PDA

View Full Version : Danabol (метан)



misho1993
03-12-2012, 13:38
Привет,

От известно време обмислям цикъл с метан и сега мисля най- после да пристъпя към действие. За съжаление обаче, информацията за метана, като например - резултати след цикъл, колко качих, колко запазих и т.н. е доста оскъдна. Малко по надолу ще задам своите въпроси, на които ще помоля да отговарят само хора запознати с тренировките и "препаратите" или такива които са вземали. Мисля че е излишно да чета коментари от сорта на "един приятел взе" "ще увиснеш" и т.н.

Прекарах доста време обмисляйки, какви ще са ползите и вредите от подобен цикъл. След време си направих равносметка, че вредата която ще бъде нанесена на на черният ми дроб, няма да бъде нищо особено (с карсил естествено) в сравнение с един алкохолик, който спокойно доживява 80 години, без да сменя дроба(говоря сериозно, нагледал съм се).

Вече 3 години тренирам - лостове, фитнес - заедно и по отделно. Върховата ми форма е била 76 кг на 184см. Маса качвам ужасно бавно, а свалям ужасно бързо.

Храня се сравнително добре:
Сутрин като стана фъстъчено масло с хляб, или макарони, малко по късно протеинова вафла (вместо да ям нещо тестено от баничарницата пред училище, това върши добра работа) По обяд тренировка, след което ям пилешко с ориз/картофи или някаква салата, после лека следобедна закуска (бъркани яйца или някаква салата) за вечеря месо, без значение какво, стига да е по крехко и преди да легна 200гр извара.

В момента съм на 18г по- късно тази година правя 19, имам спад в теглото, като в момента съм 70кг. Урелефяването не ми е проблем, само масата.

Ето и въпросите:

Приблизителното покачване на мускулната маса ще е около? (в кг.)
Приемът на дианаболът е по добре да бъде разделен на дози, или на веднъж?
Дозировката на Карсил-а, как става?
Обикновено карсил, се използва след цикъла, ако го използвам повреме и след, дали ще има разлика и в каква насока ще бъде?
Ако е възможно някой да сподели личните си резултати от подобен цикъл?

Благодаря за отговорите предварително!
ПС: 8 седмичен цикъл 190 хапа.

DownloadVirus
03-12-2012, 16:49
Пророкувам,че ще ти заключат темата.Дано успееш да вземеш някой отговор друг отговор

Моят съвет е,че няма смисъл.При подобна ,така наречена от теб "върхова" форма от 10 кг под ръста първо яж повечко,следи си грамажа и гледай да тренираш 3 пъти седмично с ниска интензивност.

awerw
03-12-2012, 16:58
метан - CH4 ?

svodnika
03-12-2012, 17:03
метана е най-големия боклук който можеш да вземеш много по добре е дека или стромба и карзил

Тарикатче
03-12-2012, 17:13
Така.. Като за начало запомни, че цикъл без тестостерон особенно 1-ви е просто едно голямо прецакване и пълна глупост !!!

Само с метан първият ти цикъл никак не звучи добре ;)

От тоя цикъл ти ще извлечеш максимума от химията.. Със всеки следващ цикъл резултатите ще са по малки.. 1-вият цикъл е повече от задължително да го направиш както хората !! И да извлечеш максимума от химията..

Сега ти какво искаш кажи? Груба маса демек - повече килограми но с повечко мазно и вода.. Или чиста и суха маса (релеф стабилен) но по малко килограми от порядъка на 5-6 запазени ако направиш всичко както трябва..

И само тоя карзил няма да те спаси.. Само с него си за никъде ;)

Варианта за груба маса ти е - енантат (тестостерон) + метан

а за чиста маса ти е - пропионaт (тест) + стромба

Кажи кой вариант те интересува и ще ти обясня как да направиш цикъла ;)

Обаче без протектори и качествено излизане от цикъла няма да направиш нищо.. Няма да запазиш никакви килограми и определено ще се прецакаш от към "здраве"

А черният дроб ще ти е един от малкото проблеми само ;)

И без качествена диета с адски много протеин и качествени тренировки пак си за никъде ;)

Химията не е за всеки ;) Прецени си възможностите и си помисли струва ли си риска ;)

Тарикатче
03-12-2012, 17:14
сводника - дека в 1-ви цикъл на 18? Що направо не му кажеш да си отреже топките? Щото така или иначе след тоя цикъл няма да му вършат работа ;)

redbul2
03-12-2012, 18:01
сводника - дека в 1-ви цикъл на 18? Що направо не му кажеш да си отреже топките? Щото така или иначе след тоя цикъл няма да му вършат работа ;)
Хаааахаха! Много добре написано. :)

hamilcar
03-12-2012, 18:11
засега ще оставя темата, но ще я наглеждам повече.

svodnika
03-12-2012, 18:24
тарикатче луд ли си деката е слаба ако не дека стромба е добре

Тарикатче
03-12-2012, 19:52
:D:D:D Иди се прегледай.... ти знаеш ли изобщо какво е действието на деката? Какво върши в действителност? А за стромбъта какво знаеш? Обоснови се. . Защо деката е "слаба"

С тва, че деката била "слаба" ми става ясно, че си нямаш никво ама абселуютно никво понятие от стероиди !!!

Недей дава съвети, че току виж някои ти повярва . . После няма ти да ревеш вместо него..

DownloadVirus
03-12-2012, 19:56
На ден вземам един грам дека и за тва ръката ми е 2 метра .Точка.

misho1993
03-12-2012, 21:36
@Вирус колко ядене съм изял не можеш да си представиш, нямам нищо против да блъскам пържолки цял ден, всеки ден, да си пия протеинче и тем подобни, но уви не всеки има нужните финанси

@тарикатче няма какво да мисля, видях вече, само с ядене в моя случай не става. Да не говорим, че скоро се сблъсквам с живота - работа и липса на време, та ако искам да имам тяло, трябва да действам сега..
Цикъла мислех да го правя с енантат (тестостерон) целта ми е 80 кг с доволен релеф (да си запазя поне пресата що годе), повече не ми трябва (не че е малко, но не искам и да съм годзила). Но колкото повече се приближавам до началото на цикъла, толкова повече размислям, най- вече заради влошаването на кардио формата след метана.. За това се надявах да пише някой който е вземал такова нещо.. Както и да е, ще съм благодарен ако дадеш малко повече инфо за метан+тестостерон ;)

hamilcar
03-13-2012, 03:35
Имай предвид, че веднъж нарушиш ли хормоналния баланс възстановяването му не е лесно. На 18 години да биеш тестостерон без да имаш професионални цели е почти абсурдно.

Тарикатче
03-13-2012, 04:22
Не.. Бъркаш се.. Точно в тая възраст само и единствено с храна пак можеш да постигнеш прилични резултати ;) Просто не трябва да се ограничен от към финанси.. И да имаш търпение.. Щото за 2 месеца не става :)


1-во ако ще го правиш цикъла си приготви едни 300-400 лв само за храна.. Доста стриктна диета трябва да направиш по време на цикъла.. Иначе ще качиш 4,5 кила мазно и вода и след 3-4 месеца ще си по слаб от колкото преди цикъла ;) тва се отнася и ако не направиш качествено излизане . .

Сега за енантат + метан схемичката ти е ето това -



1-8 седмица тестостерн енантат 500мг. седмично
1-4 седмица метан по 30-40мг. дневно
Протектори - тамоксифен/нолвадекс(половин хап сутрин,половин вечер) , карзил 1:3 ( 10мг. метан : 30мг. карзил)
Излизане - Прегнил 5000/1500/1500 през 3-4дни + клостилбегит ( 7 дена по 2 хапа + 21 дена по 1 хап) + тамоскифен 30мг. дневно за 2 седмици + трибестан/3.бул.ус/екди стийл минимум 30дни. + добавки(протеин,креатин,гл тамин,амино,БЦАА)
Ако се появи сърбеж по гърдите/зърната тамоксифена се вдига на 2хапа дневно.При липса на подобрение дозата му отново се повишава на 30мг. дневно като се добавя и провирон по 50мг дневно.
При този цикъл има възможност в края му да се добави и тестостерон пропионат за 2-3 седмици докато се чака да мине полуживота на енантата(14-15дни)

DownloadVirus
03-13-2012, 04:52
ЛЛеле,той пича си мисли,че като вземе препарати ще стане по-евтино...ХАХАХАХА :D:D:D:D

misho1993
03-13-2012, 13:59
метана се приема на веднъж, или се разделя на части?

Muaythaifighter
03-13-2012, 16:20
не съм ви чел простотиите

1ви цикъл прай с тесторон + омандрен / карзил тамоксифен за протекторите г/д тва е дозите си ги търси , ако ти е 1ви цикъл няма смисъл от тоя метан

Todor_Markov
03-13-2012, 16:52
тестостерон + омнадрен?Омнадрена какво е...Ти каза най-голямата простотия от всички написани.

DownloadVirus
03-13-2012, 16:55
Не беше ли омнадренът 4 вида тестостерон? :D

Todor_Markov
03-13-2012, 17:03
Omnadren 250 - Testosterone propionate 30mg Testosterone phenylpropionate 60mg Testosterone isocapronate 60mg Testosterone decanoate 100mg

svodnika
03-13-2012, 17:08
всички сте олигофрени деката е най-добре щото не засяга черния дроб

Тарикатче
03-13-2012, 17:45
Пич.... Ако слушаш тия по горе които едва ли през живота си са ползвали стероиди.. И най вероятно като си купят протеин очакват едни 10 кила мускули....

Просто до никъде няма да я докараш ;)


Единия вика деката най слабия стероид :D Друг вика добра комбинация е "тестостерон" + омнадрен . . Ахахаха ако си решил да се прецакваш определено могат да ти помогнат тия пичове ;) :D

DownloadVirus
03-13-2012, 18:08
Вземай 2 кила ракия със салата и почвай :D:D

gt-r
03-13-2012, 19:23
Значи... от химията няма нужда.... всеки може с химия прави упражнения за маса.. наблягай на белтъчините и не се лишавай от нищо организма има нужда от всичко ,около 5 пъти на ден яж. преди и след тренировка задължително.. трябва търпение и постоянство останалото идва постепенно не си мисли ,че за 2-3 месеца може да станеш животно. ,а от метан,стромба и тем подобни глупости няма нужда... жали си здравето няма смисъл до 30г. да си напомпан ,а после да станеш една мекица. ако го правиш за момичетата е пълна глупост ,но ако го правиш за теб си прояви упоритост и ще стане всичко...

DownloadVirus
03-13-2012, 19:27
всеки може с химия прави упражнения за маса



ХАхахаххахахахха..Уат дЪ фак ..Буахахахахахахбубубуахха хахах :D:D::D:D:D

Това е новият лаф ,направо паднах от стола :D:D Боже мой,смилявайте се над хората с тези глупости,някой друг може да получи инфаркт.

kosich
03-14-2012, 19:44
Fuck that shit. :D

Horrificus
03-14-2012, 23:30
Първо е DIanabol, второ се взима на няколко пъти през деня, разпределяш си дозите през няколко часа.
Моето мнение е, че все още не ти трябва стероид, може би след 2-3години ще е по-добре. За максимално маса Дека се комбинира с Дианабола - резултатите са..... неземни. На този метаболизъм ще качиш изцяло мускули без грам мазно, дори ще се орелефиш.
Чел съм много дневници с цикли и ако искаш мога да ти пратя сайтове на лично да проследиш какво са правили хората. Имаше един тип дето качи 20кг за месец и половина и свали съвсем малко мазно. Беше качил от 72-73 на 98 мисля за 1 месец и от 6% мазнини беше стигнал до 5.8%. През времето, в което ще си на химия ще ти трябват изключително много пари за храна. Този тип беше описал в дневника си, че е достигал до 750г протеин на ден.
Тааа сега за твоя случай мога да ти кажа как да качиш кг сравнително лесно без химия.
Първо: Наблягаш само на основните базисни упражнения, пример:
Крака:Клек + римска тяга, сумо тяга, напади
Гръб:Тяга + гребане, набирания
Предна част: Лежанка, пуш или стрикт преса (гърди и рамо)
Ръце: сгъване с щанга, тесен хват лежанка
Храната ти трябва да съдържа изключително много въглехидрати и мазнини. Тоест при тебе на тегло 70кг яж колкото можеш повече мазно и калории - бисквити, шоколад, макарони, ориз, картофи, хляб(лично аз ям много хляб и шоколад, защото са много лесни източници)
Никога не оставай гладен, ако имаш достатъчно финанси си взимай задължително много прясно мляко - тонове, месо - колкото повече толкова повече(гледай да е свиско или конско или телешко). Яйца много (ЦЕЛИ) , сирене кашкавал и тн.
Ако можеш си купи и няколко литра зехтин и си пийвай по 100мл дневно
Гаранция ти дават, че ако спазваш тези неща, които съм ти написал, ще качиш до 80кг до нова година(2012-2013).
Наблягай на многото калории - 5000, 6000 колкото повече, толкова по-добре. Спи по 10 часа на ден и си пищов

Тарикатче
03-15-2012, 04:26
:D:D:D Zle zleeeeeee...

Тарикатче
03-15-2012, 04:31
Кви шоколади и макарони бе готин? На тия години грам мазно нямало да качи.. ЛЕлеее ше се гръмна.. И спрете за 1-ви цикъл да препоръчвате тая дека !!!!!! Малоумно е ..... И тва щи дам 1 сайт да видиш кво pr аят хората.. Тоя колко качи оня колко качи.. Егати простотията.. всеки 1 цикъл е супер индивидуален спрямо човека които ще ползва медикаментите.. Като се почне от самите медикаменти.. И се стигне до диети, тренировки, почивки, добавки, излизане от цикъла и какво ли още не..

DownloadVirus
03-15-2012, 05:35
Хахаха 750 гр протеин ...Да върви да се застреля :D 25 кг за месец качил и свалил мазнини едновременно..Хахаха :D:D:D:D: БОЖЕ МОЙ! ...

Todor_Markov
03-15-2012, 07:07
5-6% подкожни мазнини?Той Христомир Христов стига 12-13% в основен период,а съм сигурен,че е по-сух от твоя приятел...бисквити,сладки?!.. .Терикатче макароните/пастите като цяло се водят със среден ГИ,докато белия ориз например е с висок.Познавам културисти,които наблягат на паста през основния период.До автора на темата отиди при инструктор да ти обясни как се правят нещата...Ако слушаш някакви тинейджъри,който нямат и година стаж в залата и които не се употребявали такива препарати,няма да стигнеш далеч.

Тарикатче
03-15-2012, 08:30
Ясно ми е тва за макароните и т.н обаче имах предвид други неща които изброй обаче нямах време да пиша и сложих и макароните в тва число.. И все пак тряа и с тях да се внимава.. Не висички са стока както и да е..

Междо другото от 10 фитнес центъра в 1 може и да има някои които наистина разбира и може да ти каже как да си направиш цикъла.. Можеш да си сигурен, че на 100% тва не е вариант ;)

Аз лично съм се консултирал с не 1 фитнес инструктор и такива простотии ми е приказвал, че няма на къде ..

Цикъл за груба маса ще ми прави и ми казва следното..

10 седмици по 60мг метан на ден.. Ако искаш може и да не полазваш карзил.. А за излизането некви добавки за възстановяване..... :) Доста добър съвет как мислиш?

Todor_Markov
03-15-2012, 09:38
Ахаха като цяло инструкторите не са много наясно със забранените медикаменти..В самият курс само се споменават,не се обръща внимание на тях.Друг е въпроса,че голяма част от инструкторите не са лицензирани,т.е нямат завършен курс.За мене ако си решил с това да си вадиш хляба трябва да си наясно с тези неща.Има си и хора,които си разбират от работата,но за съжаление не са много.

П.п Самото излизане от цикъла е по-важно от цикъла...като се започне от тестостероно стимулатори,добавки и тн. та до начин на трениране.

Тарикатче
03-15-2012, 11:53
................ :)

misho1993
03-15-2012, 13:03
На ден получавам около 100-150 гр. протеин, всичко у нас което се яде бива опустошено. Имам стаж в зала и извън нея, като постоянно правя основните упражнения. Започнах от 55кг, бях жив скелет стигнах до 76 и толкова. 750грама протеин на ден не мога да си го обясня, дори да мога, толкова много мисля че е излишно. Доколкото знам на кг тегло са необходими 2,5- 3 гр протеин. Та съветите, яж тренирай и ще качиш не ми ги давайте. За да качваш добре от храна, не трябва никак да си ограничен откъм финанси. Относно това, че някой качил 20кг - Пред очите имам 2 човека:
1-я чист метан, без протектор, никакъв режим, слаби тренировки - 25кг горница (ако щеш, истина е..) 2-я метан+добавки+режим+тренир вки - задържа вода и накрая излиза на 2-3 кг чисти, та всичко си е до човека..

Todor_Markov
03-15-2012, 14:09
100% съм сигурен,че правиш погрешно нещата,както 90% от трениращите,които си мислят,че всичко им е ясно...Понятия като основен,състезателен и междинен период,кардио и различни методи/подходи са пренебрегвани неща.За това и ви е трудно да преотдолеете вредната адаптация.Даже съм сигурен и че тренировъчния ти сплит не струва...

Тарикатче
03-15-2012, 14:50
То и аз съм сигурен до някъде в тия неща.. Ама тва е друга тема..

Ако по време на цикъла мислиш да приемаш по 100-150 гр протеин избщо ама ИЗОБЩО не се захващай !!

DownloadVirus
03-15-2012, 16:24
Един от нашият клас взема стромба..Тренира си нормално,яде по 2 пъти на ден bake rolls сладоледи солети и ръката му порасна с 1,5 см мерена ненапомпана за малко над месец..Направо се чудя.........

svodnika
03-15-2012, 17:18
Horrificus голям тъпак си точно за данабол пита шефчето

Horrificus
03-17-2012, 12:33
кво съм голям тъпак, искам да ми линкнеш "Данабол" ако има такова нещо да та видим

allnoobshere
04-08-2012, 21:34
кво съм голям тъпак, искам да ми линкнеш "Данабол" ако има такова нещо да та видим

направих си регистрацията само,за да ти покажа колко си тъп!

http://steroidsell.com/BalkanPharmaceuticals/danabol%2060t%2010mg%20in%20tabl..jpg

pe6osa
06-11-2012, 17:43
и защ пък деката да е толко вредна?

wakethedead
06-11-2012, 19:03
в момента правя цикъл с метан и тестостерон пропионат 6 седмици
40 mg на ден метан и една ампула си бия тестостерон през ден
протектори тамоксифен и карсил -до момента за 10 дена +2 кг
карсила се взима по 1 хапче 90 mg на ден
иначе по-време на цикъла нагъваш яко протеини ,аминокиселини
яж здраво ориз ,овес ,пълнозърнест хляб,извара ,месо и яйца
прави кардио преди тренировки

DownloadVirus
06-11-2012, 19:40
За карзила уш го дават 1:3 метан:карзил .. Демек на 40 мг трябват 120 мг карзил
А след тамоксифена някви други.Провирон , прегнил ? След цикъла?

wakethedead
06-11-2012, 20:33
след цикъла си продължавам тамоксифена ,трибулус , прегнил и клостилбегит