PDA

View Full Version : За кратко всичко се подрежда,а после.. :(



mads13
03-14-2012, 10:31
Преди време бях публикувала една тема и получих отговори,които наистина ми помогнаха за това сега също се нуждая от някой друг съвет и ще съм благодарна на всички.Накратко историята ми - харесвам едно момче,казах му..след време започнахме да си пишем редовно по fb..от един клас сме..всички знаят,че той обича едно друго момиче..но преди седмици ми каза,че чувствата му към нея се смалили и започнал да харесва мен,но ме помоли да не казвам на никой..след няколко дни започна да ми споделя разни работи и твърди,че никой не ги знае освен аз..радвам се много на всичко това..но вчера той каза,че всичко което ми е споделил за въпросното момиче което обича го е направил,защото е бил нервен..дори вчера си помисли,че съм казала нещата които бяха тайни..но аз наистина не съм казвала на никой нищо..опитвах се да го убедя да ми има доверие и наистина да разбере,че не съм го предала,но май не ми повярва.Момчето го познавам от 8 години,но само от година започнахме да си общуваме често.В повечето случай е честен и се държи добре с всички.Въпроса ми е дали наистина е възможно все още да ме харесва {макар,че ако чувствата са истински не би трябвало да изчезнат просто ей така} и какво да направя така,че да започне да ми има доверие отново ? Дали има смисъл,защото той щял да си реже вените заради това момиче?! Като характер тя е ужасна,всички й се подмазват,но после говорят зад гърба й.Всеки знае каква е,но никой не й го казва.Дори и това момче знае,но той каза,че я приема такава каквато е {според него,както и според всички тя се прави на важна и си мисли,че е най-великата,което наистина е така}.Просто някой трябва да свали това момиче от земята,но няма кой :( . Ако може без нападки. Въпросите ми бяха малко по-горе. :) Благодаря предварително.

Angeleyes
03-14-2012, 11:47
Ми вземи му кажи да си поговорите хубавко и го питай чувства ли нещо към теб, защото си личи, че ти имаш чувства към него и му кажи да ти каже за да си знаеш дали да продължаваш да се бориш или няма смисъл.. ;)

nIkEnCeTy_bE
03-14-2012, 14:05
Виж не се превръщай в носна кърпичка. Хубаво е, че сте близки, че ти споделя, но така един вид ще те приеме повече за приятелка, отколкото за нещо повече. Не позволявай да се превърнеш в заместник на някое момиче. Поговорете си, изяснете се, ако има чувства към момичето, накрая наранената ще си ти. По добре да се отдръпнеш навреме, отколкото да тръгне с тебе, мислейки и обичайки нея.