PDA

View Full Version : Пролетни и летни дршки



aleks07
03-13-2012, 04:50
Ами знам, че още е раничко, но адски ме вълнува тази тема - кога започвате да си копувате пролетни и летни дрехи? Според вас вярно ли е, че през пролетта излизат и летни дрехи, чиято цена е по-малка от цената им през самото лято?
Какви покупки смятатте да направите и колко пари ще отделите общо за лятото и пролетта?


Та сега аз ще отговоря :
Тази година ми се иска да започна възможно най-рано с покупките за пролетта и лятото - иска ми се да ги комбинирам..до степен мисля, че през пролетта летните дрехи са по евтини, защото не се търсят много, Аз разполагам някъде 400 - 450 лева, с които да съчетая двата сезона..
мисля да си накупувам няколко различни чифта дънки - лилави, тъмни и може би бели, смятам да си накопувам много тениски и потници, къси панталонки и поли и няколко рокли, ще си накупувам и 4,5 чифта обувки - маратонки, от тези плетените ботушки-искам белички, бели сандали, черни сандали и обувки на висок ток..украшения за коса може.. и общо взето това е :)

Laana
03-13-2012, 05:13
Не виждам как с 450 лв,ще си купиш всичко това...

SITYSI
03-13-2012, 06:21
Е защо пък не :D
Иначе и аз искам да си купя тениски, поли, рокли и най-важното - обувки с висок ток и на платформа(inlove) Нямам търпение да се стопли вечеее ^^

aleks07
03-13-2012, 06:52
ОО защо пък да не ми стигнат аз няма да пазарувам по моловете има стотици хубави магазинчета, в които има прекрасни неща..
ще си купя 2 чифта дънки - общо 60 лв
5 чифта късни панталонки - 60 лв
3 поли - 50 ;в
3 рокли - 70
обувките плетени ботуши, сандали и мартонки - маратонките 120 - те ще бъдат отделно - плетените ботуши 30 , сандалите общо 50
станаха 320 и с останалите тениски :)

Laana
03-13-2012, 07:01
ахах,щом казваш.

BaffaLsc
03-13-2012, 07:53
5 чифта късни панталонки - 60 лв


Ти сериозно ли? Хубавите къси панталонки единият чифт само е 30 лева,
поне тук е така. Ама щом си го сметнала, чудесно.

FuCKkK13
03-13-2012, 08:19
да,определено на авторката 60 лв няма да и стигнат за 5 чифта къси панталонки .. виж за 2-3 може и да ти стигнат - зависи от къде купуваш,но по-малко от 20лв. няма да намериш ...

иначе: още не съм го измислила,но и аз смятам да си купя още 2 чифта къси панталонки.. сандали 2 чифта защото вече си купих едни .. токове не нося така че.. може няколко потничета да си купя.. и много искам да си взема туника.. имам само 3 и ми е ужасно удобно с тях лятото така че.. бански задължително,но за него повече от 30-40лв. няма да дам.. за пролетта мисля да си купя още един сатенен панталон... рокля ще ми шият няма да си купувам ;д... тениски 4-5... и искам някакво бяло комплектче... не знам къси панталонки с какво ще са,но искам да е бяло ! ;д и това г/д... пари колко ще дам не знам,защото не знам от къде ще пазарувам..

TheBeliever
03-13-2012, 08:41
Не си правя списъци. Ако нещо ми грабне окото и имам налични в себе си го купувам и толкова. Рядко се случва да изляза да търся нещо конкретно.

PullMeCloser
03-13-2012, 11:16
Купих си флорални платформи(чакам ги само да стигнат и се моля да не са ми големи този път!!!)
Запасих си едни обувки в един магазин и тези дни трябва да отида да си ги взема- просто се влюбих в тях. 12-13см е тока, дебел(не изглежда повече от 10см тока,което е странно :Д), затворени са отпред...абе страшни са. Тюркоазени, но доста тъмни, велур...
Още не съм си намерила червени велурени пантофки, а ми трябват спешно!
И не мога да си намеря къси панталонки с висока талия, които да не са ми широки на краката... Ако някой е виждал някъде, да сподели задължително!
Искам флорално бюстие с цип отпред и някакво бежово бюстие или ризка, не знам, каквото ми хареса.
Рокля още някоя няма да откажа. И червени дънки задължително! Трябва да изляза по магазините тия дни.

Купила съм си иначе коралова риза, платформите, рокля на звезди <3 и до няколко дни тюркоазените обувки, една много яка блузка в тотюнево зелено от Манго и...друго не се сещам, малко неща са.
А, и едни сини обувки на 9-см сравнително дебел ток, които не знам дали ще нося :Д

sun251
03-13-2012, 11:37
Харесала съм си едни флорални сандали (благодарение на PullMeCloser),флорална рокля и едно черно бюстие!
Смятам още да си купя :
2 чифта къси панталонки едните от,които ще са дънкови
около 4 тениски
2 рокли - едната може би ще бъде такава която да мога да използвам и за плаж
блуза с паднал ръкав
1 пола и отделно различни аксесоари.

Все още не съм ходила по магазините и вероятно ще пазарувам чак през май,защото всички неща,които съм планувала са за лятото,а и в моента нямам излишни средства! :)

cheburashka
03-13-2012, 15:25
хорааа, много искам brogue shoes, но никъде не намирам такива, от малък град съм, гледах и в нета, но не мога да намеря такива, каквито търся, виждали ли сте някъде, държа да е БГ сайт, до към 70-80лв примерно?

http://canabbia.com/images/detailed/83/23303390_l.jpg

ето такива, без никакъв ток! по възможност бежови или кафяви

-meGusta-
03-13-2012, 16:51
В Русе в карфур видях такива :D

И аз търся къси панталонки с висока талия..ще следя темата :)

Daisy11
03-13-2012, 16:53
Бял панталон и някакъв цветен - 80 - 100 лв
Пролетно яке ( още се чудя какво точно )
2 чифта къси панталонки - 50 - 60 лв
3 рокли - 100-120 лв
няколко потника или тениски - 40 лв
едни високи обувки, балерински пантофки и джапанки ;DDD - 140 лв

fenkaaa
03-13-2012, 19:40
Ох,само аз ли съм все още на вълна "зима" :D Иначе по темата засега прогнозирам някоя по официална рокля.Иначе скоро ще си купувам дънки,обувки с ток,някоя друга блузка.. :D Иначе за лятото.. кой знае какво ще си накупя,тогава има тооолкова много избор.. ох,прищя ми се да идва по-скоро :(

bloodyF
03-13-2012, 19:59
трябва да си взема
сандали-харесах си на ипанема за 20 лева
пантофки-20тина кинта ще стигнат
още един чифт дънки-30-40 лева
чанта-30
2-3 тениски-30 ако са от разпродажби
роклички 1 къса и 1 дълга-40-50-60 лева, както дойдат
200 лева ще стигнат в общи линии
но повече неща ще си купя като отида в португалия, така че предполагам че 100 евро няма да ми стигнат, т.к. няма да хвана намаленията, ще отделя около 150 евро за лятното пазаруване, като ще се огранича от това онова, ама карай ;/

♥gerry♥
03-14-2012, 17:29
Аз утре смятам да ходя в мола.Трябват ми тениски и потници, къси панталонки, някоя пола може, сандали, обувки на платформа и един дълъг панталон може,а и чанта.

broken-barbiee
03-14-2012, 17:37
За това лято мисля да се обзаведа с още по-нови неща от миналото ама сега нямам пари на едро, така че от първата заплата ще си направя покупките. :) Иначе съм си намислила да си купя поне още 10 чифта с токчета, дълги рокли на цветя, къси елегантни рокли, дънкови панталонки и всякакви потничета, бански и така. :)

kitty02
03-14-2012, 18:10
Охх, трябва да си купя някое пролетно якенце, че със тая шуба вече не издържам.
В Четвъртък сутринта ще намина през Булдозера да си взема едни кецове за около 20-30лв. :twisted:

Pliok0019
04-03-2012, 14:46
Аз вече започнах с пазаруването, някои от нещата пристигнаха, но незнайно защо купувам само обувки :Д
Имам нови 2 чифта обувчици и едни кецове, поръчах сега и една тениска.

ledenakrasota
04-05-2012, 17:12
Трябва:
- един панталон/дънки;
- високи черни обувки на платформа, затворени;
-къси панталонки-2 чифта;
- 4 потника;
-няколко тениски;
- пола;

Роклички и всякакъв вид обувки за сега си имам, но нека се затопли. :)

tequilasunrisee
04-06-2012, 07:59
хорааа, много искам brogue shoes, но никъде не намирам такива, от малък град съм, гледах и в нета, но не мога да намеря такива, каквито търся, виждали ли сте някъде, държа да е БГ сайт, до към 70-80лв примерно?

http://canabbia.com/images/detailed/83/23303390_l.jpg

ето такива, без никакъв ток! по възможност бежови или кафяви

http://www.obuvki-bg.com/damej-ravni.php?start=130&nomer= тези са подобни,разгледай ги (:

drew2859
04-06-2012, 10:32
Момичета, потници не носите ли?

Аз ги обожавам! Купих си два с плетено на гърба в бебешки цветове, единият е диня, а другият розов. Обичам да ги нося с ръкави, много нежно откриват раменете (потниците).
Тениски също харесвам, но изчистени, прекалено са шарени повечето.

Искам да си купя още дънки, черни, че нямам такива.
И няколко рокли.

anonymous708973
04-06-2012, 11:05
хорааа, много искам brogue shoes, но никъде не намирам такива, от малък град съм, гледах и в нета, но не мога да намеря такива, каквито търся, виждали ли сте някъде, държа да е БГ сайт, до към 70-80лв примерно?

http://canabbia.com/images/detailed/83/23303390_l.jpg

ето такива, без никакъв ток! по възможност бежови или кафяви

Свържи се с магазини, в които продават Arise. Италиански обувки са, в пролетната им колекция има абсолютно, ама 100% същите като тези, които търсиш. Невероятна марка са, повечето ми обувки са от там, естествена кожа, но да знаеш, че редовните им цени доста превишават тези в магазини тип Тенденц, Паоло Ботичели и Zoe.

blondeVIP
04-08-2012, 08:27
Ами искам да си взема къси панталони ( в tally weijl са пуснали някакви нелоши дънкови във вс цветове :p ) Отделно рокли поне 2-3 искам, защото обожавам да нося а нямам особено много. Потници и тениски купувам целогодишно, така че не се съсредоточавам над това лятото :D Трябва да си взема плетени ботуши и някакви сандалки (защото обожавам моите, но са страшно неудобни) и като се замисля само това + бански :) И като заговорих за него да ви попитам дали сте виждали някъде такъв модел https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486393_399417790087854_238890862807215_1378884_125 1266250_n.jpg ( без надписа и човеченцата разбира се, просто такъв модел) :)