PDA

View Full Version : Прецаках се и сега ми е тежко ! :х



sladorana11
03-12-2012, 14:28
Здравейте запознах се с едно момче преди 1 година в последните месеци започна да ми казва някви неща колко съм красива и някво ме сваляше и това се виждаше ! Но ходихме постоянно заедно дори бяхме ходили за 2 седмици то не беше ходене просто постоянно си казвахме колко се обичаме и някви такива докато не се обърнаха ролите. След време нещо му стана започна дори да не ми казва здрасти , един ден заради това се скарахме сдърпахме се след това станахме даже по близки и после пак му стана нещо ;х и дори вече не си казваме здрасти и категорично си ме рязна преди една-две седмици аз му ходех по задника и той след време за обвърза с едно момиче по точно тръгна с нея и започна да ми говори на мене за нея и ми правеше напук а вече сме на едно здрасти дори се подминаваме повечето пъти. Ужасно гадно ми е. А аз все още имам чувства към него. не знам дори вече какво да му кажа при положение , че всеки ден го виждам и ми става още по-зле! Моля ви посъветвайте ме нещо Много ,ще съм ви Благодарна !

fenkaaa
03-12-2012, 17:29
дори бяхме ходили за 2 седмици то не беше ходене просто постоянно си казвахме колко се обичаме и някви такива

Видях това и просто.. се отказах.

SweetySmallDevil
03-12-2012, 18:24
Как може да ходиш с някого 2 седмици .. даже да не си сигурна, че ходите и в същото време да си казвате, че се обичате ..... или си троллолололлол ... или просто нямам думи за бъдещите деца на България .... то тва "обичам те" е новия израз за "здрасти, кво стаа"

ViVi Smile
03-12-2012, 18:31
Хахха, ами братовчедка ми по Фейсбук така като се запозна с едно момче ама не са се виждали, и той и предложи "да са обвързани във фейса" и тя след 2-3 дена на стената му пише: "Мило, обичам те, повече от теб никой не съм обичала досега..". То какво вече да се очаква. Наистина е така, както SweetySmallDevil каза - "обичам те" е новото "здрасти"...

LeprikonA
03-12-2012, 18:37
и ключовият въпрос - на колко години сте ?

Lilly777
03-13-2012, 15:15
човек... много си го закъсала :( 2 седмици сте ходили, обичали сте се и накрая те зарязал без да знаеш защо.. тежко е мнооооооого е тежко това положение

bbbbPleasure
03-13-2012, 18:38
Питай го какво става и защо се държи така. И мен много ме дразни променливото настроение.

raror
03-13-2012, 18:51
и ключовият въпрос - на колко години сте ?

Ми аз като гледам как се изразява ~10/11 години :razz:

Angeleyes
03-13-2012, 20:01
Така като прочетох какво си написала ми стана ясно, че си хлътнала доста по него, но може би е спрял да ти обръща внимание, ако си го наранила по някакъв начин и сега той ти се сърди и се надява ти да ревнуваш след като се е обвързал, поне аз така си го обяснявам... :)