PDA

View Full Version : Червени петна



la_loba_mariana
03-15-2012, 11:01
Скоро забелязах,че ми се появиха 3 червени петна-не много големи,едното е на ръката,а другите две на двата крака,нямам сърбежи,но ме дразнят и ме е страх да не се увеличи броят им.Кажете,ако сте имали подобен проблем и какво ви е помогнало.

TheBeliever
03-15-2012, 11:28
Тук няма как да ти помогнем. Трябва да се видят от дерматолог.

la_loba_mariana
03-15-2012, 12:16
исках просто,ако някой е имал подобен проблем да сподели опита си,иначе е ясно,че ще отида ако продължат

StolenBliss
03-15-2012, 14:02
Ами не знам..На мен преди ми бяха излезли на единия крак червени петна ама бяха мънички и на много на едно място. Нещо като обрив ама не бяха пъпки, ами петна. И тогава беше от стрес, ама не знам дали твоето е същото.

oldtraford
04-22-2012, 17:51
значи .. преди 2 години ми бяха излезнали 2 петна червени който сървяха доста ,, ии лошото беше че всеки ден ставаха все по големи ... да кажем .. от обиколка 1 см .. на 3 .. .. беше много досадно .. нооо след като посетих доктор ии ми исписа някъв антибиотик и за 3=4 дена ми мина :) Да те питам ... имала ли си контакт с някакво улично животно на последък .. по скоро котка ?

Claymore
04-24-2012, 20:58
Само зачервяване на кожата ли е или е люспесто? Мястото сухо ли е? Използваш ли някаква нова козметика?