PDA

View Full Version : Просто споделям..



JustListen
03-12-2012, 11:28
Не съм дошъл тук за да споделям как ще се самоубивам заради поредната. Тук съм за да споделя моята мъка която трае вече 3 години. От цели три години харесвам едно момиче и все още не мога да и го кажа. Опитвал съм се, но не става. Винаги когато я видя ми става едно хубаво и се изчервявам целия. Още по-трудно за да станем гаджета е, че тя си има приятел. Завиждам му, да е с толкова добро, красиво и умно момиче ме побърква психически и физически. Оставих фитнеса настрана заради моите мъки. Не виждам промяна от последните 3 години, която да покаже някакъв напредък в любовта ми. От това време не мога да си харесам друга и просто само тя ми е в главата. Мъча се толкова време и поне след време няма да я виждам. Може да ми мине от това, че не я виждам, но все пак си имам фейсбук и скайп където я имам в абонати и всеки ден се чудя какво да правя. Не е нужно да ми давате съвет или да ми хейтвате темата. Тук съм само за да споделя. Мерси за вниманието.

vpowerrr
03-12-2012, 11:43
Няма да ти хейтвам темата, няма да ти давам и съвети, само и аз ще споделя какво мисля.
Ти си се сдухал бе човек. Толкова ли е трудно да се вземеш в ръце и да преодолееш това овлечение? Виждаш, че нещата не стават, гадно ти е и същевременно нищо не правиш. Осъзнаваш ли колко е тъпо т'ва? И на колко си? За 3 години хич ли не ти е дошъл акъла, че да загрееш това-онова? Като си има и приятел хептен са се скапали нещата. Вземи се осъзнай и не си споделяй мъката по форуми ами се оправи, че така ще рухнеш психически в съвсем скоро време.
баси..

bwef
03-12-2012, 13:46
Fuck that bitch !

umri
03-12-2012, 15:01
Обичай си я. Явно не можеш да го промениш, а и не искаш. Това, обаче, какво общо има с факта, че ти не се занимаваш с други? Занимавай се. Излизай с други, целувай други, чукай други.. кво толкова? И в двете ситуации печелиш ти, щото ако някоя от тия, с които излизаш се опита да те прецака, няма да си наранен, а дори и да си, ще е в много малка степен. Другата положителна ситуация е, че измежду тези, с които ще излизаш може да се появи някоя, в която да се влюбиш и да забравиш несподелената любов, или ако не я забравиш, то най-малкото ще мислиш значително по-малко за нея. И в двете ситуации печелиш.

anonymous708973
03-12-2012, 17:36
Излизай с други, целувай други, чукай други.. кво толкова?

Много грубо, в мен се обажда малкото момиченце иззад розовите очила. Ама е правилно, де.

TheBeliever
03-12-2012, 17:59
Не виждаш напредък. А какво си направил, за да постигнеш напредък?

Имам усещането, че си се предал преди битката.

JustListen
03-13-2012, 14:23
Дори и да се опитам да проведа разговор тя удря пълен игнор.

БожиятАгнец
03-13-2012, 14:57
А на колко си годинки?

пAteNцЕ
03-13-2012, 15:01
мале колко отчаяно звучи автора...човече съсипваш се така бе!

iziskanmladej88
03-13-2012, 15:37
колкото по-бързо се отървеш от идеята, че тя е единствената за теб, толкова по-скоро ще си върнеш живота.

JustListen
03-13-2012, 15:42
Всеки би бил отчаян при такава ситуация, най-добре да послушам съвета на iziskanmladej88

balu4ka
03-13-2012, 17:22
Според мен ,времето лекува.Но ,при теб май има обратният ефект,все пак е имало много вариянти в които да споделиш чувствата си към нея,нали?Защо не си ги ползвал?!(страх от отхвърляне,може би).Вземи се стегни и се хвани в ръце,иначе никога няма да вземаш важните решения в живота си!

Angeleyes
03-14-2012, 15:44
Пич време ти е да се престрашиш или действаш или не сам избираш, ако я желаеш толкова колкото казваш значи нищо не губиш, ако се пробваш, ако не здраве да е. :)

forside1
03-16-2012, 09:39
В тоя живот за да оцелееш, трябва да си силен. Това толкова ли е трудно да се разбере. Стоиш във вас и се сдухваш по цял ден, сигурно приличаш на мишка вече. Излез на вън, светът е огромен и пълен с възможности. Докато ти се сдухваш, момичето си прави кефа с приятеля и това е. Може да се обичат истински, от този факт няма да ти стане по-леко ама това е живота. Бъди силен и се вземи малко в ръце.