PDA

View Full Version : МОМЧЕТА 12 клас ?? ДРЕХИ ?



CnpauT
03-13-2012, 13:06
Момчета с какво ще сте на бала с костюм или с дънки и риза или може би нещо друго ?

anonymous768631
03-13-2012, 13:24
По парфюм и сланини мислех...
Нямам желание да е костюм. По-скоро панталон и ленена риза.
Не отдавам почти никакво значение на този фарс и няма да тръгна да си купувам дрехи за луди пари само и само да се покажа на бала. Никого няма да запомня с това, как е бил на бала, а с това как се е държал през годините. И ако някой мен ще ме запомня само с бала, значи не заслужава въобще да мисля за него.

mlakniwe2
03-13-2012, 13:30
С костюм сигурно, но още не съм си купил и мноо ме мързи да ходя да разглеждам

CnpauT
03-13-2012, 13:34
По парфюм и сланини мислех...
Нямам желание да е костюм. По-скоро панталон и ленена риза.
Не отдавам почти никакво значение на този фарс и няма да тръгна да си купувам дрехи за луди пари само и само да се покажа на бала. Никого няма да запомня с това, как е бил на бала, а с това как се е държал през годините. И ако някой мен ще ме запомня само с бала, значи не заслужава въобще да мисля за него.
и аз мисля така ...

reperw
03-13-2012, 16:26
С риза и дънки съм аз...другото ми се струва безсмислено

Muaythaifighter
03-13-2012, 16:31
с костюм и риза

bloodyF
03-13-2012, 19:40
момчета, не че нещо, ама поне вие сте толкова лесни, за едно официално събитие не може да отидеш като че ли ще ходиш на кино..
супер антипатично ми е като видя ''гъзари'' по дънки и тениска..
в крайна сметка панталон, риза, сако, обувки не струва кой знае колко, ако с това ще се оправдавате..
+много по-представително изглеждат мъже с костюми -.-

LeprikonA
03-14-2012, 11:34
момчета, не че нещо, ама поне вие сте толкова лесни, за едно официално събитие не може да отидеш като че ли ще ходиш на кино..
супер антипатично ми е като видя ''гъзари'' по дънки и тениска..
в крайна сметка панталон, риза, сако, обувки не струва кой знае колко, ако с това ще се оправдавате..
+много по-представително изглеждат мъже с костюми -.-

аз подкрепям.

като цяло и аз не харесвам идеята за тоя прословут бал, ама поне като ще се ходи, да е прилично. според мен е адската селения да се появи някакъв на бодлички, с гейски дънки и някаква риза, която стои на никъде. (а за момичетата по тия балове дори не ми се говори, такива селски изпълнения съм виждала...)

никой не е казал, че трябва да се дават луди пари за нещо, което точно никога няма да облечеш после, но ако се поогледаш и видиш нещо напълно нормално и достатъчно официално - какъв ви е проблема?

reperw
03-15-2012, 11:46
еееее веднага да :D не само вие сте суетни :D

scrooper
03-15-2012, 18:31
дънки с риза и сако е изтъркана комбинация, но много приятна.

reperw
03-16-2012, 20:07
^ дам и това е идейка

Ares
03-16-2012, 21:32
Аз вече си взех костюм- сако, риза с вратовръзка, панталон и обувки. Стилът е спортно-елегантен, като повече клони към официалното. Излезе скъпичко, но мога да си го ползвам и за в бъдеще, а и в крайна сметка един път в живота се прави бал, та не виждам нищо странно в това всеки да иска да изглежда максимално добре. Аз съм доволен, че нямаше колебания при избора- така си ми пасна всичко, че все едно за мен е правено :) .