PDA

View Full Version : Надявам се,че някой ще помогнее мъъъъничко :)



dolly
03-14-2012, 13:52
Разделени сме на 2 групи.Едната защитава тезата "Чалгата е част от нашият живот" + положителните черти,а другата-точно обратното.Поразрових се в нета ама всичко е свързано с това колко долна била чалгата и т.н.Точно в момента тва е темата,по която най малко имам желание да се подготвя.А ми тряябва спешно.Ще съм много благодарна ако някой сподели нещо в темата-говоря за положителни черти на чалгата и горе-долу да ме насочите на какво да обърна по-голямо внимание.Благодаря предварително :)

Nikolcheto24
03-15-2012, 16:36
Не че нещо, но не мисля, че има положителни черти.

sashko705
03-15-2012, 21:39
Чалгата е адски емоционална, текстовете са с дълбок смисъл... Изпълнява се от адски ителигентни творци, които подтикват момичетата на по 13 да си слагат тонове грим и да се напиват в чалготеките... И прави от хората с (може би някакъв) потенциал тъпи кучки и кретени. BURN BITCH!

Whitebat
03-15-2012, 21:56
Чалгата е адски емоционална, текстовете са с дълбок смисъл... Изпълнява се от адски ителигентни творци, които подтикват момичетата на по 13 да си слагат тонове грим и да се напиват в чалготеките... И прави от хората с (може би някакъв) потенциал тъпи кучки и кретени. BURN BITCH!
soooo true ...

bog4eto
03-16-2012, 18:15
Ако трябва да сме сериозни.
Положително на чалага:
-Учи те на занаят.
-Сближава различните (народности).
-... Не се сещам. Ама наистина ми се искаше да помогна. :/

lude7ina
03-23-2012, 21:07
Добро настроение. Поддържа физическото ни здраве чрез танци. лесно се запява. Красиви изпълнители.