PDA

View Full Version : Дайте да изпратим Наско и Дизел на екскурзия в Иран



Oy7ofCon7roL
03-14-2012, 19:09
Вижте видеото как ще ги посрещнат там http://www.nationalturk.com/en/iranian-homosexuals-ga-flee-to-turkey-to-escape-torture-and-execution-43535594

EinGutesKind
03-14-2012, 19:10
Не в Иран, може в Париж или Виена да ни пратите :oops:

Oy7ofCon7roL
03-14-2012, 19:12
по-добре в Иран лол

Oy7ofCon7roL
03-14-2012, 19:19
http://www.videosurf.com/video/tabriz-hanging-1335933056

EinGutesKind
03-14-2012, 19:22
Душицо, в Иран няма какво да се гледа, не е туристическа дестинация :(

flo0pY
03-14-2012, 19:23
Ще и дойде в повече романтиката нидеити ;д

Oy7ofCon7roL
03-14-2012, 19:24
Душицо, в Иран няма какво да се гледа, не е туристическа дестинация :(

it's a trap :cool:

D1esel
03-14-2012, 19:34
Ами аз не съм гей, за да ме екзекутират в Иран, нито Наско е - така че нека ви е ят :D

А по последните изследвания на учените, българите всъщност сме иранци. :D Така, че сметайте каква ни е семката и защо сме на това дередже! Да те екзекутират за това, че си гей не много забавно. И като цяло мисля, че с такива неща човек не бива да се шегува. Не се знае дали утре няма верно Боян Расате или Воленчо да станат премиер и президент - тогава да видите вие, че човек преди да си пожелае нещо, трябва да помисли дали наистина го иска ;)

Oy7ofCon7roL
03-14-2012, 19:37
Не се знае дали утре няма верно Боян Расате или Воленчо да станат премиер и президент - тогава да видите вие, че човек преди да си пожелае нещо, трябва да помисли дали наистина го иска ;)

Повярвай ми ни най-малко би ме притеснило ако обесват гейовете и в Бг

EinGutesKind
03-14-2012, 19:41
Повярвай ми ни най-малко би ме притеснило ако обесват гейовете и в Бг

Че ти хетеросексуален ли си :shock:

D1esel
03-14-2012, 19:49
Повярвай ми ни най-малко би ме притеснило ако обесват гейовете и в Бг

И след 30 години като ти каже синчето: "Тати, тати, аз съм гей" ... ще се молиш на бесилото теб за екзекутират, а не него. :D Баси тъпия трол си :lol: Не разбрахте ли, че с мен не може да се спори бе :D

PainMonopoly
03-14-2012, 19:52
http://www.videosurf.com/video/tabriz-hanging-1335933056

О, това ще бъде добавено към колекцията ми от материали, доказващи какви животни са шибаните ислямисти, мерси.

D1esel
03-14-2012, 19:57
^ А българите не са ли същите? Чуй ги само какви ги приказват! С разликата, че там е законно, а тук е назаконно да се убиват гейове и затова не им стиска!

EinGutesKind
03-14-2012, 19:59
И след 30 години като ти каже синчето: "Тати, тати, аз съм гей" ... ще се молиш на бесилото теб за екзекутират, а не него. :D Баси тъпия трол си :lol: Не разбрахте ли, че с мен не може да се спори бе :D

Сега ще каже че неговото дете никога няма да стане гей :D

D1esel
03-14-2012, 20:01
Сега ще каже че неговото дете никога няма да стане гей :D

Защото неговият род е аристократичен. :D Като на всеки един българин рода :razz:

PainMonopoly
03-14-2012, 20:14
^ А българите не са ли същите? Чуй ги само какви ги приказват! С разликата, че там е законно, а тук е назаконно да се убиват гейове и затова не им стиска!

Точно пък тук хората само си дрънкат. Дори и най-големите екстремисти в България не са убийци. Примерно руските нацисти харабията си колят дагестанци, ама тук най-страшното което се прави е да се говорят големи приказки в интернет.

Въпросът е, че в 21 век в Европа смъртното наказание е отменено, а хората не са били екзекутирани публично и толкова жестоко от стотици години. Докато очевидно в ислямския свят е нещо нормално. Защото на тях им липсват няколко сериозни цивилизационни стъпки, тоест съзнанието им е на крепостни селяни от феодализма.

D1esel
03-14-2012, 20:56
Точно пък тук хората само си дрънкат. Дори и най-големите екстремисти в България не са убийци. Примерно руските нацисти харабията си колят дагестанци, ама тук най-страшното което се прави е да се говорят големи приказки в интернет.

Въпросът е, че в 21 век в Европа смъртното наказание е отменено, а хората не са били екзекутирани публично и толкова жестоко от стотици години. Докато очевидно в ислямския свят е нещо нормално. Защото на тях им липсват няколко сериозни цивилизационни стъпки, тоест съзнанието им е на крепостни селяни от феодализма.

Toчно това казах и аз. Тук хората само си говорят, защото не им стиска. Но това, че си го помислят, доказва, че са такива!

EinGutesKind
03-14-2012, 21:00
Наско а.к.а Патрокъл ще ходи след няколко седмици в Истанбул :grin:

Oy7ofCon7roL
03-15-2012, 04:16
Че ти хетеросексуален ли си :shock:
Да :shock:

И след 30 години като ти каже синчето: "Тати, тати, аз съм гей" ... ще се молиш на бесилото теб за екзекутират, а не него. :D Баси тъпия трол си :lol: Не разбрахте ли, че с мен не може да се спори бе :D
Да си ме видял та споря с теб, само ти казвам, че изобщо няма да ми дреме ако се въведе такова наказание за педалите.... и ако си мислиш, че ако някой ден ми се роди син гей ще ми пука за него се лъжеш. Първото нещо, което ще направя е да го изгоня от къщи без да ми мигне окото

О, това ще бъде добавено към колекцията ми от материали, доказващи какви животни са шибаните ислямисти, мерси.

Преди в humoron в раздел shocking имаше бая такива видеота ...