PDA

View Full Version : Малоумните статии в сайта не ми харесва да продължават. Ами на вас ?



NomNomNom
03-12-2012, 19:09
Днес пак влизам, и пак същата тъпня.

Баси, има форум за да си изразяваме мнението.

Преди да сте прочели - против непълната и насаждаща мнение + неинформираща статия съм, не ми дреме за кифлите и т.н.
Но мисля, че съм права.

Моят апел към вас е - ако видите някоя мизерна статия - пратете мейл на инвестор, в един момент просто ще им писне и ще вземат мерки.
Ама просто е втъпяващо, авторът на статията за анцуга е същия като на тази статия, малоумният стил си личи.

Това е от мен. Бутнете едно рамо и вие. Ако бъде залята пощата с 20 мейла, може и да има ефект.

На сайта на инвестор намерих този мейл : ralitza.georgieva@investor.bg //преди време писах на него и ми отговориха, че от известно време готвят промяна, но продължават да се пишат тъпи статии.

Здравейте,

Благодаря за отговора. Бих дала още една статия, която според мен не е на място -

http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/35908-ne-badete-kato-tiah-za-da-ne-stavate-za-smiah--ne-na-kiflite/

Кифлите се обличат основно с маркови скъпи дрешки и имат високо самочувствие. Те обичат да се фръцкат и да привличат мъжкото внимание и да пораждат завист у другите момичета. Кифлите се делят на два вида – такива, които наистина се обличат добре и имат скъпи дрешки и такива, които изглеждат смешно и жалко, но се мислят за готини и недостижими. Фешън девойките боядисват косата си, носят само обувки с високи токчета, дори навън да е минус 10 градуса, те са с къси полички или панталонки, слушат най-дивата чалга и се мислят за невероятно готини.


Това не е с цел информиране, това е с цел насаждане на мнение и настроение. Манипулира със "силни думи", и много факти, които изглеждат достоверни, но всъщност нямат нищо общо с реалността.

Структурирането е под всякаква критика, няма никаква пълнота..
Тази статия, според мен, изцяло се базира на личното мнение на автора, не оставя възможност на читателя да се информира и да прецени сам за себе си.

Нещото, което е най-фрапиращо според мен е, че в края на статията има сложени снимки на момичета, които изобщо не подозират, че са вметнати в статия, в която някой си настройва читателите против тях.

Авторът на статията има характерен стил и винаги може да бъде разпознат по това, че единствено, само и строго изразява своето мнение, не информира и не е полезен.

ledenakrasota
03-12-2012, 19:14
Подкрепям те! Преди много време имаше статия за правилното лакиране, в която трябвало да се лакираш дори под самия нокът. :shock: Лично за мен беше ебавка, но същото го четат и 12-годишни момиченца ... :)

D1esel
03-12-2012, 19:16
НЕ СЪМ ГЕЙ!!!

StringTheoryPracticist
03-12-2012, 19:20
Напомняш ми на мен преди години. Впоследствие приех, че човешката простотия е безгранична и в повечето случаи ми е по-изгодно да я игнорирам (освен в случаите, в които ме засяга лично), тъй като даже да се боря, дори в най-добрия случай няма да променя много.

А относно статиите съм мислел нещо такова, но си мислех, че хората които ги пишат го правят доброволно, така че би било трудно да се намерят нови хора за целта.

Иначе, не прочетох подробно поста ти, но доколкото видях си се справила добре с аргументите. Може да ползваш и "intellectually dishonest" (не се сещам за добър превод), има и още много - може да гледаш клипове на Richard Dawkins за идеи. Говоря за интуитивно предоставяне на информация, която ако я обясня така както я виждам, хората обикновено не я разбират. Сигурно пак има неща, които не могат да се обяснят (например статистики), но изненадващо много могат.

flo0pY
03-12-2012, 19:27
НЕ СЪМ ГЕЙ!!!

Кой те пита бе педал :Д

D1esel
03-12-2012, 19:30
Кой те пита бе педал :Д

НЕ СЪМ ГЕЙ! МРАЗЯ ГЕИТЕ! СМЪРТ ЗА ГЕИТЕ! ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ!

flo0pY
03-12-2012, 19:33
НЕ СЪМ ГЕЙ! МРАЗЯ ГЕИТЕ! СМЪРТ ЗА ГЕИТЕ! ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ!

Ти си гей :( признай си

NomNomNom
03-12-2012, 19:36
Не са доброволно, плащат им.
Да плащат на някой, който може.
Аз не мога, никога изобщо не ме е бивало в това.

D1esel
03-12-2012, 19:38
Ти си гей :( признай си

НЕ СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪМ!

ledenakrasota
03-12-2012, 19:40
НЕ СЪМ ГЕЙ! МРАЗЯ ГЕИТЕ! СМЪРТ ЗА ГЕИТЕ! ДА ЖИВЕЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ!

Не се отричай от същността си! Бъди МЪЖ и си защити гейската позиция! Не се крий! :Рр

D1esel
03-12-2012, 19:46
Не се отричай от същността си! Бъди МЪЖ и си защити гейската позиция! Не се крий! :Рр

АМА АЗ СЪМ СИ БИЛ ВИНАГИ МЪЖ! И СЕГА СЪМ МЪЖ И НЕ СЪМ ГЕЙ! АБЕ РАЗБЕРЕТО ГО БЕ! НЕ СЪМ ГЕЙ! НЕ СЪМ ГЕЙ!

i am NOT GAY!

flo0pY
03-12-2012, 19:49
АМА АЗ СЪМ СИ БИЛ ВИНАГИ МЪЖ! И СЕГА СЪМ МЪЖ И НЕ СЪМ ГЕЙ! АБЕ РАЗБЕРЕТО ГО БЕ! НЕ СЪМ ГЕЙ! НЕ СЪМ ГЕЙ!

i am NOT GAY!

Гей си не го отричай излей си душата, ще ти олекне!

D1esel
03-12-2012, 20:06
Гей си не го отричай излей си душата, ще ти олекне!

НЕ СЪЪЪЪЪМ! ИСКАМ МАМАААААААААА :(

StringTheoryPracticist
03-12-2012, 20:36
Не са доброволно, плащат им.
WTFWTFWTF

Когато имам време ще направя колекция от фейл статии и ще напиша един дълъг и хубав имейл на работодателите им. Виждал съм да пишат такива простотии, че даже да взимам наркотици и после да натискам рандом букви на клавиатурата ми, пак ще излезе нещо по-полезно.

Chacho
03-12-2012, 20:46
Доколкото ми е известно, статиите не се пишат от teenproblem, а се копират от други сайтове. Тва е доста често срещан начин на работа в подобни сайтове. Може и да бъркам, но понеже и аз работя нещо такова, нищо чудно да е като при нас. Нас също ни задължават да копираме тъпите статии, ако няма други.

yakuza_
03-12-2012, 21:30
ралица президент ! това момиче е толкова тъпо, че в речника срещу "толкова тъпо" пише ралица

montana6
03-13-2012, 05:40
ралица президент ! това момиче е толкова тъпо, че в речника срещу "толкова тъпо" пише ралица

:D :D :D

Наистина, винаги, като става дума за такива гафове, все Ралица е въвлечена в тях. http://usefulshortcuts.com/imgs/skype-basic/emoticon-0136-giggle.gif

GregoryHouse
03-13-2012, 16:14
Cтатия c лично мнение - хахахахааааааааахххаа това е точно cрещу което ce борим в cъвременната журналиcтика...защото набива чуждо мнение...ама де мозък.

StringTheoryPracticist
03-13-2012, 18:46
Cтатия c лично мнение - хахахахааааааааахххаа това е точно cрещу което ce борим в cъвременната журналиcтика...защото набива чуждо мнение...ама де мозък.
Няма лошо в личното мнение, стига да е интелектуално честно. А не от хора, които виждат, че на няколко места си противоречи с реалността, но си живеят в тяхната собствена действителност, като после най-безотговорно пълнят главите на другите хора с изкривените си представи за реалността. Проблема е, че повечето хора приемат информацията без да се осъмнят в нея, или я приемат само защото звучи правилно - така се пълнят главите на хората с глупости. Което от своя страна вреди на човечеството на глобално ниво (тъй като се намаля продуктивността на хората).

WarBlaze51
03-13-2012, 21:29
Каква е тая мания с гейовете, само това не ми стана ясно...