PDA

View Full Version : Начини за преписване ;дддд



Your.Passion
03-12-2012, 15:40
Здравейте .. ~ Темата е ясна някой ако има своите начини за препишонки да ги сподели .. ;дд Най - редовният ми номер е да си пиша на ръката ,винаги действа ...Хайде вие сте :) !! ..

Извинявам се ако има такава тема ..

kuklichka_bg
03-13-2012, 09:13
пиша на компа,намалявам шрифта и принтя
да сега съм нямала проблеми :)

trabi_bs
03-13-2012, 09:30
снимано на телефона.

boom29
03-13-2012, 17:53
Написвам каквото ми трябва на компютъра на WORD и после го качвам на телефона си. Винаги действа, като преписвам уж че гледам часа.

shmatarok
03-13-2012, 18:02
Преди часа ела да видиш чина, столовете и стените около мен - всичко от-до с моливче. (после заличавам следите, естествено)
Отделно поне два пищова, кой на ръка писан, кой на уърд и принтиран.
Ако предметът позволява - кралски.
Случва се и направо тетрадката да си извадя.
Номерът с телефона вече почти не минава при нас, но пък традиционните методи не са ме предавали до сега. :)

thegreenzombie
03-13-2012, 18:06
пиша си върху чантата.. няма как да се разбере, защото по принцип съм си я изрисувала :д

kiberrboy
03-13-2012, 18:26
А пък аз направо от тетрадка и учебник. :д

Nakadah
03-14-2012, 05:30
Не е като учителите да не знаят какво става... Смятате ли, че някой ще иска да ви наеме след време ако сте завършили с преписване? За лично не бих...

Вместо да сте засрамени, че преписвате и да си мълчите, вие го разправяте на ляво и на дясно като чели е нещо с което се гордеете...

shmatarok
03-14-2012, 06:46
Не е като учителите да не знаят какво става... Смятате ли, че някой ще иска да ви наеме след време ако сте завършили с преписване? За лично не бих...

Вместо да сте засрамени, че преписвате и да си мълчите, вие го разправяте на ляво и на дясно като чели е нещо с което се гордеете...

Никъде не е казано, че се преписва системно. Веднъж да препишеш, пак си е преписване. Конкретно аз съм казала какво съм използвала през годините, а не сега ;) Пък и в някои случаи преписването е по-добрият вариант (по английска литература например даскалицата ни дава 4-5 ЛИС-а за следващия ден, в най-добрия случай за по-следващия или 400-500 думи. Това как се учи? И то поне да беше нещо съвременно, а то някакви архаизми и диалекти... И пак пише оценки от сорта на 4.40/5.45.)

bloodyF
03-14-2012, 07:59
Не е като учителите да не знаят какво става... Смятате ли, че някой ще иска да ви наеме след време ако сте завършили с преписване? За лично не бих...

Вместо да сте засрамени, че преписвате и да си мълчите, вие го разправяте на ляво и на дясно като чели е нещо с което се гордеете...


не че се гордея, ама примерно някви тъпи алкани или арени за какво ще ми трябват?
айде география, история, литература, езици, математика, биология, ясно
ама химия или физика за какво са ми?! /отделно е примерно че знам за какво се използва оцетна к-на или нещо такова, ако ще ми говориш за обща култура/


а иначе пиша на ръка най-важното /нямам принтер/ и после вадя и чета и пиша
на телефона снимано или написано на уърд и качено
през телефона в нета и оттам
ии така
ама за някои предмети предпочитам да изкарам 2 ако не съм учила отколкото да ме хванат че преписвам :Д

Nakadah
03-14-2012, 17:23
То така се почва. Първо по-това което си смяташ, че не ти трябва да знаеш. После по всичко... В университета същото ли ще правите? Ако се преписвали до сега, не виждам защо ще се промени в университета...

Това че имаш много домашни не е причина да преписваш или пък защото предмета е труден. Оправдания винаги се намират....

thegreenzombie
03-14-2012, 19:22
^ти абсолютно никога не си преписвал.. защото това не е нещо, с което да се гордееш.. то е под нивото ти! ...
рядко ми се налага да преписвам(наистина рядко), но пък има ситуации, в които си е крайно необходимо

SHPAIdURmeN
03-15-2012, 12:03
Не знам обаче аз винаги си правя пищови(главно на телефона) и абсолютно винаги не ги използвам, а пък имам времето да видя и да препиша обаче нещо се отказвам и интересното, че си прави тестовете винаги за 5 6 (по рядко 4 3 2 :D).Разбрах че когато съм поднапрежение мисля много по качествено и бързо явно това ми помага :D ^^^а относно НАКАДАХ. Брато остави хората да правят каквото си поискат техен живот си е тяхно решение си е . Защо се занимаваш не мога да разбера ?!

Gerry905
03-15-2012, 17:54
Обикновено си ги пиша на ръката. Или снимам на телефона, това също ми върши работа. Рядко го пиша на лист...също и чиновете, стените, парното, стола са изписани :D После ги трия естествено. По литература един път ползвах кралски. Но почти винаги не ги ползвам, защото или си мисля, че ще ме хванат или няма нищо от това, което ми трябва :(

Your.Passion
03-15-2012, 18:17
И аз преписвам рядко .. просто исках да попитам дали някой има по специален начин ;))) :D Преписвам само когато съм нямала време да уча или просто не съм запомнила нещо .. а нашите учители са някфи откачени и ни дават хипер трудни задачи ..

Steam_man
03-16-2012, 09:02
При нас винаги контролните са на листи А4 и аз си принтирам пищовите във формат А4 и ги смесвам с контролното.Направих го 2 пъти. И двата опита бяха успешни. :) :) :)