откраднали нещо. Момичето си сваля косата - перука, оказва се някакъв мъж. Почвам да обяснявам как съм мислела, че само аз съм била маскирана, а то к'во се оказва. Май бяхме в някакъв мол, а на мен много ми се пикаеше и отиваме към тоалетните и се возим на ескалаторите, седнали върху тях. Мъжът си слага перуката и ме избутва от женската тоалетна, влизам в тази за инвалиди, защото много ми се пикаеше. Тоалетната беше ужасна, и беше много странна. Та, изпиках се и отпред ме чакаше някакъв охранител. Каза ми, че знае коя съм и се опита да ми направи нещо..Не си спомням какво точно, май да ме прегърне. Избягах и се озовах в някаква кухня, много готина кухня всъщност. Там се гонехме известно време, докато не влезнаха някакви хора - мъж и жена, и те в униформи. Казаха, че този не е истински охранител и тамън си викам, че всичко е свършило, тоя ги дръпна и им каза нещо. Те почнаха да ме гонят с него и когато щеше да ме хване ми каза, че няма какво да направя...Тогава се сетих, че е логично да го нараня. Взех един тиган и го ударих няколко пъти по главата. Мъжът и жената май с еопитваха да го свестят, а аз почнах да бягам. Тичах изключително бавно (в сънищата си не мога да тичам) и стигнах до една врата, отворих я и там имаше някакво русо момиче, излегнало се на легло и правеше нещо на на някакъв компютър. Върнах се в кухнята, онзи се свестяваше и аз пак го ударих. Другите хора ми казаха, че този път ще е в безсъзнание само 6 минути. Казах на мъжът да го държи и почнах да бягам отново. Пак тичах отчайващо бавно.. Затова влезнах в стаята на момичето. Питах я дали може да се скрия при нея, а тя каза, че не й пука. 8-) Повъртях се там и влезна някакво момиченце, оказа се, че сме се познавали от празненството от първата част на съня. Казах й че в такъв случай трябва да я прегърна. Прегърнах и русото момиче, а накрая се прегърнахме трите заедно. :lol: Влезна някаква жена с още едно момиче. Била ми учителка.. 8-) Започнах да й обяснявам какво е станало и как този човек ме преследва. Тя каза, че аз съм си виновна и няма какво да направи. Почнах да викам, че този ненормален човек всеки момент може да влезне и да се опита да ме отведе. Тя отговори, че няма какво да направи и че този "ненормален човек" е баща на дъщеря й. Напсувах я и й казах, че не ми пука кой е, и че просто искам да се махна от там. Тя продължаваше да ми говори разни глупости, накрая взех един пепелник и й го хвърлих в главата. Тя ми каза "Абе, знаеш ли колко струва този пепелник? 400 паунда!", аз почнах да крещя "А, аз? Аз колко струвам? Колко струва животът ми?", тя ми отговори "90 стотинки" и всички почнаха да се смеят. :lol: :lol: Разбих й пепелника в главата. Тя не беше затворила вратата, затова отидох и го направих сама. Зад врата се криеше някакво много готино момче (един такъв висок, с тъмна коса и сини очи, и някъв много мъжествен). 8-) Но нямах време за него - видях,че хладилникът се движи - имаше някой вътре. Отворих го и там бяха мъжът и жената от по-рано. Явно онзи мъж се беше свестил. Чух стъпки и попитах момчето как точно се беше скрил зад вратата, за д аго направя и аз, та ако влезне онзи да не ме види. Момчето отвори вратата и ми показа как да застана - действително така никой в стаята не ме виждаше. Целунах го няколко пъти, после тръгнах да му разкопчавам ципът....И тогава шибаната, тъпа котка ме събуди.
Тъпата котка спи от над 24 часа вече, стана само, за да яде веднъж. Аз от друга страна реших веднъж да спя и трябва да ме събуди. И то на най-готината част от целият неадекватен, шибан сън. Дейба.

БожиятАгнец
04-01-2012, 23:40
Днес, в центъра на София, ама баш в центъра, в един вход, в една пощенска кутия намерихме...Наркотици. Не, че ставаше за нещо, освен за нов СПИН/хепатит. Но просто..Бях на онова място за първи път, виждах входът за първи път също, много харесах пощенските кутии и исках да видя някоя от вътре...И го намерих. Отворих точно тази в която беше. Да го приемам ли, като знак? :lol:

MaLyKoLiU
04-02-2012, 00:02
Било е знак да го изшмъркаш на един път всичкото :D

Wax
04-02-2012, 05:26
Пък и можеш да я продадеш, и с кинтите така доволно биричка, водка и друг алкохол :lol:

БожиятАгнец
04-02-2012, 18:48
Хора, един шприц, стар и белязан (демек някой си я използва редовно сред други хора), наполовина пълен. Ако беше на някой доверен - да, ама на непознат...Айде, не. :lol: Т'ва може да го купи само някой много отачаян наркоман..Ама много отчаян. И нямаше да изкарам толкова пари, че да има и за бира, и аз водка и за кура ми Янко.

Сънувах възможно най-готиният сън. Толкова готин... Ох! Но не мога да ви разкажа. 8-)

PainMonopoly
04-02-2012, 22:09
Но не мога да ви разкажа. 8-)Защо?..................

БожиятАгнец
04-02-2012, 23:04
Защо?..................

Участват съфорумници. 8-)

NaOH
04-02-2012, 23:53
Оооо, Даньо, как сме? <3
Какво да става? Купонясвам, като рок звезда, преди да се наложи да се стягам. 8-) Положително, пролетно, готино такова ми е. 8-) Чух, че си в Ирландия.(?) Ако правилно съм разбрала, можеш да разкажеш малко за елфите, детелините, готините червенокоси жени и пияниците. 8-)

Уморени сме, цял ден моделираме една мацка и главата ми ще изпуши :(
Кво стягане бре, я давай само купончета, сега му е времето :Д
Замени 'Ир' с 'Фин' и ще получиш правилен отговор. Елфи няма, но има елени. Червенокоси няма, но русокоси бол <3 Но ти си по-яка от всичките русокоси наведнъж! А пияници... Е, и те трябва да са в нещо по-добри от нас :D

БожиятАгнец
04-06-2012, 03:11
Уморени сме, цял ден моделираме една мацка и главата ми ще изпуши :(
Кво стягане бре, я давай само купончета, сега му е времето :Д
Замени 'Ир' с 'Фин' и ще получиш правилен отговор. Елфи няма, но има елени. Червенокоси няма, но русокоси бол <3 Но ти си по-яка от всичките русокоси наведнъж! А пияници... Е, и те трябва да са в нещо по-добри от нас :D

МОделиране на мацки? 8-) Просвети ме за какво става на въпрос.
Ооо, Финландия! Още по-добре! Разказвай всичко, от А до Я! 8-)


Но ти си по-яка от всичките русокоси наведнъж!

http://media.tumblr.com/tumblr_m1x0awnrpk1r8okgb.png

БожиятАгнец
04-06-2012, 03:11
Уморени сме, цял ден моделираме една мацка и главата ми ще изпуши :(
Кво стягане бре, я давай само купончета, сега му е времето :Д
Замени 'Ир' с 'Фин' и ще получиш правилен отговор. Елфи няма, но има елени. Червенокоси няма, но русокоси бол <3 Но ти си по-яка от всичките русокоси наведнъж! А пияници... Е, и те трябва да са в нещо по-добри от нас :D

МОделиране на мацки? 8-) Просвети ме за какво става на въпрос.
Ооо, Финландия! Още по-добре! Разказвай всичко, от А до Я! 8-)


Но ти си по-яка от всичките русокоси наведнъж!

http://media.tumblr.com/tumblr_m1x0awnrpk1r8okgb.png

БожиятАгнец
04-06-2012, 03:17
Баба прави вареники с картофи и като са готови ще си сложа сметана, и ще е много вкусно... 8-)
Не можах да спя, може би, защото съм прекалено щастлива.
Исках да напиша нещо, но забравих, така че ще спра до тук. 8-)

БожиятАгнец
04-06-2012, 09:05
Съвет от мен: Ако си правете маска с кисело мляко (и/или други лайна) никога, ама НИКОГА, не стойте цяла нощ с нея. Косата ми мирише на...Боже! И няма измиване, няма парфюм, няма балсам, няма сила на светът, която да премахне миризмата . Никога не го правете. 8-)

Днес вече два пъти ми честитиха рожденият ден...Което е мило, но той не е днес. 8-)

Да не забравя... Значи, трябва да си купя рициново масло и хининова вода. Ммммм...И два пъти в седмицата или на всеки три дни да си правя кур с тривитаминола, веднъж в седмицата с рициновото масло и всеки ден с хининовата вода. След два месеца да направя почивка от тривитаминола (за месец), но да го заменя с рициновото масло, демек с него два пъти в седмицата и може би да намаля хининовата вода до три пъти в седмицата... Хм. Ако до три месеца не ми поникнат поне десет сантиметра се бръсна гола глава, приемам будизма и ставам едно със Сакия Сина, отдавайки остатъка от живота си на отшелничество и духовно развитие.
Все пак имам готина схема, ако не стане с нея само Буда може да ми помогне. :lol:
Като почна да пише в гугъл "хининова вода качествена.." и стигна до "мар..." (за марка) излиза "марихуана". "Хининова вода качествена марихуана" - да, в общи линии това е планът. 8-)

Отивам да опитам за последно да си измия косата, преди млякото да се загнезди и да започне да гние/ферментира - тогава ще стане още по-зле. :lol:

БожиятАгнец
04-08-2012, 07:34
Оооо, толкова съм щастлива. Обичам ви. <333

NightGuardian
04-08-2012, 07:46
dsaxdsadasfstgrqwe12312 3213 312312

PainMonopoly
04-08-2012, 09:10
Честит рожден ден, ламбе :D

DarkTemplar
04-08-2012, 11:17
Жива и здрава, по-малко филми и да постигнеш квото искаш. ;)

Naive
04-08-2012, 18:53
Честит рожден ден, Джеси. :Д

MaLyKoLiU
04-08-2012, 20:46
ЧъДъРъ !

Ewok
04-08-2012, 21:26
Честит рожден денн :>
И един важен въпрос - на колко години ставаш? :Д

ohluv
04-08-2012, 21:38
ЧеРеДе жива,здрава,права и корава,от секс,пиеьнье и пушьнье да не се отървеш

БожиятАгнец
04-10-2012, 19:53
Оооо, тайфа, благодаря ви, да ви се връща! <3333



И един важен въпрос - на колко години ставаш? :Д

Ееее, не се научихте, че не ща да го коментирам из форума. :D Миналият път (ако не се бъркам) ми позна набора, ще успееш да го изчислиш. 8-)
(Т'ва е обществена тайна, все пак... 8-) )

ohluv
04-10-2012, 19:55
92-93 набор

PainMonopoly
04-10-2012, 22:04
Във форума нищо не остава скрито-покрито. Все пак си имаш работа с опитни и закоравели столкъри и ноулайфъри. :D

Ewok
04-10-2012, 23:09
ох, да, вярно :д
еми честито значи, хаха 8-)

NightGuardian
04-10-2012, 23:10
18?

Браво , пораснала си. :D

Виж кво виждам напушен , пращам ти я направо на РД-то

http://store.picbg.net/pubpic/65/3B/0844dd0a6c56653b.jpg

NaOH
04-11-2012, 05:41
Жеситу е яко лапИ, нея няма да я барате, че ше има бой!

Жес, пожелавам ти честит рожден ден малко на патерици (не съм видял :С), нека да си щастлива, усмихната и позитивна, всичко друго ще си дойде на мястото :-)

БожиятАгнец
04-11-2012, 11:18
Във форума нищо не остава скрито-покрито. Все пак си имаш работа с опитни и закоравели столкъри и ноулайфъри. :D

Абе, нямам нищо против, стига да не сава публично. :D

БожиятАгнец
04-11-2012, 11:26
18?

Браво , пораснала си. :D

Виж кво виждам напушен , пращам ти я направо на РД-то

http://store.picbg.net/pubpic/65/3B/0844dd0a6c56653b.jpg

Толкова е красиво... Обаче т'ва момиче разваля всичко. 8-)

БожиятАгнец
04-11-2012, 11:30
Жеситу е яко лапИ, нея няма да я барате, че ше има бой!

Жес, пожелавам ти честит рожден ден малко на патерици (не съм видял :С), нека да си щастлива, усмихната и позитивна, всичко друго ще си дойде на мястото :-)

Мерси, мерси.Подобно и на теб. 8-)

Wax
04-12-2012, 09:53
http://store1.data.bg/baiganiopld/Produce2.gif

Можеше и по-добре :lol:

NightGuardian
04-12-2012, 10:02
Толкова е красиво... Обаче т'ва момиче разваля всичко. 8-)

http://store1.data.bg/baiganiopld/Produce2.gif

Ewok
04-12-2012, 10:03
Хахаха, добре се е получило 8-)

БожиятАгнец
04-12-2012, 10:16
http://store1.data.bg/baiganiopld/Produce2.gif

БУАХАХАХАХАХАХАХА! :lol: <3

БожиятАгнец
04-12-2012, 10:51
С'я на шибаният им съвет, ако не ми одобрят молбата ще им пръсна гъзовете. Не ща да ми отиде още една година по дяволите и да завърша на двейсет и кусур шибаното образование. 8-)
Но ще е яко другите да завършват висше, а аз средно..Ще се чувствам специална. И ще ми казват, че съм специална. 8-)
"Ти си отиди във вечерното, там ще ти е най-добре"...А ти си се върни в дупката от която изпълзя/ада и ще ми е най-добре.
Всъщност догодина може да отида там. Обичам бременните си наборки. И циганите, и наркоманите, и ретардите. Ще се впиша идеално. 8-)
Мамка му, закъснявам. 8-)

БожиятАгнец
04-14-2012, 11:35
Сънувам някви странни и неадекватни неща тия дни...

Иначе вчера, като се напуших реших да влезна в омегле, щото от отдавна не съм го правила и се получи някво готино. 8-)

You're now watching two strangers discuss your question!
Question to discuss:
Have you taken Bear Grylls as your personal lord and savior?
Stranger 1: yes
Stranger 2: i do not like pee
Stranger 2: i like shit
Stranger 1: lol^
Stranger 2: yes its true i like you stranger
Stranger 1: black and yellow black abd yellow
Stranger 1 has disconnected

8-)

БожиятАгнец
04-14-2012, 11:39
13 градуса, които се усещат, као 15, максимална температура за днес 20 + дъжд. Обичам такова време! Дано да остане такова цял ден. Но се чудя черният или шареният чадър да си взема. Много харесвам черно и чадърът е някъв готин, такъв сгъваем, ама другият е с цветовете на дъгата и почти го откраднах...Не знам, това са прекалено сложни работи. :lol:

БожиятАгнец
04-14-2012, 11:57
Градууушка! Толова е красиво...И котито влезна да спи в шкафа. <333

БожиятАгнец
04-14-2012, 14:50
http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=20&weekday=tue

Всеки път...Всеки път. Всеки шибан път!

БожиятАгнец
04-15-2012, 12:34
Добре, де...Гледам/слушам си някъв клип във вибокс и забелязах това отгоре - http://ced.sascdn.com/diff/363/1605997/728x90_1000n.jpg Въобразявам ли си или е много..Хммм...Крийпи? Тези неща от ляво и дясно са се втренчили в теб и те гледат в очите. 8-) И там има някви птички и те всякаш са вързани на конци. Много е болно. :lol:

NightGuardian
04-20-2012, 13:46
Да уважим темата специално за Ангеца! Колко ли съфорумници осъзнават какво богатство държи човека в ръката си ?

http://i.imgur.com/SIZpc.jpg

Wax
04-20-2012, 14:02
Дивачка? :lol:

NightGuardian
04-20-2012, 14:54
Ако ходя на такова парти , бих поканил Агнеца. :D

http://www.youtube.com/watch?v=3rhDC0yGZJE

Ще е доста по-голямо мазало от всякъде където съм бил. :lol: