PDA

View Full Version : Помощ!Съвети?



jjuussttmmee
03-12-2012, 12:19
Здравейте, моят проблем е като на почти всички.Както се казва "харесвам" моята както тя ме нарича "НДП"-най добър приятел, но тя харесва едно момче, много пъти съм се опитвал да й кажа, но когато и да е тя говори за въпросното "момче" което харесва и просто не ми се получава!Някой от вас със сигурност ще кажат "тос е някъф измислен", но както и да е.М\у другото аз съм момче.ПОМОЩ!!!

dimitar_ak
03-12-2012, 13:20
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm

Ти си на приятелската стълба. Почти е невъзможно да минеш вече на другата. Опитай, но може резултата да не ти хареса.

jjuussttmmee
03-12-2012, 13:27
Чесно да ти кажа отговора ти много,много не ми хареса! ;(

Chacho
03-12-2012, 13:28
Отдръпни се малко, замисли се за всичките начини по които би я чукал и когато контактувате, демонстрирай точно тези намерения. Може и да не ти откликне, но трябва да разбере, че ако ще се доближи до теб, ще трябва да се опари.

Но най-вероятно ще те отреже

bwef
03-12-2012, 13:33
кажи `и директно без увъртания

jjuussttmmee
03-12-2012, 15:55
Отдръпни се малко, замисли се за всичките начини по които би я чукал и когато контактувате, демонстрирай точно тези намерения. Може и да не ти откликне, но трябва да разбере, че ако ще се доближи до теб, ще трябва да се опари.

Но най-вероятно ще те отреже


:D :D :D Аз не искам да я чукам! :D :D :D

jjuussttmmee
03-12-2012, 15:55
кажи `и директно без увъртания

Най-вероятно така ще стане!

Your.Passion
03-12-2012, 16:09
Страх те е от отговора и ,нали ??! .. Просто и кажи направо без да увърташ ..

fluffy_^
03-12-2012, 16:32
Знаеш ли какво братле = ) Най-добре следващият път като тя почне да говори за него и кажи че ти я харесваш от много време през тва време гледай в земята някво саднато..може да ти свучи странно но на нея би трябвало да и стане гадно все пак ти да я харесваш и тя да ти говори за друго момче ще и стане неудобно..немога да го измисля нататък ;д садбата да те води :)

qkakukla2
03-12-2012, 16:38
Не, първо и давай знаци. Ако приятел ми каже без да увърта тези думи, отначало няма да мога да си го представя, ще ми трябва време, за да помисля какво искам. Според мен в твоя случай няма да постъпиш правилно, но все пак твое си решение. . .

Chacho
03-12-2012, 18:23
А кво искаш да я правиш бе момче? Да те кърми? Стегни се малко, жена е, дай й малко мъжко. Ако бях на нейно място, щях да ти се обидя, ако ми кажеш, че не искаш да ме чукаш.

djipsito
03-12-2012, 19:03
Знаеш ли какво братле = ) Най-добре следващият път като тя почне да говори за него и кажи че ти я харесваш от много време през тва време гледай в земята някво саднато..може да ти свучи странно но на нея би трябвало да и стане гадно все пак ти да я харесваш и тя да ти говори за друго момче ще и стане неудобно..немога да го измисля нататък ;д садбата да те води :)

Тва е тъпо, най-много да почне да го съжалява и като почне да се обърква, ще спре и да се вижда с него, просто от незнание как да се държи и как да говори, за да не му е гадно.

Така де, с две думи единственото чувство, което ще предизвика е тя да го съжалява. Не разбирам ква е логиката и на двамата да им е гадно..

jjuussttmmee
03-13-2012, 11:19
А кво искаш да я правиш бе момче? Да те кърми? Стегни се малко, жена е, дай й малко мъжко. Ако бях на нейно място, щях да ти се обидя, ако ми кажеш, че не искаш да ме чукаш.

:D:D:D Аз съм на 13. :D:D:D

jjuussttmmee
03-13-2012, 11:23
Страх те е от отговора и ,нали ??! .. Просто и кажи направо без да увърташ ..

Точно!Страх ме е, ако й кажа, може и приятели да не останем.

valdesbg
03-13-2012, 11:24
Щом си на 13 си учи уроците. Зелен си за гаджета още.

jjuussttmmee
03-13-2012, 11:33
Щом си на 13 си учи уроците. Зелен си за гаджета още.

Щом няма да напишеш нищо смислено, не пиши нищо!!! ;)

valdesbg
03-13-2012, 11:50
Ако моя отговор не е това, което ти се иска да чуеш... това не е мой проблем. Още повече че няма да ти подхранвам глупавите илюзии за това как света работи. По принцип мога да ти напиша чаршафа, който води до поста ми по горе, но предвид че си зеленичък още - няма да го разбереш.

jjuussttmmee
03-13-2012, 12:24
Ако моя отговор не е това, което ти се иска да чуеш... това не е мой проблем. Още повече че няма да ти подхранвам глупавите илюзии за това как света работи. По принцип мога да ти напиша чаршафа, който води до поста ми по горе, но предвид че си зеленичък още - няма да го разбереш.

Ае може да не спамиш повече. ;)

Chacho
03-13-2012, 14:55
С времето ше се научиш.

anonymous708973
03-13-2012, 17:10
Може и да не ти откликне, но трябва да разбере, че ако ще се доближи до теб, ще трябва да се опари.


...

Малък си, драги, затова няма как да приложиш тия номера. Запомни, че трябва да си показваш намеренията от самото начало, не изведнъж да се сетиш, че я харесваш и да пробваш някви номера. Загубена кауза си е.

w0sh
03-13-2012, 17:19
Вероятно си грозноват или килограмите ти в бъдеще ще те доведат до прякора "волния Уили"

jjuussttmmee
03-14-2012, 12:48
Вероятно си грозноват или килограмите ти в бъдеще ще те доведат до прякора "волния Уили"


Чоек ;дд, ти с акъла ли си си???

Angeleyes
03-14-2012, 15:55
Човече време е да и го кажеш пък или стане или не стане... :)

NomNomNom
03-14-2012, 16:19
Чоек ;дд, ти с акъла ли си си???

Значи не си достатъчно готин/секси/богат за нея.
Стани леко бед гай и ще й стане интересно.
Де да знам, игнорирай я, говори за твоите забивки, може и да заревнува.
Примерно, от моята френд зона се излиза така //преди имах приятели, колкото и странно да звучи.
Като чуех, че някоя го забива/харесва - директно минаваше на другата стълба :Д

Chacho
03-15-2012, 14:11
Значи не си достатъчно готин/секси/богат за нея.
Стани леко бед гай и ще й стане интересно.
Де да знам, игнорирай я, говори за твоите забивки, може и да заревнува.
Примерно, от моята френд зона се излиза така //преди имах приятели, колкото и странно да звучи.
Като чуех, че някоя го забива/харесва - директно минаваше на другата стълба :Д

Ако те прочете ше стане изкуствен кат кренвирш

flo0pY
03-17-2012, 14:20
Ако те прочете ше стане изкуствен кат кренвирш

Хахаха на скоро четох много за кренвиршите ебаси якото сравнение бтв спам е