PDA

View Full Version : моделиране на нос



cherryup
03-15-2012, 12:48
Здравейте!
Някой може ли да ми даде инфо къде мога да си направя неоперативно моделиране на носа и колко ще ми струва? В тази страница - http://www.drdenkova.com/2012/03/03/%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D 0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B0/ - се казва какво се прави, но никаква идея нямам къде трябва да отида, за да си го направя и каква е цената. Моля кажете си мнението. :) Благодаря :):)

den4o7
03-15-2012, 15:01
Ти и зъб и нос..да не си някаква вещица :D

cherryup
03-15-2012, 15:22
Миии май да :D

umri
03-15-2012, 16:05
Дори да си направиш, като решиш да го покажеш на хирурга, той няма да може на 100% да го направи така, както ти си го представяш. Ако наистина не ти харесва или имаш дихателен проблем, се оперирай, но ако е нещо дребно, което само ти забелязваш - не си прави труда и започни да се харесваш такава, каквато си.

cherryup
03-15-2012, 17:58
Аз не искам да коригирам формата му, искам само да се прикрие гърбицата, която ненавиждам. По този начин със сигурност се получава за няколко години.Като стана на 18 може би ще си направя операция.

anonymous708973
03-15-2012, 20:44
Сефте чувам. Реших, че искаш операция, там съм малко по-запозната, та, избий си го от главата. Мислела съм си го, проверявала съм, гледала съм... ринопластиката е една от най-кошмарните козметични операции. Болезнена, с дълъг период на възстановяване и ти се приисква да си върнеш обяда, гледайки как разбиват преградата и хрущялите с чукче.

shmatarok
03-15-2012, 20:55
Сефте чувам. Реших, че искаш операция, там съм малко по-запозната, та, избий си го от главата. Мислела съм си го, проверявала съм, гледала съм... ринопластиката е една от най-кошмарните козметични операции. Болезнена, с дълъг период на възстановяване и ти се приисква да си върнеш обяда, гледайки как разбиват преградата и хрущялите с чукче.

Зависи.
Периодът на възстановяване може да е и две седмици,но най-често е около месец, месец и половина. Всичко зависи как организмът ти ще приеме промяната. Далеч не е толкова болезнена, по-скоро е дискомфортна, защото е сложно да дишаш само и единствено през устата през първите два-три дни (докато ти махнат специалните тампони). Вярно, че после приличаш на победен боксьор, ама това може да се коригира с малко (или много, пак зависи от организма) грим... Колкото до последното - ако не си лекаря, не виждам как ще гледаш как се разбиват преградата и хрущялите.

cherryup
03-17-2012, 17:56
може да пропусна операцията, ако разбера къде да си направя такава неоперативна и следователно ако ми хареса ефекта да си продължа примерно в годината веднъж или нещо такова.То докато стана на 18 ще са изобретили много нови технико според мен.Но за сега ви моля да ми кажете нещо по темата, защото дори нямам идея дали се ходи при хирург или някъде другаде.

Merkantilniq
03-17-2012, 18:02
Цените са около 300-500 лв. ,а и резултатите са временни с тези филъри,една позната се занимава с това ,не го препоръчвам :Д