PDA

View Full Version : Много чудно съвпадение !!??



Kalin_kalinow
03-13-2012, 17:09
Значи аз съм роден в осмия месец 25.11.95 г. странното е, че съм чувал че хората в осмия месец не оживяват?? А още по странното е, че когато съм се родил е умрял един мой комшия точно на 25.11.95 г. Това на добре ли е или не ?? Един мой приятел каза,че е чувал че е на добре....Това са бабешки деветини, но все пак ми е интересно :D :D

broken-barbiee
03-13-2012, 17:15
Значи аз съм роден в осмия месец 25.11.95 г. странното е, че съм чувал че хората в осмия месец не оживяват??

Значи и аз трябва да съм мъртва.. Това са пълни глупости. ;)

DisappointedDreamer
03-13-2012, 17:15
Това с осмия месец е пълна глупост. Има хора родени в 7-мия месец, та даже и по-рано. Лично майка ми е родена в 7-мия и е жива и здрава! Обикновенно момичета родени по-рано оцеляват, а момчетата са по-слаби. А това с умрялия съсед си е чисто съвпадение, и е нито на добре, нито на зле.

Kalin_kalinow
03-13-2012, 17:17
Е и аз си помислих така, но 3-4 мнения отгоре не са излишни :)

Glamour92
03-13-2012, 17:21
Е,ти какво-искаш да ти прошепнем тайнствено през клавиатурата,че душата на умрелият ти комшия всъщност се е превъплатила в твоето,родено на осмия месец бебешко тяло..? Добре-щом искаш,така е.Има две възможности-или ти си преродения ти съсед или пък неговия дух живее в теб,редом със собствената ти душа.(само се замисли-не ти ли се е случвало да имаш усещането,че в теб живеят двама човека? вгледай се във всеки един от ирисите си-нима не се различават по оттенък? признаци колкото щеш...ах,че загадъчно ! )


Такам-сега по същество-че е съвпадение,съвпадение е-а дали е странно-ми за мене лично не много.

Kalin_kalinow
03-13-2012, 17:34
Що се караш ти пък не позволяваш да питам :D :D

Glamour92
03-13-2012, 17:40
Епа,не се карам,по-скоро се чудя защо се вълнуваш от нещо толкова маловажно-родил си се осмаче-оживял си.Това има значение.
Пък че комшията решил да гушне букета точно,когато ти си излезнал на бял свят-ами,случва се.Нищо чак толкова странно няма в това събитие...просто съседите ти няма да са особено щастливи,ако надуваш силно музиката на birthday-party-тата си.

besso
03-13-2012, 17:44
Един се ражда, друг умира.. Освободил ти е място :D