PDA

View Full Version : развалям се...



jack11
03-14-2012, 19:29
Развалям се...Харесвах 1 момиче,харесвам я и наи-вероятно винаги ще имам някаква искра към нея...От тук идва и целия проблем.Имах шанс с нея,но го пропилях по тъп начин (за което винаги ще се мразя),но това е друга история.От 3 месеца не ми се живее,не виждам смисъл в нищо,почти не ям и не спя.Станах шибан депресар.Паднах толкова ниско,колкото никога не съм предполагал,че мога-почнах да се самонаранявам и да се напивам :( .Превърнах се в това което мразя.Мога да намеря "утеха" само в музиката...Ако някои има поне малка идея как да преодолея всичката тая шибания ще съм му безбожно благодарен.

broken-barbiee
03-14-2012, 19:32
Мислил ли си да спреш да се самосъжаляваш и да продължиш да живееш живота си както преди? Не е толкова трудно, повярвай ми. :)

fluffy_^
03-14-2012, 19:33
Е какво естанало толкова ? смисъл неможеш ли да я намериш и да излезете да се видите да поговорите ? :)

fluffy_^
03-14-2012, 19:34
Мислил ли си да спреш да се самосъжаляваш и да продължиш да живееш живота си както преди? Не е толкова трудно, повярвай ми. :)

То от страни е лесно да кажеш че не е трудно ама като си в ситуацията,филма е друго = )

jack11
03-14-2012, 19:37
Мислил съм...и всеки път не ми се получава.
Относно момичето-говорили сме,но всеки път остава нещо неисказано а и на нея не и пука особено.

fluffy_^
03-14-2012, 19:40
Запълни си времето колкото можеш повече аз така направих даже сега сажелявам защото съм в 3 проекта които ме мързи да продължавам :D Е почти фитнес с някои приятел излизаите мотай се навън нещо такова ако не компщтърни игри пак биха ти свършили работа да си запълниш малко от времето = )

jack11
03-14-2012, 19:48
Запълнил съм го до колкото мога и пак не се чувствам добре.Опитах какво ли не и пак не помага-писане на песни,уроци по актьорско маисторство,рисуване,фотог рафия и огромно количество книги и филми...

broken-barbiee
03-14-2012, 19:53
То от страни е лесно да кажеш че не е трудно ама като си в ситуацията,филма е друго = )

Казвам го, защото съм била в абсолютно същата ситуация, в противен случай изобщо не бих изказвала мнение. :)

fluffy_^
03-14-2012, 19:58
Казвам го, защото съм била в абсолютно същата ситуация, в противен случай изобщо не бих изказвала мнение. :)

е и аз съм бил в такава ситуация и мога да тикажа че следкато си го преживял/а ти е лесно да кажеш че не е трудно ама всашност връщайки се назад не ти е било ;)

Еми брат незнам аз немога се сетя за нешо друго освен някоя игра която просто да ти вземе душата да играят по 4 часа без да се осетиш.. незнам :) Need for speed world,League of legends,Skyrim.. особено ако искаш да се изнервиш със странни пъзели които ти отнема по 30 минути в няква стайчка нареждайки видове пароли за да отвориш врата Skyrim е за теб хаха

jack11
03-14-2012, 20:03
ем...мерси надявам се да ми помогне казаното от вас

DSD Creations
03-14-2012, 20:04
е и аз съм бил в такава ситуация и мога да тикажа че следкато си го преживял/а ти е лесно да кажеш че не е трудно ама всашност връщайки се назад не ти е било ;)

Еми брат незнам аз немога се сетя за нешо друго освен някоя игра която просто да ти вземе душата да играят по 4 часа без да се осетиш.. незнам :) Need for speed world,League of legends,Skyrim.. особено ако искаш да се изнервиш със странни пъзели които ти отнема по 30 минути в няква стайчка нареждайки видове пароли за да отвориш врата Skyrim е за теб хаха

Пич и аз съм бил така по други причини, не се отчайвай и опитай да намериш смисъл в живота . Гледай смешни клипчета, играй обсебващи игри, слушай песни на БТР (при мен помага), като цяло опитай да се забавляваш и не мисли за това. Гледай да спиш повечко, защото ако си объркан, сънят ти помага да си подредиш мислите . :D И все пак, ако нищо не помогне, поговори си с Вашите или някой приятел - сигурен съм че ще те разберат . Е, успех. Ако искаш да ме питаш за съвет, на лично плс !!! Приятно осмисляне ! :)

Glamour92
03-14-2012, 20:06
Пробвай със спорт.
Определено работи.

И направи всичко,което изобщо е по силите си,за да се върнеш обратно на земята-защото със сегашното си поведение вредиш не някого другиго,а на себе си.На момичето ти очевидно й е през шапката така,че престани...Най-много да изпита някакво мимолетно съжаление към теб.

broken-barbiee
03-14-2012, 20:12
е и аз съм бил в такава ситуация и мога да тикажа че следкато си го преживял/а ти е лесно да кажеш че не е трудно ама всашност връщайки се назад не ти е било ;)


Да, така е. НО ако той само се самосъжалява и казва как се е развалил и т.н. не мисля, че може да се оправи нещо. Нали знаеш "ако ти сам не си помогнеш, другите няма как да ти помогнат" за това съвета ми към него е да се насочи към друго момиче или друго занимание и да остави всичко зад гърба си. :)

Glamour92
03-14-2012, 20:16
То от страни е лесно да кажеш че не е трудно ама като си в ситуацията,филма е друго = )

Именно,защото му не му е лесно е най-разумно да се сбори със себе си и да направи,каквото може,за да изпълзи от тая дупка.
Така,седейки и умувайки над мъката си просто се опива от нещастието си,забива на едно място и затъва още повече.
Авторе,захвани се с някаква активна дейност.Спортове,фитнеси-каквото намериш.
Увлича и постепенно ще изтласка депресарските мисли от главата ти.

Lilly777
03-15-2012, 07:28
Точно за такива неща не си заслужава човек да се сдухва толкова много. Както казват другите намери си някакво занимание,разсей се от всичко това и ще видиш,че просто не си е заслужавало да изпадаш в такива състояния :)

dimitar_ak
03-15-2012, 07:30
Е има нещо хубаво в цялата работа. Осъзнал си, че това което правиш не е добре. Сега се вземи в ръце, защото никой не обича слабохарактерните типове. Това не е присъщо за мъж.

x7aZzy
03-15-2012, 08:36
От това, което прочетох, далеч си от "пълното пропадане". Просто си се депресирал - напълно нормално е. Депресията в общия случай е чувство на меланхолия, тъга, отчаяние, безпомощност и унилост. Всеки човек я изживява поне веднъж в живота си. Не трябва да се затваряш в себе си, да мислиш само за това, че си депресиран - по този начин един вид "храниш" депресията. Тя се засилва и провокира безсилие и апатия.
Както казаха по-горе : излизай по-често (гледай да си с хора, които те правят щастлив - приятели, семейство...), спортувай (две в едно - разсейваш се от мрачните мисли и се поддържаш във форма), прави нещо ( занимавай се с музика, изкуство, пиши по форумите, води си дневник... нещо, което те интересува и не го приемаш като задължение), разхождай се (на мен това много ми помага, една малка разходка винаги ме разведрява. Например когато излизам да пуша, вместо да стоя на едно място, предпочитам да се разходя из квартала) и най-важното - усмихвай се! Дори и да ти е много, ама много сдухано, насилвай се да се усмихваш. Дори и насила усмивката ще помогне.
Бях чела наскоро, че след като умрял синът на Линкълн, за да се спаси от депресията, американският президент четял книги с анекдоти само и само да има на какво да се смее. Щом той може да преодолее това, значи и ти можеш да преживееш въпросното момиче. Все пак никой не е умрял, не преувеличавай. Ти какво - цял живот по нея ще страдаш, така ли? Погледни ситуацията от страни, опитай се да бъдеш обективен (доколкото е възможно) и ще видиш, че всъщност не си заслужава.

anonymous708973
03-15-2012, 08:38
Заеми се с някакви дейности, които включват обещания към други хора, тоест, не можеш да се измъкнеш.
И спортувай. Помага.

SmilezZz
03-16-2012, 15:20
Спри да се самосъжаляваш и подобни. Вземи се в ръце. Тя не е нито първата , нито последната - продължи смело напред. Винаги ще имаш такива моменти в живота , а не може постоянно да се депресираш , нали ? Взел си си поука от случилото се. Следващия път няма да седиш и да чакаш всичко наготово , а ще пробваш.

SPP
03-16-2012, 15:25
Май гледаш твърде много Малкълм...

Whitebat
03-16-2012, 15:38
и аз бях в такова положение наскоро. не трябва да мислиш по този начин :) на колко години си ? щом казваш ,че на момичето не и пука много - значи не си заслужава нервите. и аз намирах само утеха в музиката , слушах главно модерен рок и подобно и започнах да свиря на китара , започнах да тренирам аикидо - спорт и да излизам по - често с приятели. може да пробваш да споделиш с най-добрият ти приятел ако не си , помага и то доста. Просто не я мисли нея, както се вика - много риба има в океана :) поогледай се , може да намериш друго момиче , което да те хареса :) дано помогне

Whitebat
03-16-2012, 15:39
не бях прочел всички постове - има подобен на моят :D

пAteNцЕ
03-16-2012, 15:42
поговори с някой сподели - винаги говори и споделяй(но с на-близките) това помага
спри да се самосъжаляваш не можеш да върнеш времето назад - всичко е свършило
опитай поне да се влюбиш ....така ще забравиш въпросната и ще живнеш но не пропилявай шанса и не прави грешката втори път

bebzgirl
03-16-2012, 18:45
А защо просто не и кажеш какво ти е ? Може би още имаш някакъв шанс,а дори и да нямаш ще ти олекне.
А аз съм в положението на момичето,само където това беше единственото момче,което наистина бях обичала.
Просто избягвай да мислиш това,запълни времето си,ще се оправиш.Бтв,на колко години си ?

raror
03-16-2012, 20:27
Точно в момента съм в същата ситуация .. ;( ;( ;( ;( ;( мисля да се самоубивам... ако не го преодолея ..

Whitebat
03-16-2012, 20:44
Точно в момента съм в същата ситуация .. ;( ;( ;( ;( ;( мисля да се самоубивам... ако не го преодолея ..

добре си го замислил , но на 13 години надали си в подобна ситуация ... винаги има и по-зле ...

raror
03-16-2012, 20:51
добре си го замислил , но на 13 години надали си в подобна ситуация ... винаги има и по-зле ...

по-зле от днес през целия живот не съм бил .. не знам вече какво да мисля .. имам още толкова да видя-надали.. от 1 година и тичам по гъзъ .. все някога знаех, че ще стане, но сега? ..надявам се да я забравя :( .. и да почна всичко на чисто .. ще се види

jack11
03-17-2012, 08:00
благодаря за всички мнения :) и съм на 15

DSD Creations
03-17-2012, 09:42
по-зле от днес през целия живот не съм бил .. не знам вече какво да мисля .. имам още толкова да видя-надали.. от 1 година и тичам по гъзъ .. все някога знаех, че ще стане, но сега? ..надявам се да я забравя :( .. и да почна всичко на чисто .. ще се види

raror, спокс, в никакъв случай не се сабоубивай - не си заслужава да си дадеш живота заради неква курва или квато и да е там, и аз съм бил така, но предимно по други причини. опитай се да го преодолееш и слушай Б.Т.Р. - мнооого помага особено спасение и елмаз и стъкло :)
Успех !!!

MonnyMonsterr
03-17-2012, 10:12
Донякъде знам какво ти е. Но недей да страдаш заради момиче, мисли от положителната страна на живота, от личен опит знам, че като си депресиран трудно можеш да я видиш. Започни от това, че имаш покрив над главата си и семейство и приятели, които те обичат, може би ги приемаш за даденост, но има хора, които и това нямат. С времето ще забравиш за това момиче и ще си намериш по-добра. За сега предлагам да обръщаш внимание на приятелите и на хобитата си. Късмет! :)