PDA

View Full Version : Грип



DesireToFire
03-13-2012, 19:37
Абе някой да е хванал скоро от новата вълна грип? Баща ми твърди че съм супер болна, но аз не мисля така. Т.е само ме боли главата и съм отпаднала, но нямам нито температура, нито някакви други признаци. Но според него от това се почвало, а той не е от родителите, който при всеки дребен симптом водят детето си на лекар. Проблемът е, че иска да отсъствам от училище, а си имам причини да искам да отида и да ми е важно(контролни, проекти), да не говорим за дейностите, който не са свързани с училище, а те се насъбраха достатъчно. Та ако някой е минал през нещо такова да има съвети как да се оправя по-бързо и какво помага. Всякакви разтворими неща, чай, витамини, аспирин, парацетамол, унищожаване на солидно количество лимони съм ги предвидила (естествено без да предозирам).
ПП: И да, утре ще отида на лекар, но искам да се оправя дотогава достатъчно, че да не изпускам от училище. *въпреки, че аз лично смятам че и сега нищо ми няма толкова*
ПП2: Естествено, ако съм зле няма да си продължавам самолечението, а ще следвам нейните инструкции :Д
ПП3: Съжалявам, ако има несвързани изречения, боли ме главата, преди малко се събудих и не мисля достатъчно ясно :Д