PDA

View Full Version : Шампионска Лига ???



Rattlesnake
03-13-2012, 22:36
Футболяги има ли :) Я кажете кой ще вземе Шампионската Лига тая година :) Байерн голям мач направиха днес 7-0 ...

slicky
03-14-2012, 13:01
Хехе, рядко има теми за футбол. За Байрен вече беше време да избухнат, след като се натрупаха толкова много мачове без добри резултати. Днеска ми е интересно Челси какво ще направят, че този новия тренер ми се струва свестен.

TrickyAngel
03-28-2012, 20:20
За Байер съм, макар че Реал и Барселона имат по-големи шансове да вземат шампионската титла.. Не съм особено доволна от играта на Байер за момента, ще видим. :)

borkata11
03-28-2012, 22:15
Байерн са сигурни полуфиналисти, просто са голям и опитен отбор, за разлика от моите любимци в Германия - Борусия, които са първи в Бундеслигата, но в ШЛ рано рано се предадоха. Много приятно изненадан съм от Апоел, дори с едни приятели се смеехме, че ще им организираме фенклуб в България. Марсилия изкараха късмет срещу трагичния този сезон Интер, но срещу Байерн няма да ги бъде. Бенфика също 90% са аут, като се има предвид странната загуба която допуснаха от Челси. Шансовете им бяха да бият на Луж и да мъчат равенство в Лондон. Челси тази година, колко и да са колебливи, във важните мачове показват що за отбор са и трудно ще допуснат загуба на Бриджа. На полуфинала Байерн - Реал ще е епично, като аз прогнозирам измъчена победа за Реал, просто защото на Байерн в момента им липсва голям нападател, който да вкарва на Касияс-Марсело-Карвальо-Пепе-Рамос. За Милан - Барселона направо не знам какво да кажа. Видя се тази вечер, че Барса са класа над росонерите, но Милан са лисици и къде с късмет, къде с лежане, къде с тактика съвсем реално могат да излязят краен победител. И все пак крайната ми прогноза е финал Барса - Реал, където най-вероятно ще се насладим на максимално изнервен мач с поне 2 червени картона, много нерви и селски прояви, плюене, симулиране, 1 нередовен гол, 1 гениален гол, душевен оргазъм за отбора победител и епични форумни битки на феновете на двата отбора от Тутракан и Харманли до 6 часа сутринта. Такива театри се вихрят около великата марка Ел Класико в последно време. Та така драги ми Смехурко. Една спокойна за мен Шампионска Лига, в която нямам предпочитания за краен победител. Догодина моите любими Ювентус влизат в турнира и пак започвам да гледам мачове с успокоителни под ръка. Успех на всички отбори (FORZA GRANDE MAGICO APOEL)!

48700200
03-29-2012, 21:06
шампионската тая година е за Реал мадрид.

ПС. форум за футбол http://prozalog.com там може да намерите информация повече също да намерите кой да споделя вашите виждания

supersonic0
04-06-2012, 17:51
Реал взимат трофя. Кратко, точно и пределно ясно.